Jump to content
GIGN Forum

Fotoradari


doGY
 Share

Recommended Posts

Tak izlien no sava "rajona", pabraukā arī kur citur, sapratīsi, par ko es runāju. Nē, sēž mājās un vel kko tizli dirš. Var redzēt, kādi raideri jūs te esiet.

gadā nobraucu pa LV kādus 20k km, pa lietuvu, poliju, čehiju, igauniju utt vel kādi 25k km nāk klāt. Tas skaitās pabraukāt citur, vai tas ir vel "rajons"? Ātrumu pārkāpju laikam kādus 90% no visa brauciena. Un man nav neviens sods (nē, uz rokas ar nemaksāju). Vajag domāt pirms brauc. Ja nemāki lidot, brauc ar velosipēdu.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak izlien no sava "rajona", pabraukā arī kur citur, sapratīsi, par ko es runāju. Nē, sēž mājās un vel kko tizli dirš. Var redzēt, kādi raideri jūs te esiet.

Izskatās cienītais tālāk par Rīgas robežu nav braucis un nezin kādi ir ceļi tālāk par Jūrmalas vai Siguldas šoseju

Ui, šitie man patīk, kas vasarā stroikā nēģeru darbu veikuši, lai nopirktu kaut kādu sagrabējušu bembi ar cauru izpūtēju, un tagad braukā pa visiem ceļiem ar 140, krievu popsas pavadīti.

Garām aizšāvi

Edited by Kaupo
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Garām aizšāvi

Nebija man mērķis trāpīt, vien parādīt, cik stulbi ir veidot kaut kādus atsaldētus pieņēmumus par citiem tikai tāpēc, ka viņi neuztver likumu pārkāpšanu kā normu.

Bet spriežot pēc mīnusiem, būšu iekakājis kādiem sirsniņā.

Edited by cucinjshs
Link to comment
Share on other sites

Pa lielam uz sito iesringst tie kas nejedz braukt, man tads priekstats rodas. Mani personigi tas ne druskas nerausta. Nav neviena soda punkta, pa retam (loti retam) nakas atmest kadus latinjus, bet tas ari viss, neskatoties uz to ka es tiri biezi meedzu uzspiest virs normas un vairak. Ja ir smadzenes un neesi berniba no rokam izkritis, tad ari tagad nebus problemu.

Runajot par Epix'a teikto ka mocis+nolocits numurss, mana skatijuma tas ir idiots. Jebkurs sevi cienoss motobraucejs ar sakarigam prata spejam ta nedara. Ta dara tikai wanabe raceri un zimulji. Pa lielam, paskaties ka normali brauceji, kad brauc visu muzu, motoklubu parstavji utt brauc un dara. Vaitad viniem nolociti numuri? Vaitad vini ka stulbi pa ielam visu laiku zimejas?

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Kā tur īsti bija ar tiem kustīgajiem radariem, tie arī tajā kartē parādīsies? Ja nē, tad es īsti neredzu jēgu, kāpēc vajadzētu tos reportēt arī šajā forumā, jo kārtīgos auto/moto portālos viņi tiek reportēti un ja kāds tiešām taisās lidot uz tiem 150+, tad lai arī tur meklē, vai arī lieto savus izstrādātos paņēmienus, kā no tiem izvairīties.

p.s. Kāds pieredzējis radarists varbūt varētu padalīties kādā idejā vai taktikā, kā viņus apiet, ja tas ir iespējams. Man personīgi nav bijusi nepieciešamība, jo dzīvoju Liepājā un te viņi nav tik daudzi, bet tas nenozīmē, ka es vienmēr lidoju. Kā tur ar tiem antiradariem un detektoriem? Tie vēl ir derīgi? Vēl ir dzirdēts, ka esot kaut kādas plēves un smēres, ko uzmet uz numuriem un tad to numuru nevarot nofočēt vai kā tur... nezinu. Līdz šim esmu paļāvies uz pamidžināšanas paņēmieniem, bet tas jau arī, kā paveicās un cik tu esi acīgs.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pārvietojamo radaru izvietojumus, ne CP, ne kāda cita valstiska organizācija, tev neatklās. Statīvie radari domāti, lai mazinātu avāriju biežumu un lidotāju daudzumu noteiktos ceļa posmos. Bet kaut kāds piķis tak no lidotājiem ar jānorauj laiku pa laikam, tāpēc jau arī ir pārvietojamie radari.

