Jump to content
GIGN Forum

Iesniegums Lmt


ep1dem1c
 Share

Recommended Posts

Šausmīgi besī, ka LMT uz Biti zvanot/rakstot anormāls cipars griežās. Pagājušo mēnesi iegrābos ~200īsziņās un + 10Ls :( Znu, ka nahuj īsziņās sūtīt tik daudz, bet nu nah jāplēš kādi 5 santīmi par tik maz simboliem.

p.s. Vienādais ir sūds, man nevajag. Es ar Mūsējie dzīvojos, pagaidām lētākais variants manā lokā.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

LMT aktīviem SMS drukātājiem galīgi neder. Īpašā 4 vietā man piedāvāja izvēlēties kaut kādu tarifu priekš SMS, kurš bija visai smieklīgs. SMS Bums ir ok, ja jādrukā savā tīklā.

Ja sarakste notiek starp 2 smārtfouniem, tad iesaku WhatsApp aplikāciju.

ja ne whatsapp tad Viber, tas pats princips tikai pilnībā par brīvu. pēc viņu teiktā 150 milj. lietotāju, daudzi manējie arī lieto

Link to comment
Share on other sites

Tās atlaides, jau piedāvā, manuprāt, tādiem, kam ir lielisks patēriņš gan ari izmaksas.

Es zvanos bieži, nerunāju ilgi, sms kā nu kuro reizi, bet pamatā pilnīgi arī apmierina Bite pa 3.50 Ls.

Protams, tam kam vidēji ir vairāk, attiecīgi ir arī savādāki un labāki piedāvājumi. Un ja nebūtu bites 3.50 ienācis, vai tas par 1.50 Ls, tad šaubos vai tele 2 būtu arī tas jaunais izdevīgais variants.

Iespējas ir plašas :D

Link to comment
Share on other sites

hmm, iespējams kādam ir informācija par foršiem pieslēgumiem saistībā ar arzemēm. Intresē tieši Itālija,Holande,Serbija,Lietuva,Polija,Čehija,Vācija,Francija vajag izdarīt tā, lai par ienākošajiem zvaniem nebūtu jāmaksā. Pašlaik tiek izmantots airbaltic piedāvātais travelsims, bet atkal kasjaks ar diviem telefoniem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...