Jump to content
GIGN Forum

Karsonij Nedraudzējās Ar Smadzenēm ;(


Mustangs
 Share

Recommended Posts

Šodien ir kkāda huiņa visiem ar lattelecom netu un jā dažiem lago,ka pings no 80-140 ,un jāa es sēžu serverī man pings ir 80,bet forestam ir 150 ping ok mani izkicko uz 6 min,bet forest paliek..Paiet 6min es ieeju serveri man atkal ping 80 un forestam tur kkāds 154 ping mani atkal izkicko uz 6 min,un forest var spēlēt kr4 spriedums ir tāds,ka acc ir iedota zīdainim,kurš baidās no vecāka admina,kurš arī pēc principiem ir pēlnijis šo kick par laggiem,tas ka ir acc doesn't mean that you are untouchable...

p.s Karsonijs ir bezjēcīgs admins ,kurš reāli cheater reportus neskatās + serverī kad admin chatā ieraxta,ka kādam ir wh viņam po****,viņš kapā tālāk,vienīgi ko viņš māk tas ir kickot afk+pingerus,to rēāli varētu darīt jebkurš spēlētājs,tāpēc domājiet paši par viņu.. Es domāju,ka Lo4wis arī man piekritīs,jo pats vēl šodien teica,ka karsonijs ir bezatbildiīgs ;))

Link to comment
Share on other sites

Karsonijs, tiešām nepilda admina pienākumus tādā līmenī, kā vajadzētu.

Šodien no Itālijas serverī ienāca čalis ar pingu apmēram 150 un spēlēja ar wh. Vienkārši brutāli šāva pasienām, kur ir enemy.

Es admin čatā viņu bombardēju ar lūgumiem pačekot čīteri, viņam nospļauties, spēlē tālāk.

Nepalīdzēja ari nerd rage no citu spēlētāju puses. Čīteris laimīgi nospēlēja 20 min līdz mapes beigām un viņu nenobanoja.

Es vēlāk iemetīšu demo čīteru reportā, bet viņš noteikti nebūs tas, kas viņu nobanos. Varbūt viņam pm aizsūtīt linku uz č.reportu? Man liekas viņš nezin, ka tāds ir un acc viņam ir priekš statusa rajonā..

Link to comment
Share on other sites

Nu nebūtu īpaši smuki,ja viņš mani kikotu,protams zinu, ka man pings liels, bet neesmu es LV un nav iespējas pagaidām tikt pie labāka interneta pieslēguma.. Tieši tāpēc es spēlēju ļoti reti,lai nevienam īpaši netraucētu. Tikpat labi tas varēja būt arī kāds no "vecajiem" adminiem, smagi šaubos, ka kāds mani kikotu ārā..

Link to comment
Share on other sites

Šodien ir kkāda huiņa visiem ar lattelecom netu un jā dažiem lago,ka pings no 80-140 ,un jāa es sēžu serverī man pings ir 80,bet forestam ir 150 ping ok mani izkicko uz 6 min,bet forest paliek..Paiet 6min es ieeju serveri man atkal ping 80 un forestam tur kkāds 154 ping mani atkal izkicko uz 6 min,un forest var spēlēt kr4 spriedums ir tāds,ka acc ir iedota zīdainim,kurš baidās no vecāka admina,kurš arī pēc principiem ir pēlnijis šo kick par laggiem,tas ka ir acc doesn't mean that you are untouchable...

p.s Karsonijs ir bezjēcīgs admins ,kurš reāli cheater reportus neskatās + serverī kad admin chatā ieraxta,ka kādam ir wh viņam po****,viņš kapā tālāk,vienīgi ko viņš māk tas ir kickot afk+pingerus,to rēāli varētu darīt jebkurš spēlētājs,tāpēc domājiet paši par viņu.. Es domāju,ka Lo4wis arī man piekritīs,jo pats vēl šodien teica,ka karsonijs ir bezatbildiīgs ;))

1. Tavs pings visulaiku bija 140.

2. Bija daži indivīdi kas nepārtraukti rakstīja uz adminčatu, ka gandrīz katrs kas viņu nošauj, nav tīrs.

3. Nebij ignore, no manas puses, tas ka es neatbildu, vai neieeju spec. nenozīme, ka neskatamies to cilveku par kuru citi spelētāji sūdzas.Vienkārši On bija vairaki admini un mēs diskutējām par attiecīgo spēlētāju.

Link to comment
Share on other sites

Nū maddn gadījumā varbūt ar tā ir... Bet piemēram, es ar Nikno viens otru nekad nepasaudzēsim :D:sparta:

Jā, es arī esmu izbaudījis jūsu nesaudzību :D

Runājot par tēmu, tieši iegāju online tajā brīdi, kick bija pamatots! To, ka nekick'o veco labo forestu, var saprast, jo jaunie admini pagaidām ir bailīgi, lai par diršanos banus liktu, kur nu vēl oldschool adminiem pieskarties..

Link to comment
Share on other sites

Rezumē -

Nebombardējam adminus adminčatā - bet normāli (max. 2x) noreportējam čīteri adminčatā un gaidam! Admins nav pārcilvēks, kam jāpaspēj 3 sekunžu laikā pēc reporta, nepārbaudot izbanot čīteri!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...