Jump to content
GIGN Forum

Gribas Mieriigi Paspeeleet


Arvis
 Share

Recommended Posts

kaa parasti, tikko no servera pazuud admini, taa ierodas vinji - 4iiteri*

gribeeju uzzinaat vai ir jeega zinjot par tiem, kas [4iito pa naktiim]**..

respektiivi vai administraacija*** peec IP shitlistees**** shos shakaaljus*****?

ja nu tomeer kaadam ir briivs laiks varbuut iechekojiet demkas:

weekly-0512150532-de_piranesi.zip 4.79 MB 2005.12.15 05:32

weekly-0512150603-de_inferno.zip 4.91 MB 2005.12.15 06:03

weekly-0512150635-cs_estate.zip 4.78 MB 2005.12.15 06:35

weekly-0512150706-de_survivor.zip 5.55 MB 2005.12.15 07:06

noskatiishos veelreiz, un veelaak precizeeshu 4iiteru nikus & konkreeto paliigprogu!

Skaidrojoshaa vaardniica:

* 4iiteris - nereaalaakais kretiins, kuram ir mazs kraaninjsh un smird uusas, patiik justies varenam izmantojot paliigprogrammas, parasti sleepjas zem slavena nika vai vnk. ignoree admina uzdotos jautaajumus, juutas shausmiigi gudrs un domaa, ka vinju neviens nesodiis

** [4iito pa naktiim] - laiks, kad lielaakaa dalja adminu gulj

*** administraacija - dazhi samiegojushies kadrinji, kas shito izlasot vai nu mani nodirsiis, vai ie4ekos demkas

**** shitlisteet - nobanot visur, kur vien iespeejams + publiski oraali pazemot

***** shakaalis - sinoniims 4iiterim, gljeevs pidinjsh, kursh celj savu pashapzinju izmantojot 4iitus

Paldies, ka izlasiijaat!

nO Clan| One! - norekoils, anti-rekoils hz kaa preciizi to 4iitu sauc (no piranesi vidus - survivor)

nO Clan | AHgPuK^^^^^ - wh + norekoils (no inferno - survivor)

veel tur paaris speeleetaaji aizdomiigi speeleeja, bet nu droshi par vinjiem teikt neko nevaru! estate es neskatiijos...

ja tomeer es kljuudos, luudzu nevis stulbu apsmieshanu, bet normaali paskaidrot, ka s un kaa

Edited by Arvis
Link to comment
Share on other sites

andriks ir zinaams purns..

ja nemaldos lintechaa vinju nobanoja, ir redzeets kopidejaa. siiks leciiks pidinjsh, kursh meedz laiku pa laikam iesleegt vismaz wh. paareejos sauc par chiiteriem, daunjiem un citos nejaukos vaardos. ieteiktu likt permanentu visiem un visur, kur ir redzeets

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...