Jump to content
GIGN Forum

Tf2 For Free.


Noyd
 Share

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

29/31 un rādīs 'Server is full' , netikt arī ar reģistretu niku.

Man arii it kaa ir reg.niks,bet arii es netieku tf2 :( Bet tas laikam tapec ka tf2 ir stiims un cs ir non-stiims :)

su1c1de atsut man pm skype un ludzu izstasti man visu siiki un konkreeti :) Man jauzlabo fps, tad vareshu krushiiit :)

Link to comment
Share on other sites

a jūs visi konektējat no konsoles? no serveru saraksta slots nestrādās...

jap no konsoles, bet problema ir tur ka CS ir nonstims un cits niks,bet steama cits... Tur jau neko nevar dariit?

Cs ir GooD MeN bet stiimaa ir sebis

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Tavs steam niks neko neietekme. Ir steam ID un user ID. Es nezinu kā ir tfā,vai var uzlikt uz User ID,smagi šaubos. Samaksā tos 2.57, un pierego steam ID, piereizes nopērc 1.6 :D

Link to comment
Share on other sites

Paldies.

Jūtu, ka wormam SMS maciņā liekas kapeikas ripo dēļ brīvā TF, jo es ar būšu viens no tiem, kas slotiņu iehavos :DDD

Cik nu liekas tās kapeikas. Viss darbs šo gadu laikā for the lols jau gan drošvien nebija. Kaut kādu attalgojumu vajag.

Link to comment
Share on other sites

nu Good men, kā ir? Man piemēram ir 1,6ghz sempron, 128 ATI Radeon, 512 RAM, kkad sen, sen kad biju aizrāvies ar TD@, man viss normāli gāja, protams, FPS nebija tur baiig labs, bet spēlet spēli kā tādu varēja bez nekādiem lagiem :)

Link to comment
Share on other sites

Regniks ir sataisīts. visam tagad ir jāstrādā normāli...

tiem kam ir uz niku setinfo _pw-gign parole

Vakar pēc Tava posta izmēģināju. Nestrādāja kā vajag, bet tomēr ar savu niku varēju tikt iekšā un neprasīja paroli.. Bet slots gan man nebija :D

Link to comment
Share on other sites

bullseye - niku maina stīmā

Tell me please, how can i do it?

P.s thecr1m3 man arii ir 1,6ghz semprons 1,2GB RAM un GEForce 128MB ram... Da vakar nebija iespejams tikt serveriii ,jo parpildiits,tapec atmetu ar roku :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Tell me please, how can i do it?

P.s thecr1m3 man arii ir 1,6ghz semprons 1,2GB RAM un GEForce 128MB ram... Da vakar nebija iespejams tikt serveriii ,jo parpildiits,tapec atmetu ar roku :)

es 10 min laikā pie konektēšanās tiku 3 reizes, taču 2 bija nesekmīgas jo neņēma to paroli pretī. Vienkārši raksti retry vislaik un tiksi iekšā 3 min laikā ;)

Niku var nomainīt Steamā. Augšējā kreisajā stūri nospied Steam->Settings->Friends un tur augšējā logā arī maini ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...