Jump to content
GIGN Forum

Phone Upgrade


dyversant
 Share

Recommended Posts

Chau Tautieshi ;)

Nobruka mans nokia 5230. Skumji ar visu kas ieksha, bet nu, jaiet talak - izdomaju, ka man vajag Iphone.

Ebaya paskatijos gan 3g, gan 3gs, gan 2g ... jo mazaks gaa, jo labaka cena,. Kas ir tas kas vinjus vienu no otra atshkjir? Kur paradas jeega piemaksat 100 Ls? Okei man liekas ka 2g nav 3g nets, tad man vinju nafig nevajag. Var kads kursh skaidri visu par vinjiem zin man vienkarshi pateikt - tev vajag to, jo.. un viss, gribetos lai tas ir kads, kursh te nav pirmo dienu un saprot ko runaa ;)

PIrmstam lietoju parastu nokiu, tapec neko nezinu daudz. Principa man vajag Eertu organizatoru, LABU muuziku, netu, sms. Bet viennozimigi zinu, ka gribu iphone. Bet iesakumam panjemshu lietotu, lai zinatu ko iphone no sevis piedavaa.

Link to comment
Share on other sites

2G nav 3G neta un GPS, mūsdienām lēns aparāts. 3G ir 3G nets un ir GPS, tikpat lēns kā 2G (identisks procis). 3GS jau mūsdienām ir kaut cik pieklājīgs ātrums, ir 3G nets, GPS, bet sūdīga kamera. Ceturtajam ir super labs displejs, laba kamera, patīkams ātrums.

3G un 3GS korpusi ir no diezgan trauslas plastmasas.

Tev vajag kā minimums 3GS.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Paga paga, davai nevajag tik gudri.. Okei es te paskatijos ka, teiksim GBP 300 varetu atlikt ja nedelju pamakaronojas.. Ka ir UK, ja perc iphone 4, vai var nopirkt caur kadu piedavajumu, bet ta lai nav blokjets ( lai LV sim ari der, ja nu kas), vai ari tas man pasham jaiet un japrasa?

Link to comment
Share on other sites

Apple storos ir never locked, sim free telefoni. Ja nemaldos pie 02 operatora varēja nopirkt un pēc tam par diezgan simbolisku summu atbloķēt.

Ja no rokām pērc, tad ir trīs varianti - laužams, nelaužams un sim-free. Vislabāk būtu sim-free, jo laužamu trubu nevarēsi brīvi upgreidot.

Link to comment
Share on other sites

Jaaa, taadu shtelli te lasu. Laikam vajadzes aiziet lidz carphone, piedavajot 4 aiphone pa patikamiem cipariem.. pacholeshu kas un kaa. Pats lasu, salidzinu un saprotu, ka laikam nekas pratigs nebus pirkt vecaaku. Bet neesmu simts procenti parlieicnats ka man kautko niknaku par parastu 3g vajag, bet nu redzes. Pachamdishu dziiveee ceturto

Link to comment
Share on other sites

Stulbākais ir tas, ka jaunākie appi, principā lielākā daļa, nāk priekš iOS4. 3G to iOS4 velk diezgan nepatīkami, tāpēc jēga pirkt 3G nav gluži, labāk meklēt 3GS ;)

Jā, drīz tak 5 iznāks. Pagaidi mazliet, tad arī 4turtajiem cenas smagi kritīsies.

Edited by ep1dem1c
Link to comment
Share on other sites

+1 Androīds ir nenostrādāts craps ar fucking sūdīgu power management un sūdīgām aplikācijām :)

Ak jā, un ar nekādu drošību.

Vecīt , tev ir pilnigi tads pats domu gajiens ka man par sho android.

Android is the same shit as windows for pc's .

Es domaju tuvakaja gada laika , driz androidam bus obligati jabut antivirusam virsu. un open app sack bag tips man arii necepii , google aplikaacijas cheko vienu reizi quarterii , un taapat visu suudu neiznjem no market place araa.

Edited by UrbanAstronaut
Link to comment
Share on other sites

Es esmu domajis par androi ari, bet .. Vienmer esmu klausijies mp3 atskanotajos. Vienreiz iesledzu apodu.. sapratu ka apple produkcija nav salidzinama ar citaam. ta nav labaka. Ta vienkarshi atrodas vienu liimeni augstak, tapec ari gribu iphone. Laikam janoperk kautkads zvanaams suuds, un jasagaida 4 aiphona cenu kritums. Klau a ja es panemu lietotu 2g, 3g, kurus es varu atrast par ..what 60 paundiem? ir jega teret kautvai to naudu par vinju, ta lai pashalik butu lietojams telefons?

Link to comment
Share on other sites

Prikoļī tie cilvēki, kas uzskata, ka viņu pieņēmums, gaume ir jāuzspiež citiem, visi pārējie loxi (visi android fani, apple fani uc.)

Man ir gan apple produkti, gan android. Nu bļed, tā ir tikai tehnika.

Edited by Zorg`s
Link to comment
Share on other sites

nesen redzēju labu bildi ar Ipad un to klavu ko viņam var pielikt klāt. apakšā bij teksts:

"congratulations, you have invented the laptop"

.............

btw. jūs, kas lietojat iphone, zinājāt to prikolu, ka visi tiek izsekoti un jebkurš var painteresēties (tiekot pie tava pc), kur esat bijuši? :)

http://www.guardian.co.uk/technology/2011/apr/20/iphone-tracking-prompts-privacy-fears

Link to comment
Share on other sites

20 paundi samaksāju par atbloķēšanu 3GS. vairāk nevar prasīt, ja prasa vairāk, ej citur paprasi - ja nu tomēr domā pirkt un nav atbloķēts. Lombardos neesi gadījumā skatījies? Man te viens ir labs, pats neko neesmu pircis, bet rekomendējuši daudzi ir..

Link to comment
Share on other sites

nesen redzēju labu bildi ar Ipad un to klavu ko viņam var pielikt klāt. apakšā bij teksts:

"congratulations, you have invented the laptop"

.............

btw. jūs, kas lietojat iphone, zinājāt to prikolu, ka visi tiek izsekoti un jebkurš var painteresēties (tiekot pie tava pc), kur esat bijuši? :)

http://www.guardian....s-privacy-fears

Blin, itka Apple butu vieniga kompanija kas parkaapj privacy.. :slap:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...