Jump to content
GIGN Forum

Warrock


ViesiZ
 Share

Recommended Posts

Uzreiz saku:

1. ja kaut kas nepatiik, neskaties un neposto neko

2. neiejaukt, nesaliidzinaat ar cs, jo taas ir divas dazaadas speeles

Nu tad taa...

Gribu juus iepaziistinaat ar vienu no nedaudzajaam online speeleem, kas mani aizraava un kuru es speeleeju ilgaak par 15 minuuteem smile.gif Protams, ka atkal jaakaro. Shoreiz armija pret teroristiem. Taa ir angliskota korejieshu speele.

Pagaidaam speele ir mazliet apgraiziita, saliidzinot ar korejieshu versiju, kuraa ir daudz vairaak iespeeju. Speele regulaari tiek papildinaata iekljaujot jaunas kartes un kara tehniku. Driiz buus pieejama klanu sisteema, kuraa varees veidot savu klanu, speeleet cw. Par savu serveri nav jaauztraucas, jo viss notiek uz viena kopeejaa servera, kuraa var uztaisiit atsevishkju istabu (room).

Speele ir atrodama http://www.warrock.net

Te var noskatiities traileriiti http://dreamexe.net/english/movieClip/warrockPlaying.wmv

Speeles plusi:

* speele ir bezmaksas

* instalaacija sver tikai 180mb

* grafikas zinjaa daudz neatpaliek no battlefield 2

* nav iipashi prasiiga pret datoru (ar 64 mb video speeleeju bez probleemaam. Ja video karte atljauj, var uzlikt efektinjus - miglu, lietu u.c.)

* speele dinamiska, aatra, speeleejot nav garlaiciigi

* ir hedshoti ^^

Protams ir arii miinusi:

* speelee ir daudz iespeeju, bet pagaidaam taas nav pieejamas (jauni ierochi, kartes ar lidmashiinaam, kugjiem u.c.)

* serveris atrodas korejaa (biggrin.gif), taapeec mazliet ielago (visvairaak tas izpauzhas shaujot. Gadaas, ka pretinieks nokriit tikai peec dazaam sekunudeem peec tava naaveejoshaa shaaviena, bet pa to laiku vinjsh veel var paspeet tevi noshaut. Par cik visiem lago vienaadi, es tam nepieveershu lielu uzmaniibu)

* ir bagi

post-6-1135812251.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pilniigas prasiibas nevareetu uzrakstiit?

Un es iisti nesapratu, kas tur notiek? Tu braukaajies ar savu mashiiniiti un shaudies?

Edited by frenzzi
Link to comment
Share on other sites

Shitais gamezz Reali Roxx un hacku,chitu,treineru te nav !!! ( Vismaz pa visu laiku cik esmu speleejis nessmu redzeejis) Esmu tur jau sapazinies ar Izreelieeshiem,Ameriikaanijiem,Lietuvieshiem,Igaunjiem !!! Nevienu Krievu nessmu redzeejis smile.gif !

Link to comment
Share on other sites

Viņu lai novilktu ir jāreģistrējas, ja? Nu ķip reģistrācijā ko rakstīt pie ID ja nezinu? Tie laikam tie skaitļi.

smiliez.de_2125.gif Viss iet tik lejupielādes ātrums gan kretinē.

Hmm nevar kāds iemest DC++? Esmu dchubhackerii. plis Ja kāds iemet lūdzu paziņojiet. Vai kā citādi to failu atsūtīt jo vnk man tas fails būs no lapas jākačā iiilgi.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...