Jump to content
GIGN Forum

Esi Labdaris


Glud!naTajs
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda, ka monitors vairs nerāda pēc nedēļas prombūtnes.

Tagad jau vairākas stundas esmu izčakarējies (pat dabūjis citu moni no kāmja), bet tas arī nerāda.

75% vainu tagad lieku uz videokarti (Sparkle 9600GT)

Kāds varētu man aizlienēt da jebkādu videokarti uz pci-e x16 slota, lai es varu pārliecināties par savām detektīvspējām. Aliņš no manis.

Cheers

Link to comment
Share on other sites

jā, tev taisnība, vainīga ir video karte! pašam šādi nesen gadījās un visu kompi izčekoju līdz izrādijās, ka vainīga ir video karte. :thumbsup: mazāk cs'u vajag spēlēt.

MU ONLINE BOJĀ VIDEOKARTI, NEVIS CS!!!

btw, kondesātori kārtībā, pastāv iespēja, ka to karti arī var salabot?

Link to comment
Share on other sites

Ja plate nepīkst, tad video arī var nebūt vainīgs. To brīdi kad OS ielādējas jau arī nedzird?

Vispār agrāk plate pīkstēja? Ja agrāk jā un tagad nē, tad viņa ir beigta.

Link to comment
Share on other sites

Nē, to, ka windows ielādējās nedzird - tobiš viņš neielādējās (noteikti pēc biosa ielādes viss uzkarās)

Videokartes cooleris parasti veica mega apgriezienus, kamēr neielādēja windowsu, bet tagad cooleris 24/7 maksimāli griežas.

Nē, mana plata(Asus P5QL-Pro)arī pirms tam nepīkšķēja, tā kā tur visam jābūt kārtībā.

Vispār kur varētu būt salīdzinoši lēti remontdarbi, lai vismaz pārbaudītu, kas ir pie vainas (gadījumā, ja neviens man neaizdos videokarti)

Link to comment
Share on other sites

Reiz dzīvoja Vatu ģimene. Dzīve bija skaista, visiem bija ko darīt, bet, ak vai, tad notika nelaime. Pazuda mazais Vatiņš. Sākās skumji laiki Vatu ģimenē. Taču par spīti visam, dzīve turpinājās. Ilgi meklēja mazo Vatiņu, taču bez sekmīgiem rezultātiem. Pagāja laiks un visi sāka aprast ar mazā prombūtni, taču tas nenozīmēja, ka viņš tika aizmirsts.

Reiz kādu dienu Vatu vidējais dēls izlēma, ka tā nevar, ka brālītis ir jāiet meklēt un devās pasaulē, lai atgrieztu mazo Vatiņu mājās...

Turpinājums sekos...

  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Reiz dzīvoja Vatu ģimene. Dzīve bija skaista, visiem bija ko darīt, bet, ak vai, tad notika nelaime. Pazuda mazais Vatiņš. Sākās skumji laiki Vatu ģimenē. Taču par spīti visam, dzīve turpinājās. Ilgi meklēja mazo Vatiņu, taču bez sekmīgiem rezultātiem. Pagāja laiks un visi sāka aprast ar mazā prombūtni, taču tas nenozīmēja, ka viņš tika aizmirsts.

Reiz kādu dienu Vatu vidējais dēls izlēma, ka tā nevar, ka brālītis ir jāiet meklēt un devās pasaulē, lai atgrieztu mazo Vatiņu mājās...

Turpinājums sekos...

Drugs, they actually work...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...