Jump to content
GIGN Forum

Iesnas?


Seen
 Share

Recommended Posts

Karsta teeejaa ielej 100gr shnjabi un izdzer...Nakamaa dienaa busi veselaks par veselu...Ja nepalidz ar 1nu kruziiti,iedzer 2vas tad....

Un ja tas nepalīdz tad trīs. Un tad četras. Un vienu pudeli. Un divas. Un...

  • Like 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nebuldurēšu te daudz par sen(un jaun)latviešu metodēm, bet, ja deguns ir pilnīgi dirsā ciet, ka nevari normāli padzīvot, tad šitas brīnums (viens špricējiens katrā nāsī) likvidēs visu lieko no nāsīm 10 minūšu laikā.

Tikai nevajag viņu lietot katru vienu stundu. Nav viņš diezko veselīgs lielos apmēros.

Olynth_HA_lahvicka.jpg

Da ar tiem pilieniem ari ir diivaini... ir tādi kas tikai atver degunu bet neārstē un ir tādi kas abus kopā. Jo bija gadijums ari ka pilinaju, pilinaju bet ka labak nepalika ta nepalika. Ar antibiotikam tikai tiku uz kajam.

k staķi no tiem ķiplokiem man ir dafiga labak :)

Link to comment
Share on other sites

Un ja tas nepalīdz tad trīs. Un tad četras. Un vienu pudeli. Un divas. Un...

Tu man netici vai? To man iemacija ljoti gudra sieviete...Skapiti vnm jabuut shnjabim,kas ir labakaas zales 4 ever... NEvajag jau aizrauties,vajag sapratigaas devaas...Var jau arii siltu shnjabi iedzert,bet labaak ir ar teju vieglaak lejaa dabuut...

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Da ar tiem pilieniem ari ir diivaini... ir tādi kas tikai atver degunu bet neārstē un ir tādi kas abus kopā. Jo bija gadijums ari ka pilinaju, pilinaju bet ka labak nepalika ta nepalika. Ar antibiotikam tikai tiku uz kajam.

k staķi no tiem ķiplokiem man ir dafiga labak :)

Kā jau teicu - Allergodil, 3 reizes dienā iepūšu degunā, šodien ir 3 dienas rīts, deguns jūtas +/- labi pēc šīm 2 smagajām dienām! Pēdējā nakts - ideāla, nebija jāceļās naktī, lai hvz cik reižu degunu izpūstu :>

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...