Jump to content
GIGN Forum

Amazon.co.uk


Semorka
 Share

Recommended Posts

Kā viņi no mana konta atskaitīs naudu? Ja pieņemsim kontā ir tukš ,tad nekāds proces protams nenotiks? Jo te man kontā laikam pietrūka 1 ls, un nekāds process nenotika, saka ka esmu ievadījis ZIP code nepareizu vai karte kļūda!

Man ir MASTER CARD. Algas karte. Vai tur ir jātaisa atsevišķs konts tāpat kā ebay??

Link to comment
Share on other sites

Amazons vispār ir apstiprinājis Tavu karti? Vai noteikumi Tev ir sveši? Ja Tev kartē nepietiek naudas, protams ka Tev izmetīs kļūdu. Neuzdod stulbus jautājumus, pirms neesi iepazinies ar noteikumiem. Nesaproti angļu valodu? Izmanto vārdnīcu! Vai tas ir tik grūti?

Link to comment
Share on other sites

ZIP code, tur jāievada tas pats kas Latvijas pasta kods piemēram LV-1234????

Viss tika apstiprināts līdz pēdējai aktivizācijai, pasūtījums atnāk pēc tik un tik dienām, bet te atsūtīja uz epastu, ka kautkāda kļūda datos, MASTER CARD tur bija parādīti zna4oki kādas kartes pieņem!

Un adressē es rakstīju bez garumzīmēm, jo garumzīmes vinš nemācēja nolasīt, interesatni kā tad viņi zinās uz kuru adresi atsūtīt!

P.S. Pirmo reizi iepērkos tādos tipa veikalos, pilnīgi nav sajēgas!

Regarding Order 203-8720358-7556344 from total digital stores

1 of DATEL ARCADE PRO JOYSTICK inc RAPID FIRE for PS3 Xbox360 PC

Greetings from Amazon.co.uk,

Your credit card payment for the above transaction could not be completed.

A card provider will often decline an attempt to charge a payment card if the name, expiry date, or postcode you entered at total digital stores does not exactly match their information.

Valid payment information must be received within 10 days, otherwise your order will be cancelled.

Once you have confirmed your payment details, please follow the link below to resubmit your payment.

We recommend you select an option to create a new payment method when prompted and enter the complete information for the payment method you wish to use.

http://www.amazon.co...8720358-7556344

To view your transaction status online, please visit:

http://www.amazon.co...story/view.html

We hope that you are able to resolve this issue promptly.

Please note: This e-mail was sent from a notification-only address that cannot accept incoming e-mail. Please do not reply to this message.

Thank you for shopping at total digital stores.

Amazon.co.uk Customer Service

http://www.amazon.co.uk

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

1. Iemācies angļu valodu.

2. Iemācies lasīt noteikumus angļu valodā.

3. Tikai tad pis uz interneta plašumiem, jo dazhreiz gribas aizsūtīt raķeti zeme-zeme uz tavu pusi... Zaudējumi lieli, bet pasaule brīvāk elpos.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

A card provider will often decline an attempt to charge a payment card if the name, expiry date, or postcode you entered at total digital stores does not exactly match their information.

Ko tu šeit nesaproti?

Un cik stulbam jābūt, lai kaut ko pirktu, ja tev nemaz nepietiek naudas, lai kaut ko nopirktu? Tu uz veikalu arī ej iepirkties, jāmaksā 8Ls, bet nober 7 un ej prom?

Link to comment
Share on other sites

Nu tad Nightmare izstulko man gramatiski pareizi, es arī saprotu ka kautkas tur nav kārtībā, tjipa, nesakrīt kautkāda informācija ar viņējo, ka tjipa POSTCODE nav pareizs, vai kartees deriguma termiņš nav ievadīts pareizi nu kautkā tā!!

Link to comment
Share on other sites

Trolli atpisies, trolli atpisies, trolli atpisies, trolli atpisies,Trolli atpisies, trolli atpisies, trolli atpisies, trolli atpisiesTrolli atpisies, trolli atpisies, trolli atpisies, trolli atpisies,Trolli atpisies, trolli atpisies, trolli atpisies, trolli atpisiesTrolli atpisies, trolli atpisies, trolli atpisies, trolli atpisies,Trolli atpisies, trolli atpisies, trolli atpisies, trolli atpisiesTrolli atpisies, trolli atpisies, trolli atpisies, trolli atpisies,Trolli atpisies, trolli atpisies, trolli atpisies, trolli atpisiesTrolli atpisies, trolli atpisies, trolli atpisies, trolli atpisies,Trolli atpisies, trolli atpisies, trolli atpisies, trolli atpisies

Algas karti no mammas ņēmi?

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

tev vajadzēja uzsticēties savai latviešu valodas skolotājai.

+ vienā postā tu prasi

-Vai tur ir jātaisa atsevišķs konts tāpat kā ebay??

un otrā raksti

-P.S. Pirmo reizi iepērkos tādos tipa veikalos, pilnīgi nav sajēgas!

un, lūdzu, pakonsultējies ar savu ārstu.

Edited by Oddijs
Link to comment
Share on other sites

Tapē ka viens paziņa teica ka ebay ir jātaisa atsevišķs konts un tad tikai var norēķināties, Odij nejauc divas dažādas lietas. Ko esmu dzirdējis un ko es nezinu!!!

Viss jautājumu uzdevu vai var uzsticēties, vis paldies atbilde ir uzzināta TOPIC closed!! Es takš nenācu te troļļot par velti, bet ar konkrētu jautājumu!!!

CLOSED :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...