Statīvos radarus izliks kartē un ar laiku droši vien pie kāda arī zīmi piestutēs, bet es uz to īpaši nepaļautos, zinot kāda random sistēma tiek piekopta ar zīmju izvietošanu Latvijā.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu ka tev tur Epix, bet nu es ar moto braukaju jau loti sen, un nav bijusi vajadziba locit numuru lai pazustu. Un neviens pazina to nedara, kaut gan tiri biezi neaptur kad vinus stadina. Pie noteikta atruma, nav jegas staties un nav ari svarigi vai numurs nolocita vai ne.

Es tikai ceru ka drizuma saks drazt tos gudros numura locitajus un slepejus.

Link to comment
Share on other sites

Nebija man mērķis trāpīt, vien parādīt, cik stulbi ir veidot kaut kādus atsaldētus pieņēmumus par citiem tikai tāpēc, ka viņi neuztver likumu pārkāpšanu kā normu.

Bet spriežot pēc mīnusiem, būšu iekakājis kādiem sirsniņā.

Kā jau minēju, tad jātiek galā arī ar tiem kuri velkas zem atļautā, jo tie ir cēloņi citu braucēju agresijai. Ja nevar pabraukt ar atļauto, tad jābrauc ar autobusu

Link to comment
Share on other sites

Nesen nopirku navigātoru no ebaya 60£ vērtībā, kurš pie ātruma mērītājiem/fotoradariem sāk pīkstēt un uzrāda to vietu navigātorā, pagaidam braucot pa angļu ceļiem problēmu nebija, kā arī vēl ir izdomātas kaut kadas plēves,proti, uzliekot tās uz autotransporta numuriem ar cilvēka aci visu var skaidri redzēt, taču, ja to nofotografē fotoradars autonumurs ir izplūdis un nesaprotams.

Link to comment
Share on other sites

Kā jau minēju, tad jātiek galā arī ar tiem kuri velkas zem atļautā, jo tie ir cēloņi citu braucēju agresijai. Ja nevar pabraukt ar atļauto, tad jābrauc ar autobusu

Braucot ar atļauto bieži vien es sajūtos kā gliemezis, jo nesās garām kā stāvošam. Un vēl pasaki, ka tā atkal ir mana vaina. Pat ierāmējoties tajos +10km/h effekts ir tāds pats.

Link to comment
Share on other sites

Kā jau minēju, tad jātiek galā arī ar tiem kuri velkas zem atļautā, jo tie ir cēloņi citu braucēju agresijai. Ja nevar pabraukt ar atļauto, tad jābrauc ar autobusu

Nahuj man jālauž mašīna pa šitiem ceļiem,gribu braucu uz 70-80km/h,varbūt man ir slikta dūša pie 90 km/h,gribi skriet uz 100-110km/h vai ari braukt atļautos 90km/h dari tā,Lv maz ir sastopamas zīmes,kuras liek braukt noteiktajā atrumā un ne lēnāk !Agresija-ir prāta mazās spējas,kuras tiek novērotas braucot ikdienā,pietiekami daudz!

Tagad nāks ziema un daudzi grāvja malās policistiem gari un plaši stāstīs,"Es tak braucu ar atļautajiem 90km/h",tas nekas,ka tikko lietiņš bija nopilinājis un bik bik uzsalis vai ar arā temp. tā smuki pie 0 turējusies un kā vienmēr kaisītājs nav paspējis!

Link to comment
Share on other sites

Nahuj man jālauž mašīna pa šitiem ceļiem,gribu braucu uz 70-80km/h,varbūt man ir slikta dūša pie 90 km/h,gribi skriet uz 100-110km/h vai ari braukt atļautos 90km/h dari tā,Lv maz ir sastopamas zīmes,kuras liek braukt noteiktajā atrumā un ne lēnāk !Agresija-ir prāta mazās spējas,kuras tiek novērotas braucot ikdienā,pietiekami daudz!

Tagad nāks ziema un daudzi grāvja malās policistiem gari un plaši stāstīs,"Es tak braucu ar atļautajiem 90km/h",tas nekas,ka tikko lietiņš bija nopilinājis un bik bik uzsalis vai ar arā temp. tā smuki pie 0 turējusies un kā vienmēr kaisītājs nav paspējis!

Bull shit. Skaties pēc satiksmes plūsmas, un shitādas atmazkas, ka kaut kādu iemeslu pēc tu nevari braukt pat uz atļautajiem 90 vari sev droši dziļi iebāzt. Ja tā ir tad vispār kāp sabiedriskajā un brauc laimīgs.

