Jump to content
GIGN Forum

Dj_Stay


laucinieks
 Share

Recommended Posts

Kas ar viņu ir noticies?

Vai viņš vispār vēl ir brīvībā, vai jau pūst cietumā pie draugiem, izvarotājiem?

Un kurš tad pirmais paspēja aizskriet līdz iecirknim?

Šo un citu uzzināsiet apmēram pēc 20 minūtēm.

bj01o7osmkzpfoq26rcd.png

Ahhh, vienmēr ir gribējies šo izdarīt!

Link to comment
Share on other sites

Es takš biju rakstījis, ka viss beidzās Labi :D Tikai worm zvanīja tā mutere un kaut ko viņam pateica, tapēc arī tas topic neatdzīvojās... Nu man viņa teica, ka itkā worm sūdzēs tiesā vai kas tur...

Tev tak cash raksīja, lai izdrāz māti. Viņa ar neapmierināta ir iznākumu.

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

Es takš biju rakstījis, ka viss beidzās Labi :D Tikai worm zvanīja tā mutere un kaut ko viņam pateica, tapēc arī tas topic neatdzīvojās... Nu man viņa teica, ka itkā worm sūdzēs tiesā vai kas tur...

worms viņai pateica caur puķēm, ka viņa ir debīla un piedraudēja pašu iesūdzēt, ja neatpisīsies ar savām idiotiskajām idejām iesniegt lietu pret gign. Tik stulba, lai to nesaprastu viņa nebija un viss ar to arī beidzās.

Link to comment
Share on other sites

worms viņai pateica caur puķēm, ka viņa ir debīla un piedraudēja pašu iesūdzēt, ja neatpisīsies ar savām idiotiskajām idejām iesniegt lietu pret gign. Tik stulba, lai to nesaprastu viņa nebija un viss ar to arī beidzās.

prikaļi...

kaut ko esmu palaidis garām te, tikai pa kuru laiku. <_< tas tiešām ir episki. Un man liekas, ka nemaz nevar piesieties tam ko mēs te rakstam. Pareizi jau teica remixx. šis forums tik pat labi varētu būt delfi forums, kuru aizdirstu 3 sekundēs, ja uzzinātu par dj steja jauno setu un izdarībām.

Link to comment
Share on other sites

worms viņai pateica caur puķēm, ka viņa ir debīla un piedraudēja pašu iesūdzēt, ja neatpisīsies ar savām idiotiskajām idejām iesniegt lietu pret gign. Tik stulba, lai to nesaprastu viņa nebija un viss ar to arī beidzās.

Vo worms malacis pasūtīja :D Kad es pasūtīju man nācās braugt uz Baložu iecirkni runāties un ar to viss beidzās :superlol:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...