Jump to content
GIGN Forum

Jingle Bells


maverick
 Share

Recommended Posts

pasaku godiigi - nenobijos smile.gif sviests! ups, es izmuldeejos, tagad visi zinaas, ka vietaa, kad dziesmina saak iet reversaa pa vidu paraadaas keemiiga seja un pretiigs kliedziens, ups, es veel vairaak izmuldeejos, ups, ups, ups, sorry maverick, ka sachakareeju visu prikolu smile.gif tagad vairs nevienam nebuus inchiigi skatiities, jo visi zin, kas tur buus, nu blja, kapeec man ir tik liela mute, nu kapeec man vajadzeeja visiem izstaastiit, kas tur buus - viss paarsteigums ir sabojaats.

P.S. Mav, neturi ljaunu praatu uz maniim, es nejaushi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

pasaku godiigi - nenobijos smile.gif sviests! ups, es izmuldeejos, tagad visi zinaas, ka vietaa, kad dziesmina saak iet reversaa pa vidu paraadaas keemiiga seja un pretiigs kliedziens, ups, es veel vairaak izmuldeejos, ups, ups, ups, sorry maverick, ka sachakareeju visu prikolu smile.gif tagad vairs nevienam nebuus inchiigi skatiities, jo visi zin, kas tur buus, nu blja, kapeec man ir tik liela mute, nu kapeec man vajadzeeja visiem izstaastiit, kas tur buus - viss paarsteigums ir sabojaats.

P.S. Mav, neturi ljaunu praatu uz maniim, es nejaushi smile.gif

Nedomaaju ka tavus garos postus kaads lasa tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

prikoli, es maaku rakstiit neskatoties uz klavas smile.gif esmu satreneejis rakstiishanas skillu rakstot visaadas jokainiibas gign forumaa, vismaz labi, ka kaads, piem. macho arii shad tad palasaas, ko ta tas dullais slowhands ir sarakstiijis smile.gif

P.S. Maverick, veel vienu reizi atvainojos, ka sabojaaju paarsteigumu, tu jau zini kaada taa muusdienu jaunatne - viemeer izpljaapaajas smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK

Ugu, visi baigie Runči Lielībnieki "Aa, es jau neēsmu mīkstais, ka nobīstos no tādiem šitiem, man patīk/smiekli nāk!" Jā, jā, a vot man nepatīk, es nobijos totāli un tagad drebu zem gultas paslēpies. (Nu labi, es nemaz neskatījos, jo man bail, bet nu - you have gotten the pointen)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...