Jump to content
GIGN Forum

Video Karte.


pk1legend1
 Share

Recommended Posts

Nu viss atkarīgs cik tavs dators pašlaik paterē elektrības un tad jadomā būtu, vai ņemt 500w vai 600w barokli. Kaut kad agrāk bija tāda mājaslapa kur vareja apreiķināt cik tavs dators paterē, bet vairs neatceros to mājasalpu.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu viss atkarīgs cik tavs dators pašlaik paterē elektrības un tad jadomā būtu, vai ņemt 500w vai 600w barokli. Kaut kad agrāk bija tāda mājaslapa kur vareja apreiķināt cik tavs dators paterē, bet vairs neatceros to mājasalpu.... ;)

Es aprēķināju un man sanāca,ka ar visu GTX550 patēre apmēram 393W.

Nu tad jau laikam tomēr būtu jāņem 500w savādāk vēl sanāks,ka nepietiks ar 400w un 600w būtu par daudz.

Edited by pk1legend1
Link to comment
Share on other sites

Par daudz nekad nebūs, un labāk ir lieka rezerve nekā vēlāk nožēlot kad pāris latiņus neesi ielicis, nekad nevajag uz minimuma sēdē. Es tev silti iesaku uz šo te setupu neņemt gtx550, jo tas semperons būs betona klucis kas visu vilks uz leju, ja gribi tik "jaudīku" karti, vajag upgreidot arī processoru.

Link to comment
Share on other sites

Galvenais paņem normālas firmas barokli, lai nesanāk, ka pēc pusgada viss smukais kompis dēļ sūdīga barokļa nosvilst.

Muļķības, es savu barokli nopirku par lētu cenu un man jau kalpo viņš 2 gadus, bet otram jau ir 5 gadi. Baroklis noteikti sadeg tadēļ ka novecojot datoru komponentēm palielinās datora elektrības pateriņš un vienkārši baroklis neiztur, jo pamaz jaudas vai kaut kas nav pareizi sakomplektēts. =]

Pērc 500w būs labi uz 2 gadiem, tad ja jau jutīsi ka nepietiek tad paņemsi jaunu..

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...