Jump to content
GIGN Forum

Ekrānšāviņi


Nevermind
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Alfa, varēji vakar uztaisīt skrīīnu ar to 60:7 no new_oilrig.

Ai... nepaņēmu ekrānu - tikai demku novilku ar domu, ka k-kad uzcepšu video pamācības kā spēlēt CSS... or smth :) Un tas nav nekas īpašs... ir bijuši labāki rezultāti ar!

P.S.

Es šo topiku atļaušos nopinot, lai ir augšpusē - jāattīsta šī ekrānšāviņu ideja, jo nereti ir kaut kas smieklīgs vai interesants! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Skini nav vispār atļauti gign.lv ;) Ietiektu savu komentāru izņemt ja nevēlies banu :)

Personīgi tavas bildes nodošu attiecīgajiem adminiem ;)

Nu tas nozīme tikai to,ka nevajag cempot,bet rushot,jo žurkas nevienam nepatīk... ;)

p.s. Spec- kpc man ir tā,kad man šodien bija 77:5 es ņēmu screen shot man score vietā nobildējās Dekstop???

Nu tas nozīme tikai to,ka nevajag cempot,bet rushot,jo žurkas nevienam nepatīk... ;)

p.s. Spec- kpc man ir tā,kad man šodien bija 77:5 es ņēmu screen shot man score vietā nobildējās Dekstop???

Un par žurkām. TU pats esi žurka varbūt? Cilvēks izvēlās savu spēles taktiku un ja viņš vēlas var kempot. ;)

Jums mazajiem ļaušu pasapņot ;)

post-27569-0-15122900-1321745772_thumb.jpg

Edited by Aivis ceplitis
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Lūk redzams ka nav aizliegtu skinu =)

e8gz08pwdvo4m24qryaa.jpg

Tu nu gan esi viens. ;)

Un tgd noskrīno kad visa komanda tev ir priekšā.

p.s godīgi tev pateikšu. Tu manās acīs esi un paliksi sīks mēsls. Un es neticu tev ne uz vārda kamēr reāli nestāvu tev blakus un neredzu ka tu šādu rezultātu, manā acu priekšā savāc. ;)

Edited by puisiitis
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tu nu gan esi viens. ;)

Un tgd noskrīno kad visa komanda tev ir priekšā.

p.s godīgi tev pateikšu. Tu manās acīs esi un paliksi sīks mēsls. Un es neticu tev ne uz vārda kamēr reāli nestāvu tev blakus un neredzu ka tu šādu rezultātu, manā acu priekšā savāc. ;)

Nevienam neinteresē ko tu par mani domā..

200tsmh.jpg

šis scrēēns uzņemts 10 min. pirm iepriekšējā. Redzami playeri..

Link to comment
Share on other sites

133ymm5iqz1op347phrm.jpg

Šis ir teksts, ko varētu attiecināt uz daudziem spēlētājiem :)

Un otra bilde, lai pievienotos krāniņa pagarinātājiem (pāris dienas atpakaļ) -

wbtworxx4wcqv0mr080.jpg

P.S.

Šis topiks ir pārvērties par miskasti! Izdzēsu visus postus, kur nebija ekrānšāviņa, rezultātā no 9 lapām uz 2... vienkārši kauns par visiem Jums!

Turpmāk visi posti, kur nebūs ekrānšāviņu TIKS DZĒSTI un par atkārtotu šī topika piemēslošanu TIKS IZSNIEGTAS BRĪVDIENAS!!!

Edited by Spec_Alfa
Topika attīrīšana
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...