Jump to content
GIGN Forum

Dženija Dzied!


*jancis38*
 Share

Recommended Posts

Lai arī cik man gadu nebūtu, tomēr esmu daudz sakarīgāka un normālāka nekā te dažs labs, kā piemēram tu, un lūdzu varbūt pazūdi nevis bojā dzīvi man un citiem, jo neredzu jēgu tev rakstīt. neredzu no kāda vēlmi tevī klausīties. un ar šādu attieksmi neredzu ko pasāksi GIGN tusā.

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Lai arī cik man gadu nebūtu, tomēr esmu daudz sakarīgāka un normālāka nekā te dažs labs, kā piemēram tu, un lūdzu varbūt pazūdi nevis bojā dzīvi man un citiem, jo neredzu jēgu tev rakstīt. neredzu no kāda vēlmi tevī klausīties. un ar šādu attieksmi neredzu ko pasāksi GIGN tusā.

Kas tieši tevi padara sakarīgāku par mani, Džeinu no Jelgavas? Lūdzu dod konkrētus piemērus.

Interesanti kā tu savos 16 gados vari to redzēt? Esi pa savām divām nedēļām forumā paspējusi analizēt visu GIGN komūnu, lai nāktu pie šāda secinājuma? Vai varbūt esi veikusi aptauju, kurā esi noskaidrojusi cik cilvēkiem ir un cik cilvēkiem nav vēlmes klausīties? Ja tā, tad lūdzu spreadsheeeeeetus studijā.

p.s. - es ceru, ka tu neņem ļaunā, ko teicu. GIGN tuss ir ļoti liela manas katras vasaras sastāvdaļa. Tākā būsim draugi, varbūt pat varam nolaist, ja gribi.

Edited by ~ jeyna ~
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

atvainojos, ka ierakstu, bet mana plēve ir plīsusi.

"pazūdi nevis bojā dzīvi man un citiem, jo neredzu jēgu tev rakstīt"

kāpēc viņš bojā Tavu dzīvi? viņš ķipa atriebjas, jo viņam nesanāks Tevi krutajā GIGN tusā nokoļīt?

Link to comment
Share on other sites

Nē nu es jau ar masku netaisos braukt. Esmu izskatīgs. Diezgan koļījams. Kāda tu? varbūt kaut kur var redzēt tavas bildes? Bet nu mums jāsarunā ar taviem vecākiem, jo es 16 gadīgas meitenes legāli nevaru jāt. Ja nu vienīgais mēs tikai pasūcamies un tādus labumus.

Link to comment
Share on other sites

Lai arī cik man gadu nebūtu, tomēr esmu daudz sakarīgāka un normālāka nekā te dažs labs, kā piemēram tu, un lūdzu varbūt pazūdi nevis bojā dzīvi man un citiem, jo neredzu jēgu tev rakstīt. neredzu no kāda vēlmi tevī klausīties. un ar šādu attieksmi neredzu ko pasāksi GIGN tusā.

"Es neesmu nesmuka, jo manā klasē ir vēl nesmukākas meitenes"

p.s. - es ceru, ka tu neņem ļaunā, ko teicu. GIGN tuss ir ļoti liela manas katras vasaras sastāvdaļa. Tākā būsim draugi, varbūt pat varam nolaist, ja gribi.

:lol:

Link to comment
Share on other sites

izskatās pec vecas nodzertas tantes

par to nesmukumu un nolaišanu bez vārdiem

ps. 16niecenes vārdus lasīt ir tāpat kā ar aizvērtām acīm sist bomzi

kā ir sist bomzi ar aizvērtām acīm ? :D

P.S. kas, ir Dženija ? kāda no gign meitenēm, or what ?

P.S.S. uz maniim nedirshat jo kaa nekaa es taisu labaako balliiti pasaulee, mees ritiig tusees!

juus geji - this shit just made my day :D:D

Edited by HaiZivS
Link to comment
Share on other sites

da jebkas mani padara sakariigaaku un srksiigaaku. te notiek dirshanaas jo nekad nepieljuaju ka mani noliek. parasti atsitu visus. luudzuy beiddz un busim draugi.

un kas attiecas uz samuraya tekstu tad visiwm pirms balliites buus jaiepeerkas maximaa pie samuraya ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tagad laikam notiek tā vislabākā ballīte pasaulē pie viņas. lawl.

nedirs jo taa vieta kur buus ballite patieshaaam buus pie mums kuri ir Talsos galvenie balliishu cilveeki

Edited by krist@
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

da jebkas mani padara sakariigaaku un srksiigaaku. te notiek dirshanaas jo nekad nepieljuaju ka mani noliek. parasti atsitu visus. luudzuy beiddz un busim draugi.

un kas attiecas uz samuraya tekstu tad visiwm pirms balliites buus jaiepeerkas maximaa pie samuraya ;)

Bet ja tu laid ar čali un viņš pasaka, ka tev mazliet elpa ož, un palūdz vai nevari izpucēt aši zobus, tad tu uzreiz pizģī pa galvu?

Link to comment
Share on other sites

Bet ja tu laid ar čali un viņš pasaka, ka tev mazliet elpa ož, un palūdz vai nevari izpucēt aši zobus, tad tu uzreiz pizģī pa galvu?

ble mosh es paziistu zobu birsti. bet peedeejo reizi kad zeens neklausiija tad dabuuji 2 zilas acis, un po jau ka vish bij piedzeeries, vish bij piedzeeries peec nopelniem ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad man bija 16... Es arī nesapratu, ka runāju čerņu (bieži)

un tāda pērle :

"Jauniem cilvēkiem mazākas ciešanas sagādā pašu aplamības,

nekā vecāku cilvēku saprātīgums."

- Vovenargs

Link to comment
Share on other sites

Man šodien ir labs garīgais, tā kā ja kādam ir pretenzijas, tad droši vari izteikt pret mani, nevis pret meiteni. Es jau pieļauju, ka jums, cs atkarīgajiem, meitenes nākas reti redzēt, tāpēc jau varat rakstīt visu, kas ienāk prātā, bet es stipri apšaubu, ka jūs, sīkie pidari, kaut ko tādu acīs kādai meitene pateiktu. Es nerunāju par šmaramām.

Go ahead, fucking small time virgins...

Edited by uN-Natural.
  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kad man bija 16... Es arī nesapratu, ka runāju čerņu (bieži)

un tāda pērle :

"Jauniem cilvēkiem mazākas ciešanas sagādā pašu aplamības,

nekā vecāku cilvēku saprātīgums."

- Vovenargs

zini nedirshat un 16gadiiga domaashana bija ~10 gadu vecumaa taakaa pashu labad beidzat pa maniim dirst jo zinat ka ar mana braalja statusu tas pie nekaa laba nenovediis, ja gribat zinaat tad psteikshu par juusu priekshnosaciijumu ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...