Jump to content
GIGN Forum

Wordpress Par Un Ap


Nightmares^^
 Share

Recommended Posts

Čau kakau!

Tā kā es esmu zaļa aļģe weblapās kā tādās, kur nu vēl kaut kādās datubāzēs un pārējās šausmās, tad sāku izmantot wordpress (tā bija laba izvēle?). Tā kā, pieņemu, ka šeit apgrozās diezgan daudz ļautiņi, kas no tādām lietām kaut ko vairāk saprot, tad gribētu palūgt jūsu variantus, kur var dabūt labus templeitus, kaut par saprātīgu maksu, labus, regulāri apdeitotus pluginus un citus labumus, kurus wordpressā izmantot... Esmu izracis googli cik spēju, bet visur atrodu kaut kādas kakas, tāpēc viešos ar cerību, ka ir kāds, kuram ir paveicies atrast kaut ko labu.

Un tā, WP useriem ir kāds plugins, kurš izveido userim savu lapu, tobiš uz useru nikiem var uzspiest, bet uzspiežot rādās 404 errors, izrakāju daudzus pluginus, bet nevaru atrast, kas šo problēmu atrisinātu.

Īsumā, iesakiet:

Themes,

Pluginus,

Widžetus

Un visu citu, kas noderētu manam WP.

Ceru uz atsaucību,

Murdziņš.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Paldies, bet tur atrodamās man kaut kā neder un īsti nepatīk... No themēm man vajadzētu kaut ko ar klubiem saistītu. Principā jau tas ir vienaldzīgi, ja fonu/headeri var nomainīt ērti, theme draudzējās ar twitteri, galerijām, buddypress un vēl čupu pluginiem...

Eh, laikam jau uzreiz vajadzēja teikt kā apmēram gribētu, lai viss izskatās...

vb8p7cfv1hpf4pjzzxt4.png

Gribētos galīgi foršu šitāda tipa tēmu... Savā veidā vienkāršu, bet ar foršu dizainu, normāliem lietotāju profiliem, bez erroriem, ar normālu galeriju, kas labi gan izskatās, gan funkcionē liekot mapes ar dažādu pasākumu bildēm

blind, ja es zinātu kā kodēt, tad ar šitādām muļķībām te nenāktu :D

Edit: Principā jau šitamā ir parasta 3 kolonu tēma, bet atrast grūti labu tādu bez reklāmām iekšā 15 no taisītāja un maksas labas nav :(

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pašam ir vairāki WP blogi. Themes pirkt neiesaku, ir milzumdaudz bezmaksas themes, kuras var pārveidot pēc saviem ieskatiem, tikai jāmāk atrast. Protams, ja tiešām neko nejēdz no webiem, tad kādi 10ls par maksas themi kabatu neplēsīs.

WP kā tādam nav paredzēti jūzeru profili, varbūt ir kāds plugins, neesmu skatijies, bet blogiem es domāju tas nav nepieciešams. Ja gribi ko vairāk, tad jāskatās uz kautko tādu kā joomla.

Plugini arī katram pēc saviem ieskatiem, es lietoju šādus -

post-5039-0-05992600-1327074339_thumb.jpg

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...