Jump to content
GIGN Forum

[Kur Nopirkt] Skūšanās Krēms


Butcher^
 Share

Recommended Posts

+ Matu dzenama masina ir letaka, neka bardas elektriskais skujamais. Taka iesaku pameginat..

Sakuma dzinos ar kaut kadu philips, leta gala matu dzenama masina maksaja kaut kur 10-15 ls, tagad nopirku citu bet ar titana asmeniem , maksaja nedaudz dargag ap 30 ls , bet nu kalpo nu jau ka gadu

To vēl vajag dadomāties, dzīy bārdu ar matu dzenamo mašīnīti. Protams tev sanāks lētāk iebraukt 20cm garā kazas bārdā ar matu mašīnīti nekā ar elektrisko bārdas dzenamo un nokaut to.

Un vispār ar matu mašīnīti nevar bārdu nodzīt, tākā nedzen. zosis..

Link to comment
Share on other sites

Nez man videji 1ns mach kartridzhs iet 3meneshus

Tas ir cik bieži skujoties? Nu man viss, kas ir pēc 4. reizes ar mach'inieku jau paliek sāpīgi un asiņaini. :D

Jā, aizmirsu pieminēt, ka man bārda ir diezgan raupja, varbūt tev tāda pūciņa vien ir.

Edited by Butcher^
Link to comment
Share on other sites

To vēl vajag dadomāties, dzīy bārdu ar matu dzenamo mašīnīti. Protams tev sanāks lētāk iebraukt 20cm garā kazas bārdā ar matu mašīnīti nekā ar elektrisko bārdas dzenamo un nokaut to.

Un vispār ar matu mašīnīti nevar bārdu nodzīt, tākā nedzen. zosis..

Dzenos 2x nedela pilnigi pietiek, nepatik kad seja ir pilnigi noskuta ka zidaina dirsa.

Varbut man tev bildi vai video uztaisit, pec un pirms skusanas? Kaut gan man tev nekas nav japierada un nav ari nekada jega dirst te kadam, es vienkarsi pasaku ,ka es to daru un ka mani tas apmierina. Varbut kads cits ari pameginas un vinam liksies labak neka ar kaut kadu elektrisko skuvekli pa 50 ls.

Link to comment
Share on other sites

Elektriskie skuvekļi ir baigi labie. Un nevis skūšanās mašīnas, bet skuvekļi. Pats jau kādus 5 gadus lietoju Gillette Fusion Power un nekad nav bijušas domas to mainīt. Kārtridži ir diez gan padārgi, tāpēc pērku ebayā!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...