Jump to content
GIGN Forum

Ilva Megina Izdarit Neiespejamo


^Ali^
 Share

Recommended Posts

nu nez, varbuut man taa ir vienam pasham, bet man tam seerverim regulaari raada, ka pings ir 500+, pat neesmu tur meeginaajis speleet smile.gif man jau taa pa vakariem ir forsh pings 150+, bet tas taa + veel pielusoju to seervera pingu un esmu iistaa lagodromaa smile.gif veelu veiksmi savaak naudu, domaaju, tas buus 10x gruutaak kaa gign, bet lai veicas!

P.S. es p00p vietaa savaaktu naudu un tad insceneetu savu naavi, protams, peec tam nopirktu daudz saldeejumu un sulu. bet priekshkam? priekshkam, priekshkam, lai vareetu uztaisiit saldeejuma kokleiljus un dzert tik daudz, kameer paliek slikti smile.gif

Link to comment
Share on other sites

slow hand, ar kaadu niku tu speelee cs gignaa, neatminos tevi redzeejis

kur es esmu teicis, ka speeleeju uz gign? smile.gif tur prieksh maniim skills pa augstu, es tur tikai varu ieiet un nokaast, da labi, nav tik traki, vienk. man tas provaiders taads forsh, nav jeega iet gign un bojaat citiem speeli ar savu 150+ pingu un neesmu registreets, takaa manu vietu peec 10min (veiksmes gadiijumaa) smile.gif ienem registreets players un tad es parasti pie sevis kaut ko rupju pasaku un sabojaaju vienu nervu shuunu smile.gif nu pedeejaa laikaa man tas pings taads superiigs, es tagad esmu apneemies celties 8 no riita un speeleet cs, kad pings veel nav augsts, tikai nevaru to paveikt... es esmu nolemtais... smile.gif

P.S. Gain Fast - Kliedz

Link to comment
Share on other sites

Kipa gign vienigais servers kursh vac naudu serverim un tagad visi parejie noskatijas un dara to pashu, lol, jums pashiem smiekli par sevim nenak, ja vinjiem ir vajadziga nauda serverim tad vinjiem ir visas tiesibas vakt ziedojumus. Ali & Gludinataj ble jus amuri esat !

Link to comment
Share on other sites

Kipa gign vienigais servers kursh vac naudu serverim un tagad visi parejie noskatijas un dara to pashu, lol, jums pashiem smiekli par sevim nenak, ja vinjiem ir vajadziga nauda serverim tad vinjiem ir visas tiesibas vakt ziedojumus. Ali & Gludinataj ble jus amuri esat !

awwww sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Citeju

'Uzreiz rodas jautājums - "Kāds man no tā labums?" Atbilde ir vienkārša - cieņa un mīlestība no vadības puses.. Ēēēm , ai nu labi , vēl title "Donator" forumā un ziedojumiem virs kādas konkrētas naudas summas, teiksim, 5 LVL, arī slots. "

Un Gign

Kaads ieguvums tev, ja tu ziedo naudu?

sanjem slotu

iegusti respektu adminu aciis

Em vai tiesham nesaskati liidziibu?

Link to comment
Share on other sites

Citeju

'Uzreiz rodas jautājums - "Kāds man no tā labums?" Atbilde ir vienkārša - cieņa un mīlestība no vadības puses.. Ēēēm , ai nu labi , vēl title "Donator" forumā un ziedojumiem virs kādas konkrētas naudas summas, teiksim, 5 LVL, arī slots. "

Un Gign

Kaads ieguvums tev, ja tu ziedo naudu?

sanjem slotu

iegusti respektu adminu aciis

Em vai tiesham nesaskati liidziibu?

nu un ?

Kaut kas jau ir jasaņem pretī par to ka noziedo vai ne ?

un ko tad citu varētu saņemt kā ne slotu un cieņu no vadības puses.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kas jau ir jasaņem pretī par to ka noziedo vai ne ?

luuk tieshi shis ir tas iemesls, kaapeec rakstiiju, ka Latvijaa ir daudz pidinju... Vienkaarshi muusu tauta veel nav sapratusi vaarda "ziedot" noziimi. Man shkjiet, ka taa noziime bija "dot kauko neprasot kauko pretii". Es kaukaa uzskatu, ka ir veerts ziedot kaukam, kas tev patiik. Bet nee, Latvijaa taa nav... Ja jau tu "noziedo", tad jau tev vajag kauko pretii. Un tad nu ir daudzi, kas ziedo tos "obligaatos" 10Ls, lai tikai dabuutu slotu. Un kaapeec ziedot vairaak, ja jau slots ir dabuuts? Es jums pateikshu kaapeec... Taapeec, ka nekas nevar pastaaveet bez naudas. Protams, pashlaik runa klaajas tikai par servera nomaksu (kas starpcitu veel nav pabeigta), bet peec tam, kad tas buus nomaksaats (un ljoti lielu dalju buus nomaksaajushi tieshi GIGN paarstaavji), tad jau vairs nevarees prasiit ziedojumus. Bet padomaajiet no taadas puses, cik GIGN paarstaavji ir veltiijushi laiku shim serverim? Vai tieshaam jums shkjiet, ka tajaa laikaa vinji nevareeja dariit kauko, kas nestu arii ienaakumus? Vai tiehsaam jums shkjiet, ka wormam visu muuzhu neapniks njemties ar serveri? Ir jaasaprot, ka vienu briidi GIGN working team pateiks "Sorry, dzheki, bet mums tas viss ir apnicis", jo taa ir, ka vienu briidi pat vismiiljaakaa nodarbe (GIGN krukjiishana un upgreidoshana) var piebesiit, ja tajaa veel ir jaaiegulda sava nauda. Nevar visu muuzhu paartikt no "GIGN ir viens no labaakajiem serveriem Latvijaa", jo no plika "paldies" jau nepaeediisi smile.gif. Katraa zinjaa, ceru, ka shis viss lika kaadam aizdomaaties utt. Es neveeleejos nevienam braukt augumaa, bet nu taa laikam sanaaca... Es neveeleejos arii paariet uz GIGN piemeeru, bet vienkaarshi es redzu, kas te notiek, taapeec varu labaak aprakstiit situaaciju.

Uz GIGN naakotni cerot,

Pain

Link to comment
Share on other sites

Labi peace varbut man tas ilvas ... nepatika tapec ka es vispar ienistu kopetajus un Visus tos *** kas kauko kopee no citiem

nu lol, tad jau tu ieniisti prakstiski visu pasauli un mani tai skaitaa, es parasti no viena dzeka kopeeju visaadus materiaalus maaciibaam smile.gif es zinu vienu vietu, kur ir daudz kopeetaaji, varam pa nakti ielauzties un ar beisboleneem visus tos aparaatus sadauziit smile.gif

P.S. katrs muusdienaas vaaraas kaa maak, nekas pretlikumiigs jau tur nav, nevienu jau nespiez ziedot to naudu, tas ir no briivas gribas. gribi ziedo, negribi neziedo, bet speelee shaa vai taa! (runa iet par ilvu) smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...