Jump to content
GIGN Forum

Uz Angliju


enfuego777
 Share

Recommended Posts

Sūdzibas.lv ir daudzi komentāri kuriem paveicies, kuriem nē es ļična neriskēju. Skatieties paši. Šitais man nāk uz e-pastu es viņus sūtu tirst, bet viņi vienalga uzsplijās. Darbs tur ir garantēts, bet jautājums kāds un par kādu samaksu.

Labdien.

Veeljoprojaam mums ir aktuaalas shaadas vakances – aabolu lasiitaajs un auglju pakotaajs (zemaak noraadiiti sludinaajumi)

Ja Jums ir interese ierasties uz kaadu no atveerto durvju dienaaam Latvijaa naakoshnedeelj, luugums regjistreeties, noraadot savu vaardu, uzvaardu un telefona numuru un vakanci, kurai piesakaties.

Paldies

Labdien,

Veeleetos Jums atgaadinaat, ka Atveerto Durvju Diena un Darbinieku atlase uz aabolu lasiishanu notiks

23.05.2011. plkst. 16:00

RIIGAA, K.VALDEMAARA 63

VIESNIICAA TIA

Atveerto Durvju Dienas/Darbinieku atlases norise:

· Darba un dziivoshanas iespeeju prezentaacija;

· Pietiekuma formu aizpildiishana;

· Darba Intervijas;

· Atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem

· Ierašanās uz Atvērto Durvju Dienu nenozīmē, ka uzreiz sāksiet strādāt!

· Lūgums ierasties laicīgi, pretējā gadījumā darbam nevarēsiet pieteikties!

Ja Jums ir radi, draugi, pazinjas, kas arii veelaas pieteikties, esat laipni aicinaati njemt vinjus liidz.

Paldies un uz tikshanos Latvijaa!

p.s. ja nevareesiet ierasties, gaidiishu no Jums zinju

Labdien,

Veeleetos Jums atgaadinaat, ka Atveerto Durvju Diena un Darbinieku atlase uz auglju pakoshanu notiks

24.05.2011. plkst 09:00

RIIGAA, K.VALDEMAARA 63

VIESNIICAA TIA

Atveerto Durvju Dienas/Darbinieku atlases norise:

· Darba un dziivoshanas iespeeju prezentaacija;

· Pietiekuma formu aizpildiishana;

· Darba Intervijas;

· Atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem

· Ierašanās uz Atvērto Durvju Dienu nenozīmē, ka uzreiz sāksiet strādāt!

· Lūgums ierasties laicīgi, pretējā gadījumā darbam nevarēsiet pieteikties!

Ja Jums ir radi, draugi, pazinjas, kas arii veelaas pieteikties, esat laipni aicinaati njemt vinjus liidz.

Paldies un uz tikshanos Latvijaa!

p.s. ja nevareesiet ierasties, gaidiishu no Jums zinju

Amats: Augļu pakotājs

Atrašanās vieta: Chartham, Kent

Alga: £5.95p/h

Darba uzsākšana: 2011.gada jūnijs

Darba stundas: Pilnas slodzes darbs

GLA Licences Nr PROF0001

UK Reg.Nr.5580634

NVA atļauja

http://www.nva.lv/index.php?cid=2&mid=75

Pro-Force LTD meklē augļu pakotājus uz pilnu slodzi Mansfield kompānijai, kas ir vadošie augļu audzētāji, pakotāji un izplatītaji Eiropā. Darba pienākumos ietilpst augļu (ķiršu, zemeņu, ābolu, plūmju un bumbieru) pakošana pēc klientu prasībam un standartiem.

Darbs sākas jūnijā. Augļu pakošana ir stundu darbs.

Iespējama arī dzīvošana karavānās (£32,27 nedēļā)

Lai pieteiktos, lūgums kontaktēties ar personāla atlases komandu, norādot references nr MANPACK, pa tālruni 00441227730349/00441227733880, vai e-pastu: [email protected].

