Jump to content
GIGN Forum

Mirstigais Ar Vote


AnTio^oDe
 Share

Recommended Posts

Veleetos lai tiek apspriesta ta flaga vajadziiba tiem kas ir regjistrejushi niku.

Esmu ieverojis ka "mono" paraak biezhi saak metaat voteban, labi mani tas neskara pirms netika nobanots ar voteban mans bralis un protams voti uzmeta mono <_<

Nick - Gandza_Man

Demka - http://pussy.gign.lv/war3.gign.lv/2011-07-20/weekly-war3.gign.lv-1107201158-de_dust2.zip

Sheit buus demo kur tiek uzmests voteban un tiek nobanots nepatiesi. Saprastu ja mono butu access tad ok chels kljudijies, bet sheit tiek mesti bani pa labi pa kreisi, kautgan vinjs nav tiesiigs banot kadu bez aksesa! :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

Ņjām... ar war3 diezgan sūdigi, skills tur ir low :D

Tie, kas domā skatīties, varam sākt no 9 minūtes, tur mono ieiet.

Situācija : Gandza_Man spēlē diezgan sūdigi, bet šauj nūbus, visi sāk reidžot, ka viņam wh, mono palūr 2 raundus, uzliek xvoteban.

Okey, mono, pieņemsim, ka viņam bija [] (nebija), jāatzīst, ka spēlē viņš dīvaini, bet visu var izskaidrot ar skaņu, bet tavu reportu pie

Aizmukušajiem čīteriem

par šo spēlētāju neredzu, sanāk, ka tu vnk nobano kubiku uz 30min un miers ? Laba attieksme. Mo6 kļūdos un tu kādam atsevišķi ziņoji par šo gadijumu, tad sory.

Edited by HaiZivS
Link to comment
Share on other sites

Ne man pienākums,ne man baigi gribās katru reizi skriet uz topiku, kuru neviens nelasa, reporteet tos ~ 10 4iiterus kurus pa dienu nobanoju, nekur arī netiku lasījis, ka man tas būtu jādara.

Kas attiecas uz šo gadījumu redzēju to epizodi kjomkā (14.00), kur viņš visu laiku neiet arā uz b spotu, jo aiz kreisā stūra ir humans, bet izdomā paskatīties atpakaļ uz T respu, kur viņš nevienu neierauga, bet nezkapēc skatās vēl, un tur protams ir džeks, kuru nošauj, tad iet atpakaļ uz b un kāds pārsteigums, ierauga humanu aiz stūra, kuram strokjis visu laiku bija ārā, tikai kvadrāts bija pa virsu stroķim, tapēc neredzēja.

Link to comment
Share on other sites

Ne man pienākums,ne man baigi gribās katru reizi skriet uz topiku, kuru neviens nelasa, reporteet tos ~ 10 4iiterus kurus pa dienu nobanoju, nekur arī netiku lasījis, ka man tas būtu jādara.

Kas attiecas uz šo gadījumu redzēju to epizodi kjomkā (14.00), kur viņš visu laiku neiet arā uz b spotu, jo aiz kreisā stūra ir humans, bet izdomā paskatīties atpakaļ uz T respu, kur viņš nevienu neierauga, bet nezkapēc skatās vēl, un tur protams ir džeks, kuru nošauj, tad iet atpakaļ uz b un kāds pārsteigums, ierauga humanu aiz stūra, kuram strokjis visu laiku bija ārā, tikai kvadrāts bija pa virsu stroķim, tapēc neredzēja.

:superlol: dodu savu galvu kjilaa ka vinsh nespele ar []

ps. bet ne par to ir shis staasts, staasts ir par to ka vai maz mirstigajiem ir domaats shaada veida flags?

Edited by AnTio^oDe
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Es arī esmu par to, ka šo flagu nahrenizētu, jo jau pāris dienas atpakaļ bija gadījums war3, kad man visi pēc kārtas bļāva, lai banoju spēlētāju, jo pirms tam viņu jau ar voteban nobanojuši.. Turklāt, spēlēja čalis tīri, skaisti un ļoti labi. :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

Es arī esmu par to, ka šo flagu nahrenizētu, jo jau pāris dienas atpakaļ bija gadījums war3, kad man visi pēc kārtas bļāva, lai banoju spēlētāju, jo pirms tam viņu jau ar voteban nobanojuši.. Turklāt, spēlēja čalis tīri, skaisti un ļoti labi. :pizdiblee:

Par voteban var piekrist, bet kiku gan atstāt vajadzētu, jo, piemēram, pubā, admini, vasaras laikā, ir pamaz, tāpēc ar to var kikot frefragus, lagerus, nūbus ar 1-16...

Edited by HaiZivS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tad jau easy, kaads kretiins panjems nagljaka pieregos niku un saaks banaanus metaat pa labi, pa kreisi!! Jaanjem ir nost shis flags pie reg nika. Saaaks paarversties pa sms komuunu :thumbsdown: Prieksh tam ir domaats pieteikums uz access!

Domā šīs fīčas liekot par šādām iespējām neviens neiedomājās ? - votei ir 10min cooldowns + uz xvoteban 70 % spēlētāju janobalso par banu, nebūs jau arī tā, ka spēlētāji kā idioti skraidiis pakaļ kādam tardam, kas banus mētās. (tb tā nenotiek)

Vēlpietam tu esi pirmais, kas par šo fīču sūdzās - protams, var gadīīties nepatiesi bani, bet tās ir 30 minūtes tava dārgā laika, manuprāt , vienkārši varētu piemērot, kaut kādas soda sankcijas par nepatiesiem votebaniem. kaut kā tā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...