Jump to content
GIGN Forum

Legenden Daun1S


attach
 Share

Recommended Posts

Bļe tu k***li kurš tev prasīja līst pubā un mainīt mapes es teicu ka tā izdarīšu lai tu nevari paspēlēt jo nav ar ko. Pēc tam taisīju recconect lai noņemtu banus nē resnais mauka teddy aka pidars kurš vienreiz gadā ienāk pubā noņēmis jau man acc :D Nah tu lien pubā un maini mapes nepakonsultējoties ar citiem ? es to sūda aztec zini cik reizes šodien izspēlēju? domā citiem patīk sēdēt T bāzē ka viņus krisī vissu raundu ? Bet ok man jau poh acc tāpat neviens neliks man atpakaļ jo Macho un Worms te jau sen vairs neieskatās jo cs ir nodrāzsts sūds priekš viņiem :D

P.S. atvainojos par pieturzīmju trūkumiem utt.

  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kad es vēl spēlēju, tad parasti admini saskaņoja savas rīcības ar citiem. Tāpēc nekad nebija šādu lieku mēslu. Kaut gan no otras puses, nevajadzēja varbūt uzreiz sākt banot. Bet no pirmās puses, ja būtu viss sarunāts, nebūtu bijuši bani.... ehh mindfuck.

Link to comment
Share on other sites

Man tak pie kājas ka Teddy ir zilais. Komunikācija ir atslēga visam. Nevar pajautāt citu adminu domas ok par 1 adminu mazāk gignam tagad Teddy pats var sēdēt gign caurām dienām ar feik nikiem un skatīties čaļus.Aizmirsu Teddy to nedarīs kā jau Epix minēja Teddy ir zilais.

Link to comment
Share on other sites

lol, tavs banošanas sindroms ir skaidrojams ar ko ? ar to ka es tev nepaprasiju kādu mapi liekam? Puikas saņemas, džekam vnk nervi neizturēja, vienā brīdī pateica - Ja velreiz kāds mani nokempos es visiem salikšu pernamentos banus. Pagāja divi roundi un sāka banot. Kāds tam sakars ar mani, ja tupa cenšas tagad meklēt attaisnojumu, tad lai pacenšas labāku

Un lūdzu tagad tikai nevajag dirst cik tu labs admins esi, cik aktīvi pildi savus pienākumus, jo tavs pēdējais bans ir uzlikts 11.10.2011 21:26,aww, paskatijos vēl atpakaļ 06.10.2011 14:25 :)

Link to comment
Share on other sites

Bļe tu nomainīji mapi uz kkādu sūdainu aztec kurš man nenormāli riebjas tapēc es ar nobanoju to čupiņu :D Plāns bija tāds izbanot vissus lai tu tur viens paliec :D Un starp citu tizleni es nekādus attaisnojumus nemeklēju man to sūdaino acc savu mūžu nevajag es to neuzskatu par privilēģiju. Piis :)

Link to comment
Share on other sites

Bet ok man jau poh acc tāpat neviens neliks man atpakaļ jo Macho un Worms te jau sen vairs neieskatās jo cs ir nodrāzsts sūds priekš viņiem :D

Aizvakar ar wormu kopaa vel bombiijaam CS :) asuminju vinsh joprojam nav zaudejis :) Kas ta rediisam pa depresiju bija uznakusi ? :DD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...