Jump to content
GIGN Forum

Atkal Tiek Komplektēts Pasūtījumu No Sportsdirect


SAMPO
 Share

Recommended Posts

Miedzinjsh un samurays rūgti maldās, šajā veikalā esmu bijis 100x reižu, tur nav visas preces, kas atrodamas internetveikalā, padomā loģiski, vai viņi nepiedāvās visas preces internetā? Veikalā esmu bijis 10x reižu pēc atrastas preces internetā, kad sāku meklēt - nē, neatradu to ko biju ieraudzījis internetā, arī pārliecinājos jautājot pārdevējam, atskārda to, ka šīs preces nav pieejamas. Ir arī tā, ka veikalā ne 100% šī prece būs, viņa var tikt izpārdoda pirmajās dienās, kad parādās, tieši veikalā, bet internetā, domāju, ir saskaņots ar visām noliktavām, ja vienā nebūs, tad citā būs. krč, internets ir blatnāks pirkšanas veids!

Kārtējo reizi varu arī iedirst, ka kontakts ir drošs, žēl ka nedzīvoju rīgā, paķertu arī kaut ko.

EDIT: p.s. pēc cik ilga laika prece atlido?

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

Jakas, džemperi, krekli - tas viss sportsdirectā rullē pakaļu, riktīgi pa lēto bieži vien. izņemot apavus. Jejibogu pakaļdarinājumi. Iepērkos sportsdirect jau no jaunā gada. 3 apavus esmu nopircis, panēsājis - visi nekādi. Cerams, ka inet veikalā ir labāk.

Link to comment
Share on other sites

Jakas, džemperi, krekli - tas viss sportsdirectā rullē pakaļu, riktīgi pa lēto bieži vien. izņemot apavus. Jejibogu pakaļdarinājumi. Iepērkos sportsdirect jau no jaunā gada. 3 apavus esmu nopircis, panēsājis - visi nekādi. Cerams, ka inet veikalā ir labāk.

NOT

Link to comment
Share on other sites

Nu, nekādi pakaļdarinājumi čista nav. Ja redzētu pavadzīmes apģērbiem un apaviem, kas ienāk Latvijas veikalos, tad tā neteiktu. Viss ir pa dažiem latiem, jo iepērk vairumā, bet sportsdirect spiež uz apgrozījumu, pasaules mērogā.

Link to comment
Share on other sites

Es necenšo tev vecīt maitāt biznesu, nepārproti, bet.. Nu ir redzamas atšķirības apavos, pat vizuāli. Par piemēru ņēmu divus vienādas adidas šūzus, sportsdirecta apaviem materiāls bija kuda švakāks un nekvalitatīvāks.. Es vienkārši gribu brīdināt tos, kas tāpat kā es ir gatavi atdot pietiekami lielu naudu par atbilstošu kvalitāti. Kautkā sportsdirectā pirktajos apavos tas neredzās.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt tev ir taisnība, bet šeit atkal var strīdēties. Pats esmu sportlandā converse botas, kas bija kkur pie 60ls, un viens čoms arī, tieši tur pat, bet ar nedēļas intervālu. Man vēl līdz šai dienai ir viņas, bet čomam jau noplīsušas sen. Viss atkarīgs kā tu staigā, un kā tev tā bota izgatavojusies.

Katrā ziņā, pats pa lētāku naudu nopērku botu ar kuru pastaigāju vairākus mēnešus nevis ar nodriskātām staigāju gadus.

Edited by SAMPO
Link to comment
Share on other sites

Man ir divi apavu pāri pirkti Sportsdirectā. Vienu lietoju jau 2 gadus, otriem ir pus gads.

Price/performance ziņā vienkārši ideāli, pirmos pirku pa 20 poundiem, otros pa 30 poundiem.

Divīt, tās botas nešķiro rūpnīcas ar domu, šīs ies uz sportsdirect un šīs uz elkoru...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...