Jump to content
GIGN Forum

Beidzam Šo Marasmu!


Pensionars
 Share

Recommended Posts

Ir sākusies/beigusies diskusija par rtv. Viss sākās ar to ka publikas aprobežotības dēļ 40 % spēles laika spēle notiek dd2, office, italy, contra. Bet problēma nav RTV, problēmas cēlonis ir NOMINATE.

Viss vienkāršais ir ideāls, neaiztieciet rtv, noņemiet NOMINATE un problēma būs atrisināta. Uzliekat kad tiek savākts vajadzīgais rtv uzliek random mapju votu un viss. Beigsies šis te marasms. Un tas pats kad tiek izspēlēta pilna karte, izlec random karšu votes. Protams uzlikt lai piemēram karte kas spēlēta nevar būt nākamajā vote . Un samaziniet vote mapju skaitu uz 3 lai biežāk tiek izvēlētas ne tik populārās mapes, bet ne pa matu sliktākas.

+ RTV ļaut rakstīt tik pēc 10 min!

Par jaunajām kartēm, tos mēslus (es atvainojos par izteicienu) ko liek Alfa ir galīgi garām, piemēram tas "mežš". Nu kas tā pa karti, nevienam viņa nepatīk.

Nevis grūžat iekšā 100 jaunu karšu (pārspīlēju bet domu sapratāt), bet lēnām integrējiet pa vienai iekšā. 1 nevis 100!

Protams cietais Map cikls kas sadalīts pa dienas daļām rīts/diena/vakars/nakts, bet zinot šeit adminu attieksmi nav jēga ieteikt!

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

KO tu te Muldi tagad? nē, Nopietni, murgs. Tas, ka tev nepatīk jaunās kartes - Your problem, Problem solved.

Es šodien uzliku de_rush - redz visiem patīk. Arī de_forest (tavs mežs) - vairumam patīk, tāpēc nerunā - nevienam.

arī de_corse, u.c vairumam patīk.

Neņems nost nominate, un zini kpc - lai kad adminu nav, var kko citu uzlikt, tas ir vajadzīgs.

Un nepoņel šitā topika jēgu - izcelties vai vnk paraudāt, lai kāds mierina? ( marasms - jēdzienu un nozīmi lkm nezini.)

Edited by keeeKsS
Link to comment
Share on other sites

Lai uzliek vienkārši recentmaps , piemēram , 10 .

Tas nozīmē, ka ja izspēlē DD2, viņa 10 mapes nerādīsies votē, kā arī nevarēs nominate, varēs spēlēt tik pēc 10 citām izspēlētām mapēm, tas arī viss, kur problēma ? Protams, to skaitli var mainīt. Tas ir elementāri.

Edited by struncis112
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lai uzliek vienkārši recentmaps , piemēram , 10 .

Tas nozīmē, ka ja tu izspēlēt DD2, viņa 10 mapes nerādīsies votē, kā arī nevarēs nominate, varēs spēlēt tik pēc 10 citām izspēlētām mapēm, tas arī viss, kur problēma ? Protams, to skaitli var mainīt. Tas ir elementāri.

Tāds skaitlis jau ir - 5!!

Edit: Nav vajadzības palielināt, vismaz pēdējās dienas mapcikls ir raibāks kā iepriekš. - piemēram pieminētais dd2 - 3x, 4x pa dienu, nav tik traki, pietam viņu neizspēlē visu atvēlēto laiku - nomaina uz citu.

Edited by keeeKsS
Link to comment
Share on other sites

Keeekss tirlin, vienigais ko tu izdariji iedirsi sudu!

"Arī de_forest (tavs mežs) - vairumam patīk"

:slap: es domāju te viss ir skaidrs...

Redz, tu jau tā lieta, tu nejēdz neko citu, kā mani par tirliņu nosaukt, jo viedoklis atškirās ^_o, āksts + pievaldies, neesi tu pagalmā, jo tad tev 100 % ievilktu kāds, par tādiem jokiem :coffee:

Tas, ka tev nepatīk, or vnk nejēdz lielāko daļu no jaunajām mapēm, tas nav rādītājs visai masai, kas spēlē, nav runa par tevi, mani vai vēl kādiem 5 indivīdiem, bet par vairumu.

