Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Nezinu par ko tur fake spirmit cinijas un kas speleje, tas neinterese, bet beigas noteikti tu neesi pats spelejis. Tur vnk paris chapji ar kuriem tu pats nespelee un nemaz nerunasim par buildiem... Galigi neesi tu tas :D

Es jau saku ka man palīdzēja vecīt...

Link to comment
Share on other sites

pāris dienas atsāku spēlēt pēc nenormāli ilga laika rankedus. normal geimi palikuši pārāk debīli pikos.

man vel tā besij tas, ka ieraksta čata sākuma "top/mid/ad'. tas ir tas pats, kas instalockot. kāda šķirba ja tu uzraksti un ieloko uzreiz vai prosta ieloko?

kr4 jā. sāku rankedus. 8 uzvaras pēc kārtas bijušas pagaidām. cilvēki tur tiešām normālāki lai arī tas pats ~1200 elo. (sanāca norkisties pirmstam)

P.S gratz boring.

Link to comment
Share on other sites

boring season 3 diamond all the way.

edit : nu tas pashsaprotami, ka borings pats nespeleja.

edit : boring, skaties, ka tev elo nereseto rioti, par elo boostu, jo vinji tagad ciinas ar taadiem pidinjiem, kas ar to nodarbojas.

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

Nez kāpēc uz 2k elo accountiem spēlējot man neviens nesaka neko sliktu...

Un runājot par starpību 1200 un 1500 spēlēs - tādas nepastāv. Ir tikai starpība spēlētājos. Tajos kuri var kerrijot 4 purnus uz muguras, un tie kuri ir komandas spēlētāji. Es laikam vienmēr būšu otrais.

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Nez kāpēc uz 2k elo accountiem spēlējot man neviens nesaka neko sliktu...

muļķibas, kur tu vispār rāvi 2k elo akkauntu?

edit : Vispār man pilnīgi vienalga vai tu tiki boostos vai spēlēji duoq, bet vismaz godīgi saki. Neviens tak te nav muļķis.

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

es gluži nevaru neko daudz teikt, jo līdz 1,5k tiku ar pāris spēlēm, bet esmu pārliecināts, ka vienīga atšķirība starp 1200 un late 1400's ir trollisma līmenis. Manās spēlēs diezgan daudzi vispār patiešām mēģināja vinēt spēli, tas laikam tapēc, ka uz sezonas beigām visi grib to goldu. Bet nu.. leinā starpību starp 1300 elo un 1500 es neredzēju.

P.S. Rustij, tu apzinies to, ka normal games arī ir elo? Tas, ka tev 1200 elo ranked game ir labāki spēlētāji nekā normal games, tikai liecina par to, ka tev normal games ir way below 1200.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

man normal uzvaras ir pa kādām ~15 vairāk kā zaudes. ranked in pa 5 zaudēm toties vairāk.

rankedā tāpat iet labāk. man gan liekas, ka tas ir tīri dēļ pikiem. ka cilvēki nevar ilokot un tad nestreso tik ļoti ja netiek savā spotā. laigan vairāki ir līvojuši jo nedabūn savu rengaru bez kura ne sūda nevar.

Link to comment
Share on other sites

Nav jau tik traki, kā liekās, vienkārši reāli sāk besīt, ka nemāku spēlēt ar citiem čempioniem, izņemot supportu. Kādreiz tik labi spēlēju ar corki, cho,nidalee, ori, kata,galio. Tagad vienkārši auzās, katru spēli rezultāts 3/9, 1/5.

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...