Jump to content
GIGN Forum

Nokia Lumia 800


Spoksx
 Share

Recommended Posts

Lietoju Samsung Galaxy S 2 pāris mēnešus, telefons foršs, kamera laba, mūzika skan labi. Viss ko vajag ir. Tā nopietni nokritis viņs man ir tikai vienreiz, bet nu pēc tās reizes tur nekā nav, uz paša stūrīša ir 5 maz mazītiņi punktiņi, kurus praktiski redzēt nevar.

Bet tākā es pirms androida lietoju iOS, tad sāk parādīties šausmīga vēlme tikt atpakaļ pie iOS. :)

Sāku domāt par S2 pārdošanu un 4S pirkšanu.. :)

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgas muļķības.

Kritiens braucot ar riteni, ātrums ~45 km/h (no tilta), pāris metri paslīdēts pa asfaltu. Nekāda vaina, neliela skāpējums vienā sāna.

Maciņš bija. Nokrītot un slīdot gan attaisījās.

Galaxy S II

gadīties jau var visādi, tik pat labi tev pēc tiem pāris metriem telefons varēja būt tā nojāts ka tu pat viņu neatpazītu. Mana doma bij tāda ka izturības ziņā Nokia > viss pārējais.

Link to comment
Share on other sites

PS palietojot lumia 800 varu pieminēt divus mīnusus... rakstīšanai pagaidām nav LV valdoas un pagaidām nevar izveidot hotspot (tas gan atnāks ar nākamo FW updete)

citus mīnusus nevaru pagaidām saskatīt...

Nu man nepatīk, ka nevar caur bluetooth neko aizsūtīt...

Starpcitu, vispār diezgan ierobežot konfigurēšana, ļoti maz opcijas visam ir..

Neko nevar savstarpēji pārsūtīt... NFC arī nav , cik noprotu.. Kā arī ringtones nevar kā grib salikt.

+

Nevarēju nokačāt dziesmu, varēju vnk noklausīties caur net'u, kkādu lejuplādi, bet ne saglabāt neko.. Tādā ziņa ļoti daudz mīnusu, bet sadzīvot var. Nav jau N9 pa 500ls :D

Link to comment
Share on other sites

N9 ir tādā pat cenā kā lumia ... (16gb versija)

ringtones var salikt tikai ir neliels chakars ar formātiem un to garumu... bet ir api marketā kas piedāvā pielāgotus ringtonus .

par savstarpējo share nebiju pat aizdomājies... vienmēr izmantoju epast šādiem nolūkiem...

Jā normāls file manager pietrūkst gan.

PS gaidam software apollo update... 20ajā (rīt) jābūt kādai kustībai.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...