Jump to content
GIGN Forum

Visuredzošais


Jameson
 Share

Recommended Posts

ja nenoskatījies hltv tad neraksti šeit savas gupības

ar cloack and dagger sagaidīju aiz stura pilnu un tupus gāju iekšā intela istabā un šis uzreiz skrēja virsū

un nekas man neuzskrēja virsū

ingeimā mans niks bija Jameson ja kas

Edited by AndrisR
Link to comment
Share on other sites

Vispār jau jāpiekrīt, ka izskatās aizdomīgi, tā ka, sorry, ka apšaubīju tevi. Un arī pie 17 minūtes viņs tevi tā nosita. Ja vēl tā būtu viena reize es teiktu, ka sagadīšanās, bet, ja divas, tad nu nezinu.

Lai gan visādi citādi viņš pārāk labi nespēlē un skatoties pēc statiem (http://stats.gign.lv/hlx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=14010#) nekas spīdošs tur nav. Tipa, ja būtu haki, tad varētu gaidīt ko labāku.

Link to comment
Share on other sites

Nu pēc punktiem vispār grūti spriest. Vienkārši Kills per Death viņam ir 0.55, lai gan tas protams arī neko nenozīmē.

Vispār skatoties pēc viņa steam profila (http://steamcommunity.com/profiles/76561198018392161) čalis nav pārāk daudz spēlējis - 64.0 hrs on record.

Būtu laiks un gribēšana, varētu vēl citus demo paskatīties un tad jau redzētu.

Link to comment
Share on other sites

skatiities demo nav laika. Ja vien vinjsh tev neskreeja virsuu kameer pats bija aiz sienas - nav nekaadu chiitu.

Ja paraadiijies vinjam redzes laukaa [pat neredzeams] - var buut dazhaadaakie iemesli kapeec var redzeet spiegu.

visaadi speeles bugi kur neredzamam spiegam ir redzemas cepures, vai arii ir iespruudis buffs [buff bunner, batallions u.c] vai tik pat labi overheals utt.

Speelee nav perfekta un taadi bugi gadaas.

Link to comment
Share on other sites

tu izlasīji ko kilgors bija iepostojis tālākajos postos?

vai izlasīji tikai pirmos 2 postus un iepostoji garākā versijā ko kilgors savā pirmajā postā

tāpēc ja neesi noskatījies demo tad tu ne sūda nesaproti situāciju kas tur notika

tāpēc palūgšu tev nerakstīt šajā topikā vairs neko.

Edited by AndrisR
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...