Jump to content
GIGN Forum

Battlefield 3 Back To Karkand


Semorka
 Share

Recommended Posts

Grasos pirkt Battlfeild 3, bet nezinu kuru pirkt, Back To Karkand vai parasto. Ja pirkšu parasto kas ir lētāka, vai tas nozīmē, ka nebūs līdzīgas mapes kā Karkand?? Vai kas tur būs savādāks? Un ja pirkšu parasto tur nebūs neviena no vecajām kartēm?? Tad jau es varēšu connect tikai uz attiecīgo spēles produktu?

Nevarēšu es vienkārši kautkādu pāču uzinstalēt uz parastās versijas un mana spēle kļūs par Battlefield back To Karkand??

Edited by Semorka
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ā šodien veikalā paskaidroja. Izrādās ka vaig nopirkt pirmo disku, un tad back To Karkand būs papildinājums :) Šodien nopirku Krievu versiju, gribēju pirkt Angļu versiju, maksājā 34 Ls es axujel!!!

Vēl instalējās spēle, nevaru sagaidīt savu pirmo online spēli :)

Edited by Semorka
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

lol, vēl mēstuli man atrakstīja. Citēju: "Trolli atpisies, trollis atpisies, trolli atpisies, trolllis atpisies, Trolli atpisies, trollis atpisies, trolli atpisies, trolllis atpisiesTrolli atpisies, trollis atpisies, trolli atpisies, trolllis atpisiesTrolli atpisies, trollis atpisies, trolli atpisies, trolllis atpisiesTrolli atpisies, trollis atpisies, trolli atpisies, trolllis atpisiesTrolli atpisies, trollis atpisies, trolli atpisies, trolllis atpisiesTrolli atpisies, trollis atpisies, trolli atpisies, trolllis atpisiesTrolli atpisies, trollis atpisies, trolli atpisies, trellis atpisies". Tev nervi par švaku, lai online spēles spēlētu :)

Link to comment
Share on other sites

Nu vo paspēlēju pirmo gamingu, nepatika, jāpērk battlefield Back To Karkand papildinājumu, mapes arī galīgi garām. vecās kartes mošk labāk patiks! Vēl mīnuss, nepatīk variants ka server browsers ir caur internetu nevis caur pašu spēli! Karoč nezinu liekas ka vecais Battlefield 2 sanāk labāks gamings!

Paldies anyway!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Da zae bala. Kas ti par stulbiem updateim. Nevar vnk ieiet spēlē un spēlēt, kikcek reason by punkbuster, kas tas pa reason. Tik sarežģīta kombinācija lai varētu paspēlēt online.

1. Jāiet caur origin

2. Jāpiespiež Battlefield 3

3. atverās logs ar serveriem

4. Tad jāizvēlās kurā serverī gribi spēlēt.

5. Tad kautkāds game browser manager vai hren viņ zin, prasa update

6. Tad man saka, ka update error.

7. Tad man saka, ka man ir jāinstalē spēle

8. Tad kautkā spēli viņš atrada.

9. Tad es beidzot connectejos spēlei.

10. Un beigās mani izmet, un saka

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player(for

11. Tad es mēģinu itkā to punkbustery update.

12. Tagad gaidu analīžu rezultātus.

Izmest naudu tikai dēļ grafikas, nē galīg garā!

ANALĪŽU REZULTĀTI.

Pēc tā punkbustera update, es vienkārši tieku izmests ārā no spēles vispār bez jebkādiem paskaidrojumiem, pilnīgi ārā, uz windows loga b leeeee!

Atkal pēc veiskmīgiem itkā youtube video klipiem kā saremontēt to jobano punkbusteru, man vienalga izmet ārā:

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player(for

Lab punkbusters tagad vairs nemet ārā, kādas 2 minūtes varu paspēlēt, bet tagad ir jauna problēma.

You where disconnected from ea (1)

Edited by Semorka
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

da vinjiem jau kadas 2 nedeljas ir problemas ar bf3, es tur esmu ar 3 chaljiem, jobanie vergi indusi, runaji, tie tur saka 24-48h laika viss bus ok, ir pagajushas 2 nedeljas jau :D prasu, kad bus iespeja profila kaut ko mainiit, arii saka driiz, blje tur tas origins vienkarsi ir PILNIIGS MEESLS, daunji aizgaaja no steam, tagad pishaas tur ar savam likajam rokam :D

kad runaju ar otro chali es vinam vairakas minutes skaidroju erroru, es sim prasu kad bus novwerstas problemas, sis man uzjautaa kadu erroru met, es sim saku ''disconnected for error(1)'', vins prasa lai iekopeju preciizu erroru, uzrakstu to pashu, sis man pajautaa vai tiesi tadu erroru rada, es vinam saku jaa un tad vins pasaka, ka jaa, vinju sisteemai ir probleemas, es saku jaa paldies(pie sevis domajot vot daunis), to jau es zinaju vakar, es gribeju iznat aptuveno laiku, kad noversis probleemas..briziem rodas tur pilnigi apsaldei idioti strada supportaa, sagatavojusi sdtandarta tekstus un tik kopee, lai gan prasa vinjam ko citu :D

eee daudz kljudas tekstaa, pohuj.

Edited by Epix
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tagad b le iet viss itkā normāli.

Karoč secinājums Batltlefield 3 ir pilnīgākais mēsls, gan gameplay, gan pati spēle. Vajaddzēja par to pašu naudu nopirkt battlefield 2 un kapāt visos serveros. Papriecājos par grafiku tas arī viss.

CLOSE TOPIC

P.S.

Es topikā Bodīte jau uzrakstīju, ka pārdodu vai mainu Battlefield 3 pret bezvadu klaviatūru un peli!

Edited by Semorka
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Karoč secinājums Batltlefield 3 ir pilnīgākais mēsls, gan gameplay, gan pati spēle. Vajaddzēja par to pašu naudu nopirkt battlefield 2 un kapāt visos serveros. Papriecājos par grafiku tas arī viss.

Tu vienkārši šo spēli nemāki spēlēt.

Vai arī tev nav īstā kompānija ar ko viņu spēlēt kopā! :) Tas tāpat kā ar tusiņiem, ja nav kompānijas, tusiņš liekās neizdevies.

Pats ļoti izbaudu šo spēli, pat ņemot vērā ka DLC vel neesmu nopircis, arī kka baigi neprasās.

Edited by Apex Predator
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...