Jump to content
GIGN Forum

Pieteikums Uz Acc Pubā


Oddijs
 Share

Recommended Posts

Nu jau krietns laiciņš pagājis kopš pirmo reizi sāku šeit spēlēt, un nu, sajutu vajadzību priekš tiesībām.

  • Vecums; 17
  • Nodarbošanās; muaythai, svaruzāle, cs, moto(tripot apkārt)
  • Pieredze CS; 6gadi~
  • Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem? Spēju atpazīt netīros gign apmeklētājus, bieži esmu reportējis, uzturēšu serverī kārtību.
  • Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros; Spēlēju visas dienas, izņemot pirmdienu/trešdienu(treniņi), darbadienās parasti no ~16:00 līdz 22:00/24:00. Brīvdienās no agra rīta līdz agram rītam(līdz naktij). Un ļoti bieži esmu laikos, kad gignā pat stundām ilgi nav neviens zilais,zaļais vai sarkanais.
  • Linki uz spēlētaju statos; http://stats.gign.lv...ex.php?q=oddijs biju paņēmis nelielu pauzi, spēlēju tf2, un pa to laiku stati ir resetojušies (tagad spēlēju visu laiku, tāpēc, tas, manuprāt, nav šķērslis) +turpmāk spēlēšu ar niku Oddijs.
  • Regniks; ir.
  • Vēlāmās komandas; xb, xk, xgag, slay/slap, vote (xb, manuprāt, ir vajadzīgs jebkuram adminam)
  • Admini kas rekomendē; Bezbiksis, doGY, mikado-,LAVRx, GooD mens. (šķiet, varētu būt vēl, bet pietrūkās ar ko pārējiem samaksāt)

Oddijs.

Edited by Oddijs
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Puika spēlē ilgi, bieži sastopams serverī, glupības netaisa, ja vien dažreiz aizsvilstas pret kādu, bet nu - kam negadās, spēlē labi, problēmas ar čīteru atpazīšanu nebūs, forumā aktivitāte - vairāk kā pietiekoša. REC

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Piekrītu. Bet labāk būtu xb un slay sākumā. Vienkārši lai nesanāk kā ar citiem kas te daudzi bija, dabūja acc taisīja visādus prikolus ( slapoja viens otru ar draugiem tur votes jobanas meetaja utt) un tagad tāpatās papisušies nespēlē serverī.

Link to comment
Share on other sites

Oddiju varu atbilastit ,jo skjiet vismaz kaadus 3gadus kopaa speleets, kad paradijaas TF2 daudzi pazuda,bet nu ir back...xb,xk,xslap un xg droshi var iedot...REG niks patstavigi pujkam ir,stimots arii ir...Taa kaa man nekas nav pret sho kadru :) 1ns no vecaa >GooD taga memberiem :DD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...