Jump to content
GIGN Forum

Atklaaju, Kas Man Draazh Visu Fps


flashback
 Share

Recommended Posts

Ja kaads atceraas, man te bija taadas fps probleemas peec format C. Ir veel ar vien. Draiverus nokachaaju shodien jaunaakos no ati.com, nekas nemainiijaas, bet es esmu piefikseejis, kas man speeleejot speeles chakaree visu to padariishanu, tobish bremzee kompi taa, ka man saak raustiities. Taa ir taada kaa siicosha/duucosha(ljoti smalka) skanja. Diezgan klusu, un ir jaaieklausaas, lai sadzirdeetu. Sajuuta aptuveni taada kaa tad, kad itkaa "zvana ausiis". Gruuti to taa izskaidrot, bet ja ieklausaas, un dzird, kad taa skanja saakas, un tajaa pashaa briidii skataas uz fps csaa, tad var redzeet, ka liidz ar taas skanjas paraadiishanos fps buutiski nobrauc uz leju un saak raustiities, kad taa skanja pazuud, atkal viss ir norm. Taa skanja arii, saakumaa itkaa nav, tad paraadaas uz iisu briidi, tad atkal pazuud, tad paraadaas uz ilgaaku briidi, un fps arii liidz ar to raustaas vairaak, un paliek neforshi speeleet. Nu jaa taa skanja, protams, naak no manas kastes, bet es nezinu, kursh datora "orgaans" vareetu taadu izdvest sad.gif

Laikam jau neviens nezinaas, bet nu tomeer varbuut kaads ir taads skanju specs smile.gif un pateiks, kas vareetu taadu radiit, liidz ar to reaali bremzeejot manu kompiiti sad.gif

P.S. Googlee 5 minuushu laikaa atbildi neatradu, cerams, ka mani atvaljinaajumaa nesuutiis. smile.gif

P.P.S. Nu jaa un raustaas man visas speeles peec taadas pashas sisteemas kaa cs (nav svariigi kaada grafika tiek likta).

Link to comment
Share on other sites

Man i liidziiga prob man no kompja kad vinsh saak darboties ar lielu slodzi naak skana kaa no c4 biggrin.gif izklausaas smiekliigi, bet nu kretinee drausmiigi varbuut kaads zin kas vareetu buut pie vainas man viens teica ka pie vainas ir "Dzelzhi" bet es atskruuveeju palupiju, paarbaudiju vai nekas nekustaas un skruuveeju ciet, bet skana nepazuda. Taa nu es tagad seezhu un man liekas ka kaads mani uzspers gaisaaa biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

pamēģini atvienot flopy un CD-ROM

man aizdomas, ka varētu kautkas ar CD-ROM buut

tjipa uzlikts ne dma datu paarraides suuds vai taml.

taa skanja var naakt tikai no CD, HDD, vai ventilja (kas fps neietekmetu)

ja CD vai HDD, tad jaskatas matesplates draiveri, BIOS jaliek normals un jaiecheko DMA uzstadijumi cietnim un CD blink.gif

Link to comment
Share on other sites

danu, vairak izklausas ka video ventilatorins mirst un nespej pienacigi dzeset.. un lidz ar to fps gluko...

Nee nee, ventilators, manupraat, tas nav, es saku skanja taada, kaa zvaniitu ausiis, tad jau driizaak cd-rom vai cietnis smile.gif

Nu pameegjinaashu cd-rom atvienot, redzees kas notiksies, bet ne shovakar..

Link to comment
Share on other sites

ja taas skanjas laikaa fps nemainaas, bet speele raustaas, tad pie vainas visticamaak ir cietais disks. bet ja fps strauji samazinaas, tad visticamaak, ka ventilators video kartei beidzas nost.

pameegjini izsuukt putekljus no ventilatora vai arii nomaini cieto disku un paveero kas mainiisies.

Link to comment
Share on other sites

ar puteklju suuceeju var nepietikt... ir jaarda pats kuuleris, jaaiztiira tas no iekshpuses (ja kompis staav uz griidas, tad tajaa tiek vairaak puteklju, liidz ar to ir iespeejams, ka kuulerim asiite ir nodirsta..)

Link to comment
Share on other sites

nu man ir liidziiga probleema, bet es esmu paraak slinks, lai kaut ko exsperimenteetu, bet domaaju ka vainiiigs ir baroklis+kuuleris kas atrodas taajaa, jau pusgadu taisos vinju nomainiit, bet kaut kaa nesaanaak!

kad tiksi gudrs, kas pa vainu, dot zinju lai es arii zinaatu! savaadaak uz sava PIV3GHz 40fps nav izturams smile.gif

Link to comment
Share on other sites

bet nu uz uberlow fps jau zb speeleet dry.gif

jaa tur nu es tev piekriitu, man arii tas ir pieriebies! labi ka man maajaas vismaz ir divi pc wink.gif

Link to comment
Share on other sites

cd roomu vari pat neatvienot vienkaarshi atsleedz vinju caur control paneli lai gan domaaju ka tur taa vaina nava ! a cooleri jo vairaak kompii jo karoch labaak un ja ir taada ka duukonja kuras mirklii taka saak bish gruziities tad kaads no kuuleriem jaamaina vecss karoch vai braakjis retaak. aij jebkuraazinjaa iesaku aizvest pie meistera kursh tev peets taas skanjas momentaali pateiks ka pa fignju! jo ja kulerim pakalja vijsh ar laiku var sajaat arii visu paareejo tongue.gif k-kaa taa karoch

Link to comment
Share on other sites

Pameigini mosh baltgame fps pamacibu izpildit, man uzreiz uz 170 uzkapa, bet tad te paris dienas atpakalj, laikam video karte nochakarejas un tagad ~40 fps + ka paradas cilveks ta nolago, taka tev vel nav tas sliktakais gadijums ?_?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...