Jump to content
GIGN Forum

Kāretajis Palidzi Ar Kompi Temats


GB_
 Share

Recommended Posts

1) 2vas tiiklenes galdiniekam internet connection sharing ;)

abi buus ar vadiem un portikam netu daliis galdinieks.

2) galdiniekam iegriidz bezvadu tiikla karti un noshaaro netu caur sho tiikla karti

galdinieks piesleegts ar vadu, portiks piesleegts caur wireles pie galdinieka

3) ruuteris

Link to comment
Share on other sites

neteiktu gan ka caur D, jo tie ir viselementaaraakie veidi!

Un ko vinjam buus dariti ja nets ir piesaistiits kompja mac adresei, bet no ruutera uztaadiishanas vinjsh ir njebumbum? Tieshi tajos gadiijumos 1 un 2 variants ir viselementaaraakais!

katram veidam ir savi plusi un miinusi pie noteiktiem nosaciijumiem!

Edited by BOT^a
Link to comment
Share on other sites

BOT^a ieteiktie 1 un 2 darbosies tikai tad, kad desktops būs ieslēgts.

Tieši šo iemeslu dēļ es ar domāju, ka caur D. Nafig parastam userim, kurš neko nesaprot, pisties ar k-kadam konfigurācijām?

nopērk pa pacmit ls rūteri, iesprauž divus vadus un viss. lieta slēgta.

Edited by Deadalive
Link to comment
Share on other sites

Man ir divi kompji un bija vēl portatīvais, nekādu ātruma zušanu nejutu. Uz rūtera strādāja divi kompji ;)

Vienīgi ja Tev ir optika, tad ņem G rūteri, jo N rūteri Tev spēs dot tikai 1.7 - max 1.8MB/s wifijā.

moš esmu pa daudz izdzēris, betnu pa burtiem tu esi bik saputrojies.

Link to comment
Share on other sites

Noklonēt Mac adresi un nokonfigurēt rūteri ir vieglāk nekā likt otru tīkleni un konfigurēt ICS :D

ja tu esi darbojeis ar ruuteri tad protasm easy, iz pieredzes ir naacies saskarties ar taadiem kas par nemaak ielogoties ruutera web interfeisaa, tad kaa tu vari kaut ko nokloneet ja pat nezini kas ir web interfeiss?

Link to comment
Share on other sites

noobs must die1! B)

botas varianti ir ari letakie, es uzskatu ka routeri zem 25 vispar nav jegas pirkt, lētākie ķīnieši mirst kā mušas pie normāla trafika, mans 100 gadu vecais d-link 624 karas nost ja velku vairāk par 10 torrentiem vienā piegājienā :thumbsdown:

Edited by ANALGINS
Link to comment
Share on other sites

noobs must die1! B)

botas varianti ir ari letakie, es uzskatu ka routeri zem 25 vispar nav jegas pirkt, lētākie ķīnieši mirst kā mušas pie normāla trafika, mans 100 gadu vecais d-link 624 karas nost ja velku vairāk par 10 torrentiem vienā piegājienā :thumbsdown:

mans k-kads a-data jau divus gadus kalpo godam. maksaja 11 ls ar visu n. diena viņam iziet cauri visamz 50gb. un iet cauri 3 betona sienam ka nematas. tb ko gribu teikt: kamer nav reala pieredze, klusē.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...