Jump to content
GIGN Forum

Saplēstas Naudas Rekoverijs


kept
 Share

Recommended Posts

so, situācija tāda... uzdāvināja 2 zeķu pārus, kuri bija savienoti kopā ar papīru, uz kura ir zeķu reklāma.. Plēsu pušu, gribēju vilkt kājā.. Tā arī izdarīju, pēc pāris min., kad biju pagozējies pie spoguļa, redzot cik labi izskatās, pamanīju ka zemē kur mētājās tie zeķu papīri mētājās arī pitaks uz pusēm. Tātad jautājums, kā tur ar to apmainīšanu, cik lielus procentos bankas sev patur un vai ir kāds viltīgs triks kā to iemainīt bez procentiem?

Edit: Mēģināju Lukoilā 2x ar pārdevējām mierīgi sarunāt, bet viņas baigi pretojās, tātad, šis triks neder.

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Ja pareizi atceros, tad ja no banknotes ir vairāk kā 60%, tad to var samainīt. Pieļauju, ka aiznesot abus gabaliņus uz banku točna varēs dabūt citu vietā.

Jā, tas ir fakts, bet cik lielu procentu viņi sev paturēs? Un vai ir kādi triki kā iemainīt bez procentiem, tas man interesē.

Link to comment
Share on other sites

Neko man liekas viņi nepatur sev

Nu nezinu, es jau neticu, ka šajos .... laikos kaut ko dara arī par velti, kur nu vēl BANKAS. :D

Laikam jāsaņem drosme un jāaiziet.

edit: Tikko uzvanīju caur skype SEB bankai, un viņi mainot bez maksas. Toč bezmaksas maina.

Līdz ar to, topikuvarslēgtciet.

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...