Jump to content
GIGN Forum

Ekrānšāviņi


Nevermind
 Share

Recommended Posts

@ Chorijs[FIXED] - @gign.lv - skini nav atļauti :)

Vai tu tā pat kā, Nevermind viņus uzliki tikai, lai redzētu rokas, un knife ? :DD

Skini ir cimdiem un nazim. Tas nekādas spēles privilēģijas man nedod un tas nekādā veidā nevar būt negodīgi pret citiem spēlētājiem.

Starpcitu, kas visiem ir, visi saka ka es esmu kaut kāds mustangs, nevermind vai janky! Kāpēc es nevaru būt es pats? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 7 months later...

nav forši lielīties ar ranku, ja Niknais bija stabili pirmais ar dubulti taviem punktiem vienkārši slēpa status :)

EDIT: nedomāju to slikti, protams, apsveicams rezultāts - vienkārši informēju par realo situlāciju! :)

Nedomāju ka niknajam bija +100K

bija viņam daudz bet vai tik bieži viņš spēlēja?

P.s. skatos es ar esmu ticis iekšā, un brīnos gandrīz vesels mēnesis no manas nevērtīgās dzīves ir pavadīts pubā. fak.

Link to comment
Share on other sites

nav forši lielīties ar ranku, ja Niknais bija stabili pirmais ar dubulti taviem punktiem vienkārši slēpa status :)

EDIT: nedomāju to slikti, protams, apsveicams rezultāts - vienkārši informēju par realo situlāciju! :)

Tas jau tik tā lai atdzīvinātu topiku nejau lai lielītos, nekas jau tas arī nav tur dižs :)

nav, Niknajam bija tikai kādi 70k biki vairāk....bet kas bijis bijis..... tgd pēc reseta necentīšos tur baigi tikt, nav vērts :D

Edited by kraukskis-
Link to comment
Share on other sites

es cik atceros Niknajam pirms kādā mēneša/diviem bija 160/170 punkti :)

gan jau, ka viņš pats māces pateikt precīzāk :)

man liekas ka bez 1 tikai.. tik daudz punktu viņam bija pirms iepriekšējā reseta...bet varbūt ko jaucu. sen nav redzēts :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...