Jump to content
GIGN Forum

Psc Nu


cilveeks
 Share

Recommended Posts

vai tiesham adminu uzdevums ir tikai buut krutaakiem par citiem ?? wnk tracina jau ... sodien 3 maopes pa kaartu speleetaajs kaa maxi vislaik konkreeti ar aimbotu spelee !! zem feikaa niku blauju underam vislaik lai paskataas taksh ka nekaa vinsh ir admins.. tauta arii prasa lai kicko .. underam pilniigi po shis tik frago ... es pasaku nu bljaaviens aizej paskaties vinhs ar aimbotu spelee un sanjemu tikai atbildi - APKLUSTI!! nu psc.. aizvien vinsh veel speleee ar chiitiem ... nicks maxi..

Link to comment
Share on other sites

cilveeks, tas jau nav tikai ar apakshaanjeemeju... ir bijis taka, ka ienaak kaads dzhekinjsh speelee ar 4iitiem, es visu laiku saka, ka dzhekam veehaa, bet po., neviens neskatas.. mapes beigaas, kad pashu adminu taa nereaalaak noshauj, apskatas un izbano..

Link to comment
Share on other sites

A ko jus blaustaties pa pleijer čatu!?!?

PAREIZI - jus sablaujat WH WH.. un tanii bridi kad kads (nu pien. dotaja momenta Kapracīšonka) paskatas vins ir izsledzis...un protams admins vainigs, ka visi sablavusi, ka vinam veee haaa

da varbut vinam vispar cats ir izslegts, tapat ka man pa naktim...

AA pavisam aizmirsu atbildet uz cilveka jautajumu: Nu protams, ka admina pienakums ir but krutakam par parejiem, tapēc jau viņi ir admini, piedevām gignā vēl ir īpaša krutuma krāsu sadaļa, bet tev jau to nesaprast - tu jau tikai cilveks vien esi...

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

nebuutu slikti, ja uzrastos jauns busters. 90%, ka serveris buutu daudzh tukshaaks, un sho suudziibu daudz mazaak.

P.S.

vai tas nebuutu forshi?? wink.gif

p.s.2.

man liekas, ka tie, kas kauca partiem glukiem ir 4iitoki, un prosta negribeeja speeleet bez savaam progaam 31.gif

Link to comment
Share on other sites

nebuutu slikti, ja uzrastos jauns busters. 90%, ka serveris buutu daudzh tukshaaks, un sho suudziibu daudz mazaak.

P.S.

vai tas nebuutu forshi?? wink.gif

p.s.2.

man liekas, ka tie, kas kauca partiem glukiem ir 4iitoki, un prosta negribeeja speeleet bez savaam progaam 31.gif

DD piedo , bet tu esi losis!!!

citiem varbuut nav MEGA UUBER KRUTI neti kaa tev, kuram packet loss nav ... un busteram tas noziimeeja dc no servera ... bet tev jau to nesaprast - tu domaa ar otru galU!!!

Link to comment
Share on other sites

DD piedo , bet tu esi losis!!!

citiem varbuut nav MEGA UUBER KRUTI neti kaa tev, kuram packet loss nav ... un busteram tas noziimeeja dc no servera ... bet tev jau to nesaprast - tu domaa ar otru galU!!!

ja godiigi, tad 4ista nesapratu, bet okei, lai paliek kaa ir...

P.S

mdsl nav nekaads spozhais dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Desteny luuudzu nopeerc sev jaunas smadzenes, un , un neraadies vairs shinii forumaa ... jo tu vienk kretinee daudzus cilveekus ar savu absoluuti nejeedziigo gramatiku!!!

DD - nee nu piedod ... tomeer mdsl var nodroshinaat labaaku pingu nekaa viena smirdiiga antena uz vesalu ciematu!!! (nespeeju shajaa mirklii izdomaat or atcereeties taa pribambasa iisto nosaukumu, bet who cares ... tie kam vajadzeeja, tie saprata, ko es domaaju!!!!)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...