Jump to content
GIGN Forum

Iesaki Portatīvo Kompjūteri


snoopfrog
 Share

Recommended Posts

Man ar portatīvajiem nav bijusi īpaša pieredze tāpēc lūdzu jūsu palīdzību laptopa meklējumos. Principā dators domāts priekš studijām, tāpēc man nevajag ūbergaming laptopu, tomēr būtu jauki, ja uz viņa varētu palaist Civilization V vai Bioshock. Kā ir ar tām intel videokartēm? Viņas vispār spēj pavilkt kādu spēli? Skatos uz šiem diviem datoriem: http://www.1a.lv/dat...x54hr/10740791/ http://www.1a.lv/dat...hr_i3/10744525/

Jautājums - vai ir vērts Celerona vietā piemaksāt tos 40 latus priekš i3, ja es netaisos darbināt uz datora nekādas resursprasīgas programmas un jaunākos geimus. Protams, vēl svarīgs ir baterijas darbības laiks, kas augstākminētajos linkos sūkā pimpi (tikai 3 h). Budžets ir ap 320 latiem.

Link to comment
Share on other sites

Ja čista priekš studijām, tad meklē ar lielāku bateriju par smirdīgām trijām stundām.

Pēc gada baterija sapista būs un tāpat tās 3 stundas vairs nebūs, tad prātosi, kāpēc pat filmu noskatīties lekcijas laikā nevari ar vienu bateriju.

Link to comment
Share on other sites

studijas ir nosacits jedziens, kas nepaskaidro kadiem merkiem gluzi izmantosi laptopu ,izveletais modelis slikts jebkura gadijuma

ieteiktu i3/i5 procesoru 4 gb ram , 320/500 HD , jebkura gadijuma vajadzes arejo cieto disku papildus

var atrast ap 300-350 jedzigus modelus.

piemeram http://www.amazon.co.uk/Samsung-RV520-15-6-inch-Laptop/dp/B005TIT7FC/ref=sr_1_1?s=computers&ie=UTF8&qid=1344200872&sr=1-1

ir noperkams ap 300 ls Latvija

Edited by Hi_dady
Link to comment
Share on other sites

Priekš studijām jau 13 collu ir ērtāks.

Kādā ziņā ērtāks? Ja studijas ietver tikai word doku lasīšanu un nelielu rediģēšanu, tad var iztikt arī ar 10 collu netbuku, bet ja tomēr domā kaut ko jēdzīgu darīt? 15collīgie ir svītspots, jo ekrāns, lai gan joprojām neadekvāts, ja sanāk daudz ar tabulām strādāt, ir pietiekams plusmīnus komfortablam darbam, bet arī nav tik liels, lai būtu nepieciešamība pirkt sporta zāles abonementu.

Nezinu arī no kurienes tas mīts par ultra svarīgo baterijas lifetime nāk, mož no kaut kādas Etiopijas, kur vēl elektrotīkli nav ieviesti. Normālās skolās auditorijas ir aprīkotas ar ērti izvietotām rozetēm jau kopš padomju laikiem, ja nu tev tiešām ir tik svarīgi vilkt portatīvo datoru uz lekcijām. Tev tagad liekas, ka tā baterija baigi svarīgā, bet nu reāli, kur tev nepieciešamība pēc viņas parādīsies? Iesi parkā, brīvā dabā mācīties? Please...

Anyway, es runāju no dirsas, un neklausies manī.

Edit1: paskatījos tajā pašā 1a, diezgan normālus zvērus tur var atrast tavā cenu kategorijā. Kāpēc jāpišās ar kaut kādiem pus-datoriem?

Edit2: ignorē edit1, esmu piedzēries no svaigā gaisa

Edited by cucinjshs
Link to comment
Share on other sites

Ko jūs teiktu par DELL Vostro V131. Izskatās smuks, plāns,viegls un vēl baterija labi tur. Tākā geimošana nav prioritāte vai šis būs normāls variants?

Viņam ir hd2000. Datoru pērc vismaz 3 gadiem. Ieteiktu vismaz ar i3 un hd3000, nevar jau zināt, kādus brīnumus pat MS uztaisīs.

Par rozetēm ir tā, kurš pirmais brauc, tas pirmais maļ.

Edited by Kaupo
Link to comment
Share on other sites

Latviešu valodā ir skaists vārds- dators. Kāpēc jālieto tik neskanīgs barbarisms kā "kompjūters"?

Par tēmu- pats sēžu uz HP Pavilion G6. TF2 pavelk, WoT pavelk, ar veiktspēju esmu apmierināts. Studiju vajadzībām - ideāls variants. Ja nopietni domā datoru izmantot mācībām, aizmirsti par 13 collām (vai vēl mazākiem)- nopietni mācīties/strādāt ar tik nelielu ekrānu ir apgrūtinoši.

