Jump to content
GIGN Forum

Unban


k1wi
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

Arush nepamatoti mani nobanojis, es nelamājos.

Par tiem vote, +- ir jūsu problēma, bet es nebanoju tādus kuri nečīto, liekaties mierā vienreiz, jūs esat tie kuri dažreiz neieraugat čītus kādreiz!

BANA ID: 98144

ADMINS: Arush

NOBANOTAIS NIKS: augliitis.

NOBANOTAA IP: 81.198.4.138

IEMESLS: votelohs

UZLIKTS: 19.11.2011 16:40

Terminsh peec 7 dienam 0 stundam 0 minutem

Gaidu unban cik drīz iespējams, vienkārši bezsakars jums tur gignā notiek.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nespelesu visu menesi... mosk vispar vairs nespelesu. Zb vnk sitie duraki admini kuri neko no wh nejedz.

Bet ok ja es nestijos pietiekosi Hammeru lai banotu, vnk daudzi teica ka wh. Sita ir pirma reize.

Un tiem visiem Sentinel/HoKyMeH/GunCha ir bijis wh, vel tur ir kaadi 5 kuri ar wh ikdienaa spele, bet admini neliekas ne zinis.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Par tiem vote, +- ir jūsu problēma, bet es nebanoju tādus kuri nečīto, liekaties mierā vienreiz, jūs esat tie kuri dažreiz neieraugat čītus kādreiz!

Gaidu unban cik drīz iespējams, vienkārši bezsakars jums tur gignā notiek.

Forši, pie visa vienmēr ir vainīgi citi, tu esi vienīgais, kurš ir bez vainas, ideāls. Esmu noskatījies pietiekami daudz demkas ar tevis nosauktajiem čīteriem, lai tev pateiktu, ka tā nav, un tevis izdarītie secinājumi, ka kāds čīto, esot pretējā komandā ir vienkārši smieklīgi. Es pieļauju, ka bana termiņu varētu mazliet samazināt, tikai tādēļ, ka serverim noder papildus spēlētāji, bet tas nav mans lēmums, un ja godīgi es jutīšos labāk, ja serverī nebūs kāds, kurš bāž sejā adminiem katru nepamanīto bugeri, visu laiku kliedz par to, ka kādam ir wh, draud parūpēties par tiesību atņemšanu, to cik kāds ir slikts admins, vai to cik viņš ir labāks. Varbūt tas bana termiņs arī der, ja tā padomā.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tavā gadijumā bana termiņu vajadzētu pagarināt :hang: tavas votes un admin čata piespamošana ar sūdu ir kaitinošas . piedevām arī tava uzstāšanās ar to ka zini katra normālā spelētāja 2. un 3. niku ar kuriem viņi serverī čito ir vēl smieklīgāka par tevi pašu . Kā tad tāda informācija nonāca pie tevis .... Yo augli esmu arush ar citu niku es čītoju ?

Piedevām kamēr tev ir atvaļinājums pateikšu tev beidzot pa visām reizēm , nav obligāti kad admins ienāk serverī jāčīkst, ka kādam ir aktīvs bans ! Jo reāli tādi nemaz nav jābano (ja vien nav patstāvīgie klienti) , bet gan cītīgāk jāuzrauga .

un noskatoties pāris demkas ar tavim reportiem ir tikai 1 slēdziens ---->> neliec votes tu čīteri vari atpazīt tikai tad , kad nagļakā hujārī cauri sienai or whatever .

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, ka lielākā daļa ko es ieraugu tieši skatās caur sienu:

Sentinel/HoKyMeH/TheDarkArtist (Sentinel ar citiem nikiem)

Gurkis....

Ir kāds čīteru topiks kur varētu postot kuri ir lietojuši čītus?

Es arī nesaprotu kapēc tie kuri ir čītojuši joprojām tiek iekšā serverī? (Jā kautvai bez čītiem spēlējot) Ja esi šmaucies tad tev šito vairs neredzēt, tādam vajadzētu būt likumam.

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, ka lielākā daļa ko es ieraugu tieši skatās caur sienu:

Sentinel/HoKyMeH/TheDarkArtist (Sentinel ar citiem nikiem)

Gurkis....

Ir kāds čīteru topiks kur varētu postot kuri ir lietojuši čītus?

Es arī nesaprotu kapēc tie kuri ir čītojuši joprojām tiek iekšā serverī? (Jā kautvai bez čītiem spēlējot) Ja esi šmaucies tad tev šito vairs neredzēt, tādam vajadzētu būt likumam.

Shai pat sadaljaa ir ljooooti nepamanaams topiks "aizmukushie chiiteri" ?!!!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...