Jump to content
GIGN Forum

Faak Nu


hydro
 Share

Recommended Posts

atkal man jau ir probeelema ar pc...

kr4 ir taa - paspeleju cs apmeram kadas 10min ( nu ok jebkuru speeli ) un vai nu cs izrubas aaraa vai ari pc izrubas un paradas tas zilais ekraans ar uzraxtu:

STOP: 0x0000008E ( 0xC0000005, 0xBF015741, 0xB96F0020, 0x000000 )

nv4_disp.dll - address BF015741 base at BF012000 date stamp 437518bb

Pschycal memory dump failed.

kr4 kko mekleeju netaa un atradu kaut kadu help saitu, bet tas neliidzeeja.

tad talak - izraavu aaraa vienu no ramiem un palika uz kadu nedeelju labi. tagad atkal tas turpinas. mainu ramus un tad varu kadu 1h paspelet, bet tas ir TIK besiigi.

ok.

izdomaaju pamekleet savaa kompi to nv4_disp.dll. atradu un sapratu ka tas ir nvidijas dispeleja draivera fails. saku domat maybe jaunie draiveri gljuchii. es vinjus nonjeemu, uzlika pa jaunu - nekas nemainaas. tad uzinstaleeju tos kas naca lidzi ar videokarti (fx 5200) un ari nekas nemainiijas.

nokachaju visaadus apdeitus kompim un ari nekas nemainas.

vareetu but ka windowa parinstaleeshana liidzeetu, bet negribas to darit, jo man te ir parak daudz svariigu lietu tongue.gif

un tagad - vai jus kads nezinat kaa es ar shito lai tieku galaa?

plz dodiet kkadus ieteikumus or smth.

Link to comment
Share on other sites

viss man gaaja normali. apmeeram kadu pusgadu. bet sakas tas shits kad no ihak vai sigmas nokachaju kkadu winxp autopatcher... un saakas visi suudi...

kompi man lika kopa meistars, kuram uzticos un ari sajeedz kko no pc. diezvai vinjsh butu kljuudijies, bet nu kas lai zin.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...