Tie kas ir atmari un ziemā neizvēlās attiecīgu braukšanas ātrumu ir cita lieta, bet tie kas vienkārši 90 vietā brauc uz 80 un 50 vietā uz 30 nemociet sevi un citus.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bull shit. Skaties pēc satiksmes plūsmas, un shitādas atmazkas, ka kaut kādu iemeslu pēc tu nevari braukt pat uz atļautajiem 90 vari sev droši dziļi iebāzt. Ja tā ir tad vispār kāp sabiedriskajā un brauc laimīgs.

Tie kas ir atmari un ziemā neizvēlās attiecīgu braukšanas ātrumu ir cita lieta, bet tie kas vienkārši 90 vietā brauc uz 80 un 50 vietā uz 30 nemociet sevi un citus.

Nu lūk,tik tas vien ir,atmazkas,atmari utt.,bāzt vari pats sev un cik dziļi vien gribi,neiet runa,braucot pa labu ceļu un kopā ar plūsmu piem. pa Tallinas šoseju 100-105/10km/h,bet ja man liekas,ka pa "Pleseni" vilkt,dažās vietās uz 90km/h ir neprāts tad kāda nahuj plūsma??Ne pa velti avārijas te notiek ļoti daudz salīdzinot uz iedz. skaitu!

Link to comment
Share on other sites

Nesen nopirku navigātoru no ebaya 60£ vērtībā, kurš pie ātruma mērītājiem/fotoradariem sāk pīkstēt un uzrāda to vietu navigātorā, pagaidam braucot pa angļu ceļiem problēmu nebija, kā arī vēl ir izdomātas kaut kadas plēves,proti, uzliekot tās uz autotransporta numuriem ar cilvēka aci visu var skaidri redzēt, taču, ja to nofotografē fotoradars autonumurs ir izplūdis un nesaprotams.

ir jau arī tas aerosols vai kas tas skaitās, nopūt numurus un mauc, pie zibspuldzes viss izgaismojas. Lietojis neesmu, bet tautā runā, ka darbojas.

Link to comment
Share on other sites

Nu lūk,tik tas vien ir,atmazkas,atmari utt.,bāzt vari pats sev un cik dziļi vien gribi,neiet runa,braucot pa labu ceļu un kopā ar plūsmu piem. pa Tallinas šoseju 100-105/10km/h,bet ja man liekas,ka pa "Pleseni" vilkt,dažās vietās uz 90km/h ir neprāts tad kāda nahuj plūsma??Ne pa velti avārijas te notiek ļoti daudz salīdzinot uz iedz. skaitu!

Tik atceries, par citu braucēju traucēšanu (nepamatotu) ar pienākas sods. Un pa lielam man ir pajāt, vai tev kule sāp vai hadeni žēl. Ja nespēj braukt uz 85-90 (90 zonā) sēdi autobusā, kas brauc ātrāk pat. Un sen pierādīt, ka mašīna lūzt pa lielam vienādi vai tu brauc uz 70 vai 90. Vismazāk mašīna lūzt, ja viņa atrodas garāžā.

Link to comment
Share on other sites

Tik atceries, par citu braucēju traucēšanu (nepamatotu) ar pienākas sods. Un pa lielam man ir pajāt, vai tev kule sāp vai hadeni žēl. Ja nespēj braukt uz 85-90 (90 zonā) sēdi autobusā, kas brauc ātrāk pat. Un sen pierādīt, ka mašīna lūzt pa lielam vienādi vai tu brauc uz 70 vai 90. Vismazāk mašīna lūzt, ja viņa atrodas garāžā.

Tad apgaismo mani,kas ir citu braucēju nepamatota traucēšana,ja es uzskatu,ka tajā vai citā ceļa posmā braukt ir man drošāk ar,nu teiksim 80km/h ,kāpēc jābrauc ir ar atļauto?Runāsim godīgi,liela daļa tiesības saņem tāpēc,ka ir iekalts(IEKALTS) viss tikai un priekš eksāmena,satiksmē braukt normāli/pareizi iemācas ar laiku,bet līdz tam brauc droši,šai gadījumā tik droši cik nu pats māk,labāk ir vilkt plūsma ar Dievu uz pusēm vai tomēr -10km/h nost no atļautā,bet vismaz savu spēju robežās? Nu tieši tā,Tev ir pajāt,tāpec piespied vairāk akseleratora pedāli un esi brīvs!

Link to comment
Share on other sites

Bet ja šoferis ir tik bailīgs/nedrošs, tad ko rādīties uz ceļa? drošāk taču ir sēdēt mājās, pie tējas krūzes.

Es nesatraucos par velkošajiem, kā jau minēji, iespiežu un esmu garām. vienkārši man ir parasti interesanti paklausīties visa veida atrunas, kāpēc vilkties.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...