Jump to content
GIGN Forum

Tf2


Asijs
 Share

Recommended Posts

Gribu uzzināt, vai esmu vienīgais, kurš ir saskāries ar šo problēmu iekš TF2. Tikko gribēju uzspēlēt, bet pirms ieiešanas spēlē man bija apdeits. Iegāju spēlē, gribēju pievienoties kādam serverim, bet parādījās uzraksts, ka serveris izmanto vecāku versiju nekā man ir. Tā bija ar visiem serveriem, ar kuriem mēģināju. Kā varētu atrisināt šo problēmu?

Link to comment
Share on other sites

Tu nebiji vēl reģīstrēts,kad gignām bija tf2 serveris.

Sākumā jā,bija problēmas - ,bet tad arī nebija tf2 tik populārs. Tagad modē ir taisīt tf2 serveri! :DD

Link to comment
Share on other sites

Tu nebiji vēl reģīstrēts,kad gignām bija tf2 serveris.

Sākumā jā,bija problēmas - ,bet tad arī nebija tf2 tik populārs. Tagad modē ir taisīt tf2 serveri! :DD

nē, nebija gan jāpacenšas, tieši sākumā bija visinteresantāk, kad 70% no publikas sastādija vecie gign krabji.

Link to comment
Share on other sites

google for it

ps. tf2 spele domata realiem dauniem, nesaprotu kapec vinu spele - tapec ka free vai agrak bija nopirkusi vinu? :pizdiblee:

Man gan liekas, ka vienīgais daunis esi tu. :) Gribētu dzirdēt kaut vienu normālu iemeslu, kāpēc tf2 būtu domāta dauņiem, dauni.

Edited by +Demetrius
Link to comment
Share on other sites

google for it

ps. tf2 spele domata realiem dauniem, nesaprotu kapec vinu spele - tapec ka free vai agrak bija nopirkusi vinu? :pizdiblee:

Skatos, ka tu esi ļoti gudrs puika. Ja pašam prāts nedavelk tālāk par CS vai CSS, tad droši savus komentārus vari paturēt pie sevis malaci.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...