Jump to content
GIGN Forum

Samsung S8530 Wave II Ebony Grey vs Huawei X5


Epix
 Share

Recommended Posts

Nē, Tele2 bizness :)

Es vairāk sliecos uz samsungu, bet interesē divas lietas, ko es pats līdz galam neizprotu.

OS Android OS, v2.2 (Froyo), upgradable to v2.3 un bada OS, v1.2

Ok, kas ir android es zinu, bet nu katram savs, taču kas ir BADA OS? :D

--------------------------------

Type TFT capacitive touchscreen, 16M colors

un Super Clear LCD capacitive touchscreen, 16M colors

Kas labāks? TFT nebija veca tehnoloģija? Par šo varētu sīkāk! Cik nu zinu un ir spaidīts, tad samsungiem vienmēr bijuši kristāldzidri ekrāni, tas vienmēr piesaistijis.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

nu paskatijos par to bada os, nu neko ipasu sliktu nedzirdeju, pie tam tagad jau ir vai tulit tiesi bus jauna versija, kuru nezinu vai vares uzstadit :D

OS funkcionalitates zinjaa kas ir labak? Piemeram, cik sapratu, to huawei var izmantot ari ka modemu, a kas ar to samsungu?

Link to comment
Share on other sites

Jap, Bada ir tikai 500+ programmas, kuru skaitā noteikti nav Waze, taču ir kaut kas līdzīgs. Bada ir Androīda interfeiss, tā kā ne ar ko daudz neatšķirsies.

Samsungs ir labāks pēc specifikācijas, bet OS labāks tomēr skaitās Androīds.

http://www.badaforum...ada-vs-android/

paldies par linku, bus ko palasit :)

bet principaa jau man no taa telefona neko daudz programmaturas zinja ari nevajag, waze vajadzetu un butu labi skaips, speles nav aktuali u.c. izklaides aplikacijas. Skaips tak vismaz iet ? Pagugleju, citi muld, ka neiet, citi saka, ka iet un sametusi linkus, kur to dabuut(ne uz skaipa oficialajam lapam) :D

Link to comment
Share on other sites

Skaipam nav oficiālas relīzes priekš Bada OS, bet piedabūt pie strādāšanas ir iespējams. Runājot par Waze (pats tikai pirms pāris dienām sāku lietot), ir arī līdzīga programma Bada OS lietotājiem, tikai, ir mazāk lietotāju.

Par cik man Androīdu aplikācijas un spēles ir līdz kaklam, es noriskētu ar Samsungu, bet, par cik neesmu Bada tā īsti rokās turējis, negribētu apgalvot, ka tas ir labākais variants. Simbiāņi jau arī pirms laiciņa nebija baigi populārie, bet ar laiku tāpat viss attīstās un beigu beigās starpības nav nekādas, ko tu lieto...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...