Jump to content
GIGN Forum

Nulles Dekleracija "ko Jutis Parastie Mirstigie" ?


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Ja būtu izlasījis rakstu, šādam jautājumam nevajadzētu rasties.

No 1.marta fiziskajām personām ar rocību virs 50 minimālajām mēnešalgām jeb 10 000 latu būs jādeklarē savs mantiskais stāvoklis.

Ja tev ir 10k bankā, cashā, vai kāds īpašums iegādāts par tādu summu, tad arī vajadzēs deklarēties.

Link to comment
Share on other sites

Ja būtu izlasījis rakstu, šādam jautājumam nevajadzētu rasties.

Ja tev ir 10k bankā, cashā, vai kāds īpašums iegādāts par tādu summu, tad arī vajadzēs deklarēties.

Ar piebildi - ja īpašums iegādāts ārvalstīs, tad spēkā stājas sākumdeklarācija.

Kādā veidā tieši viņi aprēķinās tava īpašuma vērtību ārvalstīs un kā viņi varēs piespiest tevi maksāt par kaut ko, kas tev ir teiksim Anglijā, ja tu tur visus nodokļus esi apmaksājis? Maksāt dubultā? Es mestu mīkstu un neliktos ne zinis...

Link to comment
Share on other sites

Ne gluži apkarošanai... Vienkārši valsts no aplokšņu algām, dāvinājumiem un citādā veidā iegūtiem ienākumiem, ko ar nodokli neaplikt, cer iegūt tos pašus 15%, kas ir vairāk par neko. Droši vien liela daļa metīs mīkstu, bet kaut kāda kapeika jau atripos, no godprātīgajiem nodokļu maksātājiem.

Kā tad jūs domājat, kāpēc valsts budžetā nākošajam gadam jau ir paredzēts iekasēt ( precīzi nepateikšu ) ievērojamu summu no aplokšnu algām.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Gan jau mums korupcijas līmenis ir pārāk augsts, šis ir veids kā uz papira to ES ietvaros padarīt skaistāku un ES komisijai patīkamāku, bet tas ir tikai mans minējums.

Ļoti labs minējums, manuprāt.

Te jau tāpat skaidrs, ka visi lielie šiškas šo lietu nokārtos caur pazīšanos - kā jau tas mūsu valstiņā ierasts. Varbūt kādu no mazāk lielajiem paņems priekšā, tīri ķeksīša pēc, lai varētu pateikt, ka, jā, vot mēs kaut ko labu izdarījām.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bet ofšoram ir jānorāda labuma gūvējs :) Vienkārši cilvēkiem būs jāpiedomā ko pērk un akd to dara, ja nenopērk virs savas gada ienākumiem, tad viņi var iet sūkāt

Tu dzīvo pareizi, vai arī Tev ir tāda uztvere ?

Tur tak var šo korumpēto šitu, ko mēs saucam par vāldību, pist kā vien vēlies.

Saucas - dots devējam atdodas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...