Jump to content
GIGN Forum

Gruzis Ar Pc.


HoLLow_LiFe
 Share

Recommended Posts

Ir tāda lieta, kad nopirku PC ( pagājšgad )... CS varēju spēlēt bez problēmām, smokenēs nelagoja. Es pat cs:s bez problēmām spēlēju-nelagoja! Tagad man pat 1.6 fps 60-30... smokenes ir mans bieds! Kas tā varētu būt pa štelli? Windowu instalēju pēdējo reiz pirms 3 mēnešiem!

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

1. Uzinstalē antivirus

2. Ar smoke ir daudziem problemas...

3. Nāk patchi un lidz ar to nāk viskautkas klaat un sāk vairāk lagot...

4. Vēl pārliecinies ka 1.6 nespele uz software... [Tad vienmer karās] cool2.gif

post-17-1133972462.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Es te gribētu bišķīt atsvaidzināt manu problēmu, jo redz esmu, jau paaudzies kompju lietās un uzlicis videokarte kūleri, BET nekas ar to smokeni nav mainijies, ibio mat, kas tas varētu būt pa triku uz kura mans PC ir uzķēries..?

Link to comment
Share on other sites

pārbaudi pīsli uz spaivēru. defragmentē cieto. pārbaudi, kuras progas ēd BPA (brīvās pieejas atmiņu). kad izdar visu šito, pasaki te, kas sanāca.

Man te nesanāca tavā bazarā iebraukt... kas ir tā pirmā lieta, kas man jāizdara un kur var pārbaudīt to BPA.

Link to comment
Share on other sites

ja palielina virualo atminju arii palidz reizem.

Tipa overklokot? Ja tā, tad man ir dalītas jūtas pret šito lietu, man klasesbiedrs arī paniekojās un praktiski viss viņam ir mainīts tagad... Tā teikt, nosvila. confused.gif

Link to comment
Share on other sites

My computer (labais tausts) -> Properties -> Izvelamies sadalu advanced -> pie Performance spiezam settings -> atkal izvelamies advanced -> un pashaa apakshaa spiezam change -> nu un pec tam regulejam kaa vajag cik lielu kursh nu var atlauties vinju uzlikt.

Link to comment
Share on other sites

Kr4 ieeju My PC, next, next, next, next, next un tad var kjipa reguleet 'cik nu kursh var atljauties'.

Kaa lai zinu cik es varu atljauties??

Vel viens jautaajums - Kaads zinosh cilveeks nevareetu pateikt vai mana Video karte ir shits?

Karte - NVIDIA GeForce 6200 TurboCache 256mb, PCI Express x16.

Nu kaa ir? unsure.gif

Edited by Ghost`
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...