Jump to content
GIGN Forum

Darbs Vasarā


Chili
 Share

Recommended Posts

Pastastat vairāk par kūdras purvu. Nesaprotu vienkārši kādā ziņā veselību sačakarēt ??? Kas tad tur jādara ?

Ar lāpstu jāstrādā vai kas ? Es pirmo reizi kko par purviem dzirdu. Interesē :)

Link to comment
Share on other sites

Vienu vasaru pastrādāju. Darbi tur dažādi, man vajadzēja ar mašīnu izgrieztos kūdras klučus pārlikt rindās, lai žūst. Ja vasara pagadās karsta un sausa, tad es pieņemu, ka tur ir vienkāršāk. Man pagadījās tāda reti riebīga un visi tie kluči bija vienkārši nereāli pievilkušies ar ūdeni. Tās rindas arī ir kaut kur metru augstas, tāpēc nepārtraukti jāatrodas saliektā pozīcijā, un uz muguru rodas tāda nevesalīga slodzīte. Varbūt tagad kaut kā ir mainījies tas atalgojums, bet tad, kad es strādāju, tos 20 Ls dienā pelnīja tikai kaut kādi rūdītie veči, nevis 17 gadīgi pienapuikas, kas uz vasaru atskrējuši pastrādāt.

Link to comment
Share on other sites

Vienu vasaru pastrādāju. Darbi tur dažādi, man vajadzēja ar mašīnu izgrieztos kūdras klučus pārlikt rindās, lai žūst. Ja vasara pagadās karsta un sausa, tad es pieņemu, ka tur ir vienkāršāk. Man pagadījās tāda reti riebīga un visi tie kluči bija vienkārši nereāli pievilkušies ar ūdeni. Tās rindas arī ir kaut kur metru augstas, tāpēc nepārtraukti jāatrodas saliektā pozīcijā, un uz muguru rodas tāda nevesalīga slodzīte. Varbūt tagad kaut kā ir mainījies tas atalgojums, bet tad, kad es strādāju, tos 20 Ls dienā pelnīja tikai kaut kādi rūdītie veči, nevis 17 gadīgi pienapuikas, kas uz vasaru atskrējuši pastrādāt.

Aaa nu skaidrs :) Man stikaa 17 gadu vecumaa bija 40kg smagi maisi janes uz 5to staavu. Taa kaa - zinu kaa tas ir :D

Link to comment
Share on other sites

Muguru tiešām čākarē, nostrādāju 3 vasaras, paši braucām ar mašīnu agri no rīta (4os izbraucam, 5os esam tur un sakam stradat) , jo tas karstums ap pusdienas laiku ir nepanesams, no saules nav kur glābties! Cuucinj, tieši tie jaunie tur rauj visvairak, jo vecajiem krabjiem muguras sāp un pārsvarā ir kaut kādi alkāni. Mums pat bija sava metode, ka nečakarēt muguru ( tupjot uz ceļiem, ka rezultata tikai ar rokam tiek celts smagums) Patiesībā nereāls vergu darbs ar labu atalgojumu.

+ Tur labi ēdināja :)

Link to comment
Share on other sites

Aaa nu skaidrs :) Man stikaa 17 gadu vecumaa bija 40kg smagi maisi janes uz 5to staavu. Taa kaa - zinu kaa tas ir :D

es maisus stibiju vel krietni pirms 17 gadu vecuma un savlaik vienu dienu pabakstijos kūdras purvā. Kūdras purva darbs bija pilnīgā dirsā. Es labāk nesu javu un ruberoīda ruļļus uz piekto stāvu visu dienu nekā strādāju kūdras purvā. Praktiski visu laiku vismaz mazliet pilināja lietus, kājas slapas, kluči lūzt uz pusēm. tikai liecies un krāmē. Viss samircis un pretīgs, vļeee.

Link to comment
Share on other sites

Nu hz. Darbs galīgi nav viegls un patīkams, bet ja normāli strādā, tad var nopelnīt. Nezinu vai pēc vasaras nostrādāšanas uzreiz būs trakās problēmas ar muguru.

Teikšu Tev tā - ja gribi daudz maz normālu algu, tad būs normāli jāpašī. Ja gribēsi gurķoties, tad dienas beigās saņemsi priekšnieka vai kolēģu desu starp vaigiem. :)

Link to comment
Share on other sites

Teikšu Tev tā - ja gribi daudz maz normālu algu, tad būs normāli jāpašī. Ja gribēsi gurķoties, tad dienas beigās saņemsi priekšnieka vai kolēģu desu starp vaigiem. :)

Bullshits :DD Celtniecībā kad rukāju pelnīju dahujā un vairak gurķoju nekā vergoju.iepriekšējā darbā tas pac....:DD Tagad laikam nedaudz vairāk pašīju bet 1/2 mēnesis gandrīz brīvs :) tapēc pašīju jo zinu ka atpūtīšos tāpat... :)

P.s. Bet 17gadīgiem jāpašī gan būs :)

Link to comment
Share on other sites

Nu kūdras purvs ir mazliet cita disene, bet tas tā. :)

Ja runājam par tavu tagadējo darbu, tad man nav īsti skaidrs par ko Tev maksā. Par to, ka tu ej komatā uz darbu un izklaidē klientus? ~_~

Link to comment
Share on other sites

Viņš vienkārši ir komunikabls un labi māk iesmērēt visādu preci, par kuru tikai aprakstu izlasījis un kaut ko seminārā dzirdējis :DD Ja viņš strādātu tirgū, viņš varētu tev iestāstīt, ka tu no viņa nopirksi LV tomātus, kaut vai pilna kaste ar Spānijas tomātiem un virsū rakstīts, ka tie ir no Ugandas un smaržo pēc banāniem :D

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Bullshits :DD Celtniecībā kad rukāju pelnīju dahujā un vairak gurķoju nekā vergoju.iepriekšējā darbā tas pac.... :DD Tagad laikam nedaudz vairāk pašīju bet 1/2 mēnesis gandrīz brīvs :) tapēc pašīju jo zinu ka atpūtīšos tāpat... :)

P.s. Bet 17gadīgiem jāpašī gan būs :)

Nejau visi var atļauties plostot pus mēnesi un lāpīties otru pusi :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Viņš vienkārši ir komunikabls un labi māk iesmērēt visādu preci, par kuru tikai aprakstu izlasījis un kaut ko seminārā dzirdējis :DD Ja viņš strādātu tirgū, viņš varētu tev iestāstīt, ka tu no viņa nopirksi LV tomātus, kaut vai pilna kaste ar Spānijas tomātiem un virsū rakstīts, ka tie ir no Ugandas un smaržo pēc banāniem :D

OMG :DD :DD :DD Par šito tev alus no manis būs :DD + 1kg tomātu :DD

TomasS es tak jaunajā darbā nedzeru vairāk, a tā 1na reize 2mēn laikā īsti neskaitās ,jo metu pa lampu ar visiem saviem jaunajiem kolēģiem priekšnieci ieskaitot :DD

Link to comment
Share on other sites

Nelasiju iepriekšminētos postus, bet uzraksti sakarīgu CV, un tik sūti uz firmām. Sūdīgi, ka tev 18 nav - vnk daudzi negrib malaļetkas ņemt darbā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...