DARBĀ IEKĀRTOŠANA UK IR BEZMAKSAS

Amats: Ābolu lasīšana

Atrašanās vieta: Chartham, Kent

Alga: £5.95p/h + bonusi

Darba uzsākšana: 2011.gada jūnijs. Līdz 2011.gada novembrim.

Darba stundas: Atkarīgs no sezonas, bet ne mazāk kā 39 darba h nedeļā

GLA Licences Nr PROF0001

UK Reg.Nr.5580634

Pro-Force LTD meklē ābolu lasītājus Mansfield Farm, Kent, kas ir vieni no lielākajiem augļu audzētājiem Anglijā . Darba pienākumos ietilpst ābolu retināšana darba sākumā, ābolu lasīšana pēc klientu prasībām un standartiem, iespējams, arī citi lauksaimniecības darbi.

Darbs sākas jūnijā un ilgst līdz novembrim.

Dzivošana karavānās - £32,27 nedēļā.

Lai pieteiktos, lūgums kontaktēties ar personāla atlases komandu, norādot references nr. ĀBOLI, pa tālruni 00441227730349/00441227733880, vai e-pastu: [email protected].

DARBĀ IEKĀRTOŠANA UK IR BEZMAKSAS

Inese Āboma

Recruitment Consultant

Office 0044 1227 733 880

[email protected].

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Man augstskolā piedāvā darbu ārzemēs, un labāka alga, ja nemaldos £10/h.

Ehhh, tomēr izglītībai ir nozīme, ne? :)

Šie darba piedāvājumi ir domāti tiem, kuriem nav nekādas pieredzes un nav angļu valodas zināšanas. Jo kad tur aizbrauks, tur sagaidīs Latviešu kurāters, kas visu izskaidros. Es jau nu tur vergot tanī kartupeļu laukā arī netaisos :D

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Man augstskolā piedāvā darbu ārzemēs, un labāka alga, ja nemaldos £10/h.

Ehhh, tomēr izglītībai ir nozīme, ne? :)

Tukša iršana. Nevienam tavs papīrs bez pieredzes nafig nav vajadzīgs, ja nav galu. Ja tu tiešām domā savādāk un nevis uzfleimoji, jo topika autors ir tieši šis džeks, tad, acīmredzot, vēl dzīvo citā pasaulē. :)

Link to comment
Share on other sites

Tukša iršana. Nevienam tavs papīrs bez pieredzes nafig nav vajadzīgs, ja nav galu. Ja tu tiešām domā savādāk un nevis uzfleimoji, jo topika autors ir tieši šis džeks, tad, acīmredzot, vēl dzīvo citā pasaulē. :)

Agrāk varēja strādāt bez galiem, tikai vajadzēja Angļu valodu, un uz katra stūra vaŗeja tabūt darbu (staff) vai jebkurā PUBĀ vākt nost tukšos traukus, pats pēc savas pieredzes saku, pirms 7 gadiem es iekāpu autobusā, mugursoma uz pleciem, un 200euro kabatā, kautko tur skolā mācēju angliski, kautkā izskūlos. Bet ja Latvijā ir galīgākā tirsā, tad varat riskēt braukt vākt zemens vai āboļus. Un UK vai citā valstī uz Latvijas papīriem ir piekāst, jo viņi nosākuma tevi pārbaudīs pirmo dienu un tad pateiks vai tu deri vainē, papīri tur ir tikai formalitāte.

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Strādāju darbā, kas saistītas ar manām mācībām. Tiesa, varētu pelnīt vairāk, bet priekš pieredzes ir ok :) Un jā, nav man tās pieredzes ārzemēs, bet nu ābolus lasīt vai traukus vākt galīgi nav dzīves plānos, pat ja latvietim šķiet, ka labi maksā.

EDIT: Jā, piekrītu. Katram savs. Bet vienalga - lai izdodas.

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

Tukša iršana. Nevienam tavs papīrs bez pieredzes nafig nav vajadzīgs, ja nav galu. Ja tu tiešām domā savādāk un nevis uzfleimoji, jo topika autors ir tieši šis džeks, tad, acīmredzot, vēl dzīvo citā pasaulē. :)

Te nu atkal jāpiemin eksakto zinātņu studēšanas priekšrocības. Ne man papīrs rokā (1. kurss tikai), ne man pieredze, bet darba piedāvājumi tā vien nāk.

