Jump to content
GIGN Forum

Patiesiibas Speele


You Use Drugs?
 Share

Recommended Posts

macho visticamāk šobrīd ir mājās un dara kaut kādu random stafu, bet vispār, cik es esmu dzirdējusi, viņam ir dzīve un gign vairāk nepietiek laika

kas ir lieta, ko Tu esi izdarījis un neesi spējis sev piedot?

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kā citi, bet es tādu atbildi nepieņemtu.

Piemērs proper atbildei:

Joprojām nespēju piedot sev, ka atstāju bijušajai savu PC.

Jautājums: esi skuvis bārdu ar sieviešu skuvekli? (vai, dāmām- kājas ar vīriešu bārdas skuvekli)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

yup esmu, nesūdzos.

Kā tikt galā ar pārtikas kodēm? Nē, seriously, esmu jau izmisumā, tik daudz ko esmu izmēģinājis. kaut ko nestandarta var ieteikt, tikai realizējamu.

Link to comment
Share on other sites

Vai toronto metro skaitas publiska vieta? :D Ja jaa, tad jaa :D

Vai uzskati ka tev ir atkariba no datora? (nav svarigi cik liela, ebt vai ir)

EDIT: Man liekas tie butu klaji meli ja kads pateiktu ka nav ne mazakas atkaribas :D

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Vai toronto metro skaitas publiska vieta? :D Ja jaa, tad jaa :D

Vai uzskati ka tev ir atkariba no datora? (nav svarigi cik liela, ebt vai ir)

Ir, pie tam milzīga :D

kas ir tav lielākais veikums šajā dzīvē?

Link to comment
Share on other sites

Kad pedejo reizi dabuji pa seju? un par ko?

2007. gada vasarā, Rīgas autoostas tualetē. To iemeslu tā arī nesapratu - čurāju pie pisuāra, kad kāds lielāks un apaļīgāks stāvēja man cieši klāt. Domāju, ka nevar paiet garām or something, bet nē - blenza virsū man. Neatceros, ko viņam pateicu, bet taisot bikses ciet uzreiz sekoja sitiens pa vaigu [no sāna]. Lai nu kā - iemeslu tā arī pontam nesapratu, bet viņš jau ar dabūja trūkties. Manas saulesbrilles, atšķirībā no viņējām, palika veselas. Tā ka ar savu zilumu zem acs un piepampušo pieri biju ļoti lepns un laimīgs. [kretīns uzkrita man virsū un es ar pieri pret flīzēm nolikos]. Tā ar beidzās. Šamais aizmuka un man jau pēc minūtēm bija mikriņš.

Lai nu kā - jautājums - kā Tu pavadi garlaicīgu darbadienu?

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

noteikti reps, because I'm A GANGSTA :D es nezinu, vienkārši patīk daudz labāk kā visi citi žanri, es nezinu ka var nepatikt piemēram onyx un la coca nostra :)

tev ir kada draudzene lezbiete vai tas hemofrodīts? :D

Link to comment
Share on other sites

Wtf ir hemofrodīts? Ja zilais, tad nē, lesbiešu arī nav, taču par 1 čalīti neesmu īsti drošs. :D

Uzglabā/turi naudu skaidrā vai kontā? Kādēļ?

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Sienas apzīmēšana varētu iet kopā ar urban exploration vai kaut kā tā. Karoč meklē pilsētā episkas, neredzētas vietas. Aptvueni tā.

Ko domā par latviešu mūziku kopumā? [Ne 2 konkrētiem māksliniekiem, bet ņemot visu kopumā, ko esi dzirdējis]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...