Edited by keeeKsS
Link to comment
Share on other sites

Redz daunīt, ja tu savu viedokli spētu izteikt bez "Ko tu muldi", "izcelties vai paraudāt", tad es to ar lielāko prieku pieņemtu un nedotu pretī.

Puis sāc domāt plašāk, pasaule nebeidzas aiz pagalma... nabags :( Izaudz no pagalma, varbūt spēsi atbildēt korekti un bez uzbraucieniem.

Kas tavuprāt norāda ka visiem patīk, tas ka tās sūdainās mapes laikā 6 spēlētāji max spēlē to karti? Un puse no tiem sauc lai maina karti?

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Redz daunīt, ja tu savu viedokli spētu izteikt bez "Ko tu muldi", "izcelties vai paraudāt", tad es to ar lielāko prieku pieņemtu un nedotu pretī.

Puis sāc domāt plašāk, pasaule nebeidzas aiz pagalma... nabags :( Izaudz no pagalma, varbūt spēsi atbildēt korekti un bez uzbraucieniem.

Kas tavuprāt norāda ka visiem patīk, tas ka tās sūdainās mapes laikā 6 spēlētāji max spēlē to karti? Un puse no tiem sauc lai maina karti?

Tu dauniit! Tirliņ :D - un vēl grib, lai ar tevi normāli runā? :D pieaudz.

+ tikko bija dd2 un prodigy - abas spēlēja 4 vs 4 :D -ak nē - laikam nepatīk tā mape ... :D :D

Maddn. - paskaties pēdējo dienu mapciklu ;)

Edited by keeeKsS
Link to comment
Share on other sites

Un tāds daunis ir game admins :slap: tu tak esi nabags...

Aizej paspēlējies ar sava līmeņa vai precīzāk ne līmeņa cilvēkiem. Žēl jau paliek lasot tavus sūdus...

davaj, vēl 1 un lidosi.

Man nav pagarināts niks, tāpēc serverī pagaidām negrozos, cik ar feikiem skraidu, tad admini laiž jaunās mapes pa riņķi.

Nu

bet apskaties mapciklu.

Edited by keeeKsS
Link to comment
Share on other sites

Pirmajā postā pareizi pateici, 40% servera laika ir standarta kartes, ko tu vēl vairāk gribi, tas uztur serverī cilvēkus.

Piemēram: pieci blauj lai maina mapi, 3 no tiem dd2, 1 contru un vēl 1 nestandarta karti. Nestandarta karti spēlēs contras bļāvējs un viens kas prasīja, dd2 kaucēji aizies. contru spēlēs 4 spēlētāji, varbūt 3, dd2, iespējams, nespēlēs vienīgi nestandarta kartes prasītājs.

Pašlaik ir normāls sadalījums, dd2 var arī admins nomainīt.

Plus vēl beidz aizdirst topiku, kuru pats izveidoji, kēkss pateica ka tu esi īdētājs, tikai pretējā virzienā standartam, pieņem viedokli un gaidi citus.

Link to comment
Share on other sites

Lai paliek nominate, jo es piemeram kaa nakamo mapi gribu kaadu atseviskju nevis to kuru dod random vote nu un es nominatoju un ceru, ka izdosies taa ka vina tiks izveleta :)

Tieši tā jau ir tā problēma. 50% spēlētāji saliek nominate office italy contra dd2 utt. Es uzskatu ka mapju vote ir jābūt neatkarīgam no lietotāja, jo kā tas praksē ir redzams jūs/mēs ar to nemākam rīkoties.

Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka vienīgais ko pie nominate vajag mainit, ir atļaut arī visas jaunās kartes nominēt!

num es arī to pašu biju piedāvājis, bet alfa teica, ka nevar tās tur likt, jo mapes vēl pagaidām ''testējot'' es neredzu loģiku, bet ok.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...