Link to comment
Share on other sites

Tukša iršana. Nevienam tavs papīrs bez pieredzes nafig nav vajadzīgs, ja nav galu. Ja tu tiešām domā savādāk un nevis uzfleimoji, jo topika autors ir tieši šis džeks, tad, acīmredzot, vēl dzīvo citā pasaulē. :)

Lai iegutu pieredzi nav obligati jastrada firma. Vari majas ka hobiju bidit savu izveleto steli. 6 pundi stunda ir sudiga alga. Es sanemu lielaku LV. Bez 10 paundiem/h nav jegas pat domat par brauksanu uz UK. Es mocitu uz UK par 35 poundiem/h.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu, ja plāno veidot karjeru tādās jomās kā programmēšana, web dizains un citas lietas, kas saistītas ar internetu un tehniku. Bet ko darīt, ja tavs sapņu darbs ir kļūt par kādas starptautiskas firmas menedžeri vai sabiedrisko attiecību speciālistu? Grūti mājās ko tādu realizēt tādā līmenī, lai tas kādam no malas interesētu.

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu, ja plāno veidot karjeru tādās jomās kā programmēšana, web dizains un citas lietas, kas saistītas ar internetu un tehniku. Bet ko darīt, ja tavs sapņu darbs ir kļūt par kādas starptautiskas firmas menedžeri vai sabiedrisko attiecību speciālistu? Grūti mājās ko tādu realizēt tādā līmenī, lai tas kādam no malas interesētu.

Herbalife, fitline, piramīdas - way to run :thumbsup::DD

Link to comment
Share on other sites

Beef, kur tad tu dabūtu 35 gbp/h ? Tak 5.95 minimālā likme visās fabrikās, noliktavās utt. caur aģentūrām. Ja labi strādā, tad pēc kāda laika pati firma piedāvā strādāt "uz contracta" ar viņiem, tad jau alga lielāka, bet nu tos 35 gbp/h nesasniegt nekad. :)

35 gbp/h * 40 h/ned * 52 ned/gadā = 72800 gbp/gadā. Lai tādu algu saņemtu, jābūt ļoti labā postenī ar ļoti lielu pieredzi un ļoti labu galvu ;)

Pats mācos electronic engineering un bez maģistra grāda var pat uz 40k gadā necerēt. Tos 70k gadā arī saņem tik "senior engineers" ar lielu pieredzi un maģistru kā minimālo ;)

Nu, par kvalificētiem cilvēkiem cita runa, tiem respect :sparta:

Edited by tranzistors
Link to comment
Share on other sites

Beef, kur tad tu dabūtu 35 gbp/h ?

Da bļā kas ir 35gbp/h? UK tā maksā normāls programmētājs. Bet es neesmu normāls programmētājs. Es esmu top programmētajs.

Kas ir 35gbp/h? Tas ir sūda 5600GBP mēnesī. Pēc nodokļiem kādi 3000GBP paliek. Kas ir 3000GBP Londonā? Dzīvoklis kā cilvēkam un mašīna - vien jau mēnesī 1.7k aiziet. Nu un tad 1.3k paliek pāri - kā cilvēkam.

Un patiesībā - tur maksā arī vairāk programmētājiem.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Nu, tad jau būs man jāpārceļas uz programmēšanu no elektronikas laikam :unsure:

Vidējā programmētāja alga UK grozās ap 37000 gadā. Top 10% alga ir virs 65k gadā. Virs 75k ( kas būtu virs 35gbp/h ) cik tad programmētāju saņem?

Bet nu, ja tu esi pats top, tad jau varētu pelnīt arī pāri tiem 35 gbp/h. :thumbsup: Bet tādu jau daudz nav, un lielākajai daļai mirstīgo jau arī 10gbp/h liekas daudz, bet tas, protams, neattiecas uz mani. :D

Edited by tranzistors
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...