Jump to content
GIGN Forum

Es Nesaprotu Miiunzee Domu Gājienus.


Falsed
 Share

Recommended Posts

Varbūt man pārāk ilgs laiks paiet, pirms kādu banoju ar programmām, bet te wh vismaz nemanīju. Nav gan bijusi saskare ar grūtāk pamanāmiem čītiem, tāpēc pateikt nevaru. Prefire ir, bet tikai vietās, kur jau pretinieks bijis ieraudzīts, tā kā tas būtu normāli.

miiUNzee, pirmajā raundā tu domā otro fragu, ķipa acīm redzami?

A tu drake, spēlē pievaldi savu netīro mutīti, nevienu neinteresē, ko tu par citiem domā.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt man pārāk ilgs laiks paiet, pirms kādu banoju ar programmām, bet te wh vismaz nemanīju. Nav gan bijusi saskare ar grūtāk pamanāmiem čītiem, tāpēc pateikt nevaru. Prefire ir, bet tikai vietās, kur jau pretinieks bijis ieraudzīts, tā kā tas būtu normāli.

miiUNzee, pirmajā raundā tu domā otro fragu, ķipa acīm redzami?

A tu drake, spēlē pievaldi savu netīro mutīti, nevienu neinteresē, ko tu par citiem domā.

Vismaz beidzot kāds demo paskatijās. :) Jā , centīšos.

Link to comment
Share on other sites

Nu ir laiki pienākuši, čīteris izvēlas, kas viņam patīk, kas nē, vēl atļaujās adminus necienīt. Visu šito sērgu iesāka mustangs, kuram pa pēdām min jauni talanti. Nesaprotu gigna nostāju - auklēšanās ziņā, kas serveris cietīs, ka nebūs šādi puišēli, šitam vispāŗ 14 gadi, bet viņš atļaujas kačāt pravas ! Tas sms unban arī pilnīgi lieks, pusgadu ķēra mustangu, kad beidzot visi piekrita jā viņš čitoja, šis uztaisa sms unban un mauks atkal pusgadu, jo gignā 4x vajag caur sienu nošaut kādu, līdz visi piekrīt - čīto, ja mazāk, tad noraksta uz haļavām un ar tām haļavām mustanga variantā varēja spēlēt pusgadu un pist kopā visu spēli. Paralēli tam, vēl šie šmurguļi kačā savas pravas, pilnīgs murgs !

Edited by miiUNzee
  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu ir laiki pienākuši, čīteris izvēlas, kas viņam patīk, kas nē, vēl atļaujās adminus necienīt. Visu šito sērgu iesāka mustangs, kuram pa pēdām min jauni talanti. Nesaprotu gigna nostāju - auklēšanās ziņā, kas serveris cietīs, ka nebūs šādi puišēli, šitam vispāŗ 14 gadi, bet viņš atļaujas kačāt pravas ! Tas sms unban arī pilnīgi lieks, pusgadu ķēra mustangu, kad beidzot visi piekrita jā viņš čitoja, šis uztaisa sms unban un mauks atkal pusgadu, jo gignā 4x vajag caur sienu nošaut kādu, līdz visi piekrīt - čīto, ja mazāk, tad noraksta uz haļavām un ar tām haļavām mustanga variantā varēja spēlēt pusgadu un pist kopā visu spēli. Paralēli tam, vēl šie šmurguļi kačā savas pravas, pilnīgs murgs !

Es te jau sākumā visus cieniju , bet līdz tam sāk apnikt , ka bezatbildīgi bano , nav nekādu pierādijumu jo pat nevari demo noskatīties , tik saki, pravas pravas. To ka kāds spēlē labāk par tevi un gribi no kādiem 3-5 playeriem labiem atbrīvoties nav mana problēma. Problēmair tajā, ka kādi 5 admini nevar noskatīties demku. Tomstee saka ka tīr , nikns vispār gan jau pat demku nav atvēris , un tu te vienīgais kautko murmini par wh. Tas liek aizdomāties cik gigna admini , ciena arī citus , un nevar noskatīties demo , un nevar veltīt laiku kautvai 30 min , cilvēka specošanai.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Atvainojiet,piedodiet man te vispaar nav jaaiejaucas,bet es intensiivi sekoju liidzi visaam suudziibaam,un shai gadiiju nevaru neizteikties..

Peec visa laiitaa,liekas,ka mazajam puisiitim ir mazliet attieksi jaapamaina,(maigi sakot)es adminu vietaa pa shito lielo dirshanu vispar neskatiitos demku un + veel ieshkjiebtu forumaa banaaniju,lai paseezh pastrunjii maajaass,savu mazo dinkeli..!!

Jaaa un LIELS + miiUNzee,beidzot kaads saak kko dariit lietas labaa,savaadaak pubaa visaadi perdelji aardaas ar []..!!!

