Jump to content
GIGN Forum

Aabolju Jautajumi


dyversant
 Share

Recommended Posts

Chau visiem.

Vershos pie iphone lietotajiem ar paris jautajumiem, lai ar visu tiktu skaidriba.

Es mekleju programmu kautko lidzigu nokia pc sutie tikai apple ta ir???

Es mekleju labako veidu kaa pasargat telefonu no skrapejumiem un citam shaizem, labakais veids ir????

Esmu izskatijis pusebaju un katrs protams saka savu, bet ir tachu kautkads izteikti paraaks variants? :)

Es gribu zinat bez kuram programmam es nevaru dzivot un ko vajag nokachat un izdarit pilnigam chainikam shaja zinjaa.

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Kas tas Nokia PC Suite ir? Tip no kompja regulēt telefonu?

eBays ir pilns ar ekrāna aizsarga uzlīmēm - http://www.ebay.com/itm/3-Screen-LCD-Protector-Film-GUARD-Accessory-Apple-iPhone-3G-3GS-16GB-32GB-/390368480204?pt=PDA_Accessories&hash=item5ae3c64bcc vajag tik pameklēt.

Kaut kur arī redzēju tādu pašu arī aizmugurei, bet domāju ka pats atradīsi. Ir jau vēl visvisādi maciņi, bet man personīgi šie traucē...

Programmas... Tur jau jādomā par to kas Tevi interesē... Ja patīk tweetot, izmanto Tweetdeck, ir Facebook apps, Skype, Instagram(Tipa twitteris, bet ar bildēm. Starpcitu foršas bildes var uztaisīt.) Waze, gps, kur cilvēki paši met iekšā info par visvisādiem sastrēgumiem, ceļa negadījumiem, policistiem, radariem utt. Shazam - ja nezini dziesmas nosaukumu, palaid šo programmu, atradīs Tev tās nosaukumu ar mikrafona palīdzību ;)

Ej AppStore un ej cauri visam, palasi aprakstus, paskaties bildes...

Link to comment
Share on other sites

Aizsargpleve - pasargaat ekraanu - dizpleju ( dunno ) pret skraapejumiem

Apvalks - Pasargaat korpusu no skraapejumiem vai kaadiem citiem bojaajumiem.

Pats savam X10i eriksonam izmantoju gumijas macinju - vai apvalku, jo viegli lietojams, lokams. Nem gumijas, plastmasas ir suudi - pliist, uuuuuun vienkarsi aizsargpleevi displejam, kaadi 5 gabali = 2 funti ja nemaldos.

Ja tev ir ceturtaas paaudzes iphone klausule un par to taaa uztraucies, njem G-Form macinju, kas arii ir labs variants lai pasargaatu to daargo mantu, siikaaka info - http://www.boot.lv/tehnika/mobilie-telefoni/g-form-macina-ieterpts-iphone-aizstaj-hokeja-ripu#

Edited by WickedAppServ
Link to comment
Share on other sites

Es principa gribeju biezas aadas macinju. Liekas forshh variants. Varetu tad sakombinet ar aizsargplevem kopaa. Izklausas pietiekami labi :) Tur pofig kadu njemt to aizsargplevi? vai ari ir jega pirkt dargaku ar domu, ka ilgakam laikam.

Sist un skrapet neplanoju, bet nu es domaju,ka jebkuras preventiivas darbibas bus labakas par seku novershanu :)

Link to comment
Share on other sites

LOL. Kā tad. Kritieni pohuj, aha, protams.

Katram otrajam cilvēkam redzu iPhone 4 ar milzīgu plaisu ekrānā. Pat ja tu nedirs, tad tev vienkārši ir paveicies.

Pērc aizsargplēves abām pusēm. Un bumper case vai nu tādu kā tajā video vai ar pilnīgi aizklāto aizmuguri - kura labāk patīk.

Programmas gan nekādas nevajag. Novelc iTunes un ar to pietiek visam, ko vajag.

Link to comment
Share on other sites

Jap. Jau pasūtīju aizsargpleves. darba visi man arī teica ka tas bamperkeiss ir labākais variants. Pie tā arī paliksu. Principa viss kulee , tikai ka lai skaipam uzliek iespēju nestrādāt ja nav wifi?

UN kaa lai elle rata nomaina zvana toni uz manis izveletu?

Link to comment
Share on other sites

Oi, tur ar tām melodijām iPhoniem ir mazliet pisaks gan. Iečeko youtube kā to izdarīt. Tur jāmaina mūzikas failiem formāts n shit, bet to var izdarīt 1 minūtes laikā, tikai jāapskatās kā.

Un Skype vienkāŗsi, kad neesi zem WiFi, izslēdz. :) Skype vispār bugains sūds, cik atceros.

Link to comment
Share on other sites

kāda vella pēc tev vajadzēja iphone? tikai latvietis var lietot aizsargplēvi vai turēt maciņā :hang:

ieliec tad varbūt skapī, nesaskrāpēsies

telefons taču ir domāts lietošanai

Daini, esi dzirdējis kaut ko par saudzīgu lietošanu? Vai arī arī tu staigā apkārt ar noplukušu telefonu, kuru kauns vilkt ārā?

Link to comment
Share on other sites

Daini, esi dzirdējis kaut ko par saudzīgu lietošanu? Vai arī arī tu staigā apkārt ar noplukušu telefonu, kuru kauns vilkt ārā?

tevi tik ļoti uztrauc ko par tevi domā? padomā kuru no malas interesēs cik uz tava ekrāna ir saskatāmas skrambas?

Edited by courage
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

tevi tik ļoti uztrauc ko par tevi domā? padomā kuru no malas interesēs cik uz tava ekrāna ir saskatāmas skrambas?

Neesi iedomājies, ka visi negrib sev sapist telefonu pirmajās divās nedēļās? Ka cilvēki novērtē mantas vērtību un grib to pēc iespējas ilgāk saglabāt labā stāvoklī?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Par melodijām jau iebraucu no viena youtube linka. Samērā viegli, tikai itunes principā jāizmanto.

Siri var būt tikai vīrieša balss? Gribu seksīgu zaķi, tad varētu arī sarunāties ar telefonu X_X

Būs man bamperkeiss, būs man uzlīmes abos galos. Ceru, ka ar to pietiks, lai saglabātu kādu brīdi puslīdz estētiskā stāvoklī, jo cik esmu redzējis jau padzīvojušus, saskrāpētus iphone, viņi visi izskatās drausmīgi.

To idiotu es vienkārši noignorēšu.

Cash paldies. Tas ir vienkārši level up. Ieej mājās, ieslēdz strīmu , klakc pie skaļruņiem un gulēt.

Varbūt dokstaciju vajag kādu? :D

Esmu starā par šito verķi ^__^

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...