Link to comment
Share on other sites

Latviešu valodā ir skaists vārds- dators. Kāpēc jālieto tik neskanīgs barbarisms kā "kompjūters"?

Par tēmu- pats sēžu uz HP Pavilion G6. TF2 pavelk, WoT pavelk, ar veiktspēju esmu apmierināts. Studiju vajadzībām - ideāls variants. Ja nopietni domā datoru izmantot mācībām, aizmirsti par 13 collām (vai vēl mazākiem)- nopietni mācīties/strādāt ar tik nelielu ekrānu ir apgrūtinoši.

1st - visā pausaulē compjūters, latvieši izceļās....

2nd - ja patiešām mācībām - man ar 10" netbuku pietika... Viss ir atkarīgs no tā, cik cilvēkam ir svarīga attiecība lielums pret ērtību

Link to comment
Share on other sites

1st - visā pausaulē compjūters, latvieši izceļās....

2nd - ja patiešām mācībām - man ar 10" netbuku pietika... Viss ir atkarīgs no tā, cik cilvēkam ir svarīga attiecība lielums pret ērtību

Brīdī, kad es mēģināju uz desmitnieka ko pierakstīt, mani pārņēma vēlme sadedzināt to uzparikti. Bet, jā- tas jau ir katra lietotāja pārziņā..

p.s.

Vispār jau nē, latviešu valoda ne tuvu nav vienīgā, kas aktīvi ievieš jaunvārdus. Pat francūži sākuši aktīvi cīnīties pret anglicismiem.

Link to comment
Share on other sites

Rakstot virsrakstu es atcerējos par šo brīnišķīgo arhaismu kompjūters, kuru vēljoprojām izmanto mana vecmāmiņa un pensionētā kaimiņiene, nojautu, ka kāds piepisīsies par to vārdu. Par tām collām aizmirsu pieminēt, ka vēlams ar 15 collām.

Anyway šobrīd skatos uz šiem diviem laptopiem:

http://emobile.lv/lv/products/2/109/1575 http://www.xnet.lv/index.php?zoomid=304561&kas=Acer-AS5750G-15.6%26quot%3B-HD-LED%2C-Intel-Core-i3-2350M-2.3GHz%2C-4GB-RAM%2C-500GB-HDD

Man jau tas Acers liekas labs, ko sakat? Un vispār laptops un AMD iet labi kopā? Par savu dekstopa AMD nesūdzos, nez kā ir ar portatīvajiem?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es ticu, ka jums zajebal šādi topiki, bet es tiešām gribētu dzirdēt jūsu viedokli par mana pēdējā posta datoriem un jautājumiem. Vispār kuras portatīvo firmas ir atstojs un kuras ir cienījamas. Tam acerim iekšas imo labas, bet man tantes māsas meitas brālēna paziņas fitnesa trenera dēls teica, ka Acers ir dranķīga firma, kā arī tie datori daudz karst un plīst.

Link to comment
Share on other sites

teica, ka Acers ir dranķīga firma, kā arī tie datori daudz karst un plīst.

Huiņa, pašam Acerītis 3 gadus nokalpoja bez problēmām, par spīti visādu litrāžu šķidrumiem, kas gadu gaitā tika izlieti uz datora. Karst, jā, bet ne tuvu tik ļoti kā HP.

Link to comment
Share on other sites

Atkārtošos - ir apple, ir sony/dell un tad ir viss pārējais...

apple = dārgi

sony = uzliesmojošas baterijas

par dell gan nezinu.

Acer nav nemaz tik slikti, palikuši daudz labāki nekā agrāk (bija tur visādas firmu pārpirkšanas, apvienošanas, etc un tagad ir kaut kāds rezultāts)

Link to comment
Share on other sites

BTW, nedaudz iekrāju naudu un izlēmu, ka jaunnedēļas sākumā visticamāk tiks iegādāts http://www.1a.lv/special/akcijas/dell_vostro_3550_portativais/12969382/

Izskatās, ka tur ir viss, kas man vajadzīgs-15 collas, i3 procis, ne-iebūvētā videokarte, 7,2 rpm cietais un baterija arī normāli tur. Imho labs pirkums

Link to comment
Share on other sites

Jap, šis Vostro būs tieši tas, kas tev vajadzīgs. Būs krietni labāks pirkums par tiem visiem iepriekšējiem, ko te biji licis.

Btw. Thydevil lietoju savu Vaio jau vairāk kā gadu un kkā nemanu, ka man būtu baterija uzliesmojusi. Visādi citādi laptopam ar nav ne vainas. :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...