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tev stīms ir, ej spēlē stīmotā serverī pro spēlmani, gignā tu nespēlēsi kamēŗ būšu admins ! Apnika auklēties !

akd. Es steamā spēlēju tāpāt kā v34. Nav atšķirības tikai gignā ir intresantāk. Nē man vienkārši fascinē tas , ka pietiek adminam , lai pasaka 3 ietekmīgi cilvēki ka ir wh ,un tu bano , tu esi vienīgais tāds admins. Pasaka veiders , kkāds krievs Rus|Aimer , un kkāds Salvatrucha` , un tu 1 raundu paspeco , un viss wh uzliec.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Gignā ir interesantāk ? Kas te ir interesantāk, tas, ka varēji kaut kādu laiku pačītot, pacelt savu pašapziņu ?

omg , lai dievs nogrābstās. Kādi vēl čīti? - es vienkārši šito nevaru izturēt. Steamedā , pat ir vairāk steam hackeri nekā gignā.

Link to comment
Share on other sites

falsed - es arii to demku redzeeju un tur bija [] un taa domaaja arii paaris manu draugu kas csu spelee pietiekami ilgi.

p.s. miiunzee sorry par minusu gribeju + ielikt bet netrapiju :D

edit: blje es no jauna tagad k@chaashu un mekleesu laikus ? ja tu vel butu kkads admins kas piekerts chitoshana vai ilggadejs speletajs,bet tu esi parasts siks chiters,kura deelj es nu laiku vairak netereshu.

vari dzeesties aaraa un izdomaat jaunu niku un atkal spelet - kaa to darija garsho alus :D bet teddys tikuntaa tevi izskaitljos! haha

Edited by attachment
Link to comment
Share on other sites

falsed - es arii to demku redzeeju un tur bija [] un taa domaaja arii paaris manu draugu kas csu spelee pietiekami ilgi.

p.s. miiunzee sorry par minusu gribeju + ielikt bet netrapiju :D

Tas ir vienkārši smieklīgi , jūs esat retardi jeb kā? - paskat te aizdomīgus momentu laikus pēc jusu domām! - jebatj kapatj , ja esi redzējis demku tad te iemet.

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Noskatījos vēlreiz, vēl aizvien nesaskatīju. Nevar būt ka man acis nerāda. Bija momenti, bet es pat pats tos varētu izskaidrot, un veiksme nav skaidrojums.

Falsed, beidz atbildēt uz katru postu, zb jau tavus nevajadzīgos komentārus lasīt. Savādāk tevi izspers no foruma un spēles par stulbu bezjēdzību.

Kā arī, apskati manu avataru un dari tā, kā teikts!

Edited by tomstee
Link to comment
Share on other sites

Falsed!

Tu ceri sagaidīt, ka kāds noskatīsies Tavu demo? Katrā savā teikumā dirs kādam virsū. Pajolis, citu vārdu man nav!

Kā Tu esi iedomājies, varēsi mūs visus dirst pasūtīt, nolikt gadiem attīstīto servera kārtību un vēl cerēt, ka lietas bīdīsies uz priekšu?! Tā turpini un varēsi turpināt onanēt pie datora un cerēt, ka kāds no "Olimpa kalna" par Tevi iežēlosies un noņems banu.

Sūds!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nu es sho palasishu, kad man bus slikti, nebus jataisa 2 pirkstu kombinacija, lai izvemtos.

Falsed...vienigais ko sheit tev ir jadara - ir JAGAIDA. Ja bus kadi jautajumi, attieciba pret demo, tad varesi sheit kaut ko iekeepaat.

Mazie berni laikam cienu pret vecaakiem cilvekiem musdienas neizrada.

Link to comment
Share on other sites

Kpc piemini mani nezinu,bet nu lasot tavus sarakstitos postus vnk gribas nolikt tevi uz celi un kartigi nopert ar berza zagaru un pec tam ar sali ierivet,lai tu saktu varbut domat ar galvu un izradit cienu pret vecakiem cilvekiem un ipasi seit pret adminiem, jo seit par adminu nav tik viegli tikt,katrs iegulda darbu,laiku,u.c., taka izaudz un maini attieksmi, pec tadiem postiem pat skatities netaisos.

Seko mustangam un sponsore serveri ar unbaniem. Lai veicas!

Link to comment
Share on other sites

Tas lūgums izversies stulbaa un bezjeedziigaa dirshanaa. + chataa

Loyalais kur tu esi redzeejis ka sikie musdienas ciena vecaakus cilveekus ? :D

Shie jau maak dirst tikai :D

Ceri un gaidi ka kaads nems un ciitiigi skatisies demo, peec shita visa varu teikt ka lielaka iespeja dabut unban bus perkot nevis gaidot kad kads aiz laba praata nems nost !

Link to comment
Share on other sites

Tas lūgums izversies stulbaa un bezjeedziigaa dirshanaa. + chataa

Loyalais kur tu esi redzeejis ka sikie musdienas ciena vecaakus cilveekus ? :D

Shie jau maak dirst tikai :D

Ceri un gaidi ka kaads nems un ciitiigi skatisies demo, peec shita visa varu teikt ka lielaka iespeja dabut unban bus perkot nevis gaidot kad kads aiz laba praata nems nost !

Vienkārši tas liekas debīli pirkt unbanu apzinoties ka tu esi tīrs.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...