Jump to content
GIGN Forum

Turbo Boost Tehnolodžī


Spoksx
 Share

Recommended Posts

Tātad mans lapsis: Asus A538

Šitam datoram ir jābūt 2.3 + turbo boost līdz 2.9

Lieta tāda ka testējot ar gadgetu kas ir windows 7 un Argus monitor, man nerāda ka man strādātu Turbo boost.

Sākumā biju aizsūtijijs šitādu pašu datoru prom, jo klaviatūra bija brāķis un dabūju pretī tieši tādu pašu, bet man ir aizdomas ka tas boost nemaz nestrādā.

Kā lai pārbauda? Varbūt izslēgts?

Varbūt mani apčakarēja un iedeva citu?

Edited by Spoksx
Link to comment
Share on other sites

Kļūdījos A53S

Bļin nekad nelādējiet neko no microsoft labas, ja jums ir pirātiskais windows. Tagad nevaru vairs nelīdz neviens genuine cracks :@

Hmm, nez kas varētu būt par sūdiem ar to Turbo boost? Skatijos Administrative tools> services, tur būtu jābūt Turbo boost Tehnology, bet nekā nav. Biosa meklēju arī nekā nav. Vai tad tiešām mani apčakarēja? Īsti nezinu ko darīt, itkā saka ka lapsim nedrīkstot slēgt turbo boost, jo tas ir tas pats overclockings, kas lapsim nekam neder. Itkā baigi nav vajadzīgs tas boosts, bet doma uzspēlēt NFS: Run kur noderētu...

BTW maybe kāds ir atradis kādu tagad strādājošu genuine cracku?

Edited by Spoksx
Link to comment
Share on other sites

Turbo boost pie slodzes kloko proci. Nav atrubīts BIOSā?

Ja nemaldos, tad Sandy laptopu proči ir hardcoded, biosā parasts lietotājs īpaši k-ko dirsināties ar tiem nevar,

CIk noprotu, ja tev ir kāds no N53.... sērijas klučiem, tad visdrīzāk stāv 2360qm procis. Ja viss pirkts veikalā, tad pēc idejas līdzi bija jānāk perētājsistēma ar visiem asus tūļiem, tai skaitā turbo boost tech softs. Ja esi licis zagto versiju, tad nāksies pašam meklēt to softu.

Iespējams ļoti kļūdos, bet iespējams tā softa darbība izpaužas tikai kā gadžets, kad uz desktopa uzrāda kad un par cik tiek klokots procis.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...