Jump to content
GIGN Forum

Alkohols!


Semorka
 Share

Recommended Posts

Vai nu tu esi the man un spēj kontrolēt savas emocijas, rīcību, jūtas .. pilnīgi visu.. vai arī tu esi tāds pusijs ka semoreka. The man nedomā par sevi. Viņi vienkārši dara to, kas ir jādara un jūtas tā, kā ir jājūtas. Jo - the men kontrolē savas jūtas un emocijas un jūtas tā, kā vēlas justies. Ja tu to nevari - tu esi suckeris un tā ir tava problēmas. The men ar suckeriem nedraudzējas un nerunā. Btw - viena no manām spēcīgākajām atziņām ir šāda - ja tev ir depresīvs draugs/draudzene (tu, protams, mīli viņu) - vienkārši pārstāj. Aizmirsti par to. Depresīvi cilvēki ir sērga. Vienīgais, ko viņi ir pelnījuši, ir spēriens ar kāju pa seju. Depresīvs -> egositisks -> eogistisks -> suck my ass un tusē pats ar sevi.

Beefs

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ai tirsā galīgā, GooD Man, nav izejas! Ir tikai ilūzija ko rada alkohols! GooD man arī likās, bet vai nu piluļas vai alkohols, mna jāsaņemās beudzot.

Izklausās, ka tev ir dirsā vājš raksturs.

a kā lai stirpina raksturu? Ko darīt, ka esmu piedzimis vājš sūds šinī pasaulē? Kā domā GooD MaN ir iespēja sadzīvot ar sūda būšanu? Te vienkārši iet pieaugušo valoda vaļā!

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

beefs visu pateica, kā ir - semorka egoistisks pussijs, kam tagad gribās, lai apkārtējie viņu pažēlotu, mazliet pielietotu pep talk un pateiktu, ka jā, visiem žēl viņa. Protams, tu tak dzer antidepresantus, tev ir VEĢETATĪVĀ DISTONIJA, kā arī esi alkoholiķis. :D

Gandrīz atņēma bērna tiesības? kāpēc tev tādas vispār vēl ir?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es pienemu, jo te ir LATVIJA. Tapec vel nekas neatnemts.

Runajot par alko, ka vispar to suslu var dzert ar baudu ??

Labi ja pa gadu savacas 1 pudele sampja un 3 mazas rumkas (tada ka piespiedu karta ieksa liets).

Tu nebiji tas, kas jautāja cik daudz var izdzert un sēdēt pie stūres? Kaut kā neļepijās kopā šīs divas lietas.

Link to comment
Share on other sites

Sāc ar to, ka nospraud dzīvē mērķi, kas nav tanka iegāde un tiecies pēc tā. Nav tāda varianta ka tu nevari kaut ko izdarīt, ir tikai tas, ka tu negribi. Īsti nezinu kā var stiprināt raksturu, iespējams intelektuāli progresējot.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

man vienīgajam liekās, ka Semorka (vai kā bija niks) naturāli dzen sūdu, bet pārējie notic un steigšus metās diskusijā - kā varētu tev palīdzēt/nodirst ??? xD

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

man vienīgajam liekās, ka Semorka (vai kā bija niks) naturāli dzen sūdu, bet pārējie notic un steigšus metās diskusijā - kā varētu tev palīdzēt/nodirst ??? xD

Vai nu tas, vai nu visi dirš virsū Tev kāpēc tu te vēl esi un neesi suspendots.

Man pirmais variants liekās labāks.

Link to comment
Share on other sites

Ai tirsā galīgā, GooD Man, nav izejas! Ir tikai ilūzija ko rada alkohols! GooD man arī likās, bet vai nu piluļas vai alkohols, mna jāsaņemās beudzot.

a kā lai stirpina raksturu? Ko darīt, ka esmu piedzimis vājš sūds šinī pasaulē? Kā domā GooD MaN ir iespēja sadzīvot ar sūda būšanu? Te vienkārši iet pieaugušo valoda vaļā!

Aktimels?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...