Jump to content
GIGN Forum

Kkas Nodega, Ir Kads Zinatajs?


AnTio^oDe
 Share

Recommended Posts

Sveiki gignieshi, mby shiet ir kads zinaataajs cik varetu maksaat neliels remonts?

Lai vairak saprastu pa ko iet runa ielikshu bildi. Sedeju pie pc kkas saaka nelabi ost, domaju izslegshu ara un iedoshu paeelpot nabagam, aizgaju uzpipet atnacu atpkalj un pc sledzu ieksha tipa kompis ruuc bet monitoram 0 emocijas, no sakuma domaju ka video karte pa pieskari aizgaja, bet shodien atskruveju valjaa un atradu vaininieku. ir sheit kaads kas kko tadu saprot un vai to var tik vnk nomainiit un cik tas varetu maksaat? bilde - http://www.failiem.lv/list.php?i=cwscui tur redzams ka ir sadedzis kkads plasmasinsh kura liek klat vadus kas naak no barotaaja..

Link to comment
Share on other sites

Neesu parliecinats, bet oz ka kadam jauna matesplate bus jaiegadajas. Un barokli laikam ari drosibai.

Saubos ka atradisi personu, kas to bus gatava partaisit, letak iegadaties jaunu.

man kka vairaak ticaas ka tas plasmashinsh ar to shtekeru ir janomaina tikaj, jo mates plate nav skarta (vismaz nekas pec deguma neizskatas)

Link to comment
Share on other sites

Tu redzi sekas, bet ir jāmeklē cēloni. Kādēļ tava mātesplate sāka rīt tik daudz, ka izdedzināja konektoru? Es domāju, ka mātesplate točna beigta, bet jāpēta. Anyway izskatās pēc lēta datora.

Beefs

a ja mates plate ir atvaljinajuma aizgajusi pc vel ruuktu?

Link to comment
Share on other sites

Mātesplate "rūc" arī ar izņemtu procesoru.

Kā jau BEEFS minēja - ir jameklē cēlonis, nevis vienkārši jācīnās ar sekām.

P.S. Šita izskatās pēc S775 mātesplate - lietotu, normālu ražotāja S775 var dabūt par 15-20 Ls.

Link to comment
Share on other sites

Mātesplate "rūc" arī ar izņemtu procesoru.

Kā jau BEEFS minēja - ir jameklē cēlonis, nevis vienkārši jācīnās ar sekām.

P.S. Šita izskatās pēc S775 mātesplate - lietotu, normālu ražotāja S775 var dabūt par 15-20 Ls.

bet ja matesplate nodeg, kompim nav jaizsledzas? jo saka smirdet un es pats izsledzu pc.

Link to comment
Share on other sites

Nu tīri teorētiski iespējams, ka tu vienkārši iemeti datora santīmu, kurš salaida uz īso 12V un GND un tādēļ arī izdega. Pamēģini atcerēties, ko tu dariji ar datoru iepriekš.

Barošanas bloks varētu būt vesels. Tas tam tikai tāds izturības pārbaudījums bija - spēsi vai nespēsi sadedzināt līniju! :)

Tomēr arī savādi, ka PSU neizrubās, ja redz pārāk lielu patēriņu uz 12V līnijas. Bet nu - atceros, ka nepareizo konektoru iespraudu tajā caurumā (nevis 2x2, bet 2x3, jo nevarēju atrast 2x2, kurš bija salipināts kopā ar vēl vienu 2x2), un arī nekas nenotiek, PSU rūc, bet PSU vadi jūtami sāk silt un kaut kas mazliet jau sāka arī smaržot! :)

Beefs

EDIT: karoče - izņem mātesplati, noņemu CPU un nobildē kvalitatīvi no abām pusēm MB.

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Nu tīri teorētiski iespējams, ka tu vienkārši iemeti datora santīmu, kurš salaida uz īso 12V un GND un tādēļ arī izdega. Pamēģini atcerēties, ko tu dariji ar datoru iepriekš.

Barošanas bloks varētu būt vesels. Tas tam tikai tāds izturības pārbaudījums bija - spēsi vai nespēsi sadedzināt līniju! :)

Tomēr arī savādi, ka PSU neizrubās, ja redz pārāk lielu patēriņu uz 12V līnijas. Bet nu - atceros, ka nepareizo konektoru iespraudu tajā caurumā (nevis 2x2, bet 2x3, jo nevarēju atrast 2x2, kurš bija salipināts kopā ar vēl vienu 2x2), un arī nekas nenotiek, PSU rūc, bet PSU vadi jūtami sāk silt un kaut kas mazliet jau sāka arī smaržot! :)

Beefs

EDIT: karoče - izņem mātesplati, noņemu CPU un nobildē kvalitatīvi no abām pusēm MB.

dariit neko iipashu nedariju, nu vismaz santiimus pa kasati nemetu :) Ar temperaturu kompim esmu visu laiku ciinijies, termo pastu ik pec paris meneshiem esmu mainijis, bet taja momentaa speleju pokeru un bija atvertas 2 ultima online. Nekas jauns tas vinjam nebija. hz riitaa izardiishu pa daljaam un iemetiishu bildes

ps esmu izracis no kraamjiem vienu no vecajiem pc un shamejam ir veselas taas divas detaljas. kas buutu ja es atlodeetu to plasmasu kas pie matenes un uzliktu no vecaa un paarautu tos vadus tam shtekerim, un arii uzliktu to no vecaa kursh ir vesels un arii 12v (vieniigais miinus nesmu nekaads lodeetajs un ar to katru dienu nenodarbojos, tapeec nedaudz raustitos kko karstu likt pie maatenes)

Link to comment
Share on other sites

darīt to vari, dodu garantiju ka pārsildīsi mb iespējams izcepsi celiņus kas ir stapslāņos un tev nekas joprojām nestrādās... klausi gudrākus cilvēkus, atrodi ssā jaunu māteni un samaini.. es arī barokli nomainītu pie reizes lai ir garantija ka tas nenosvilina otro māteni..

Link to comment
Share on other sites

Kr4, mates plate nav nodegusi. Izdariju sekojoshu. Taka kriize mana maka veljoprojam svilpo tad pie meistariem nevedu, + tauta teica ka mates plate aizgajusi atvaljinajuma tad kas var vel trakak notikt. Iztiriju to kontaktu kas ir pie matenes maksimaali cik vareja no tiem iekusishajiem plasmasiem, atradu vecu barokli, nogrizu to stekeru un nomainiju pret sadegushu, vnk paraujot vadus un saliekot kopa. Kakbi kompis atdzivojas, cerams ka uz ilgu laiku.. x)

Edited by AnTio^oDe
Link to comment
Share on other sites

un pēc kāda laika oksīds ieviesīsies vados, tie sāks silt un visa padarīšana nosvils uz urraa :D

salodē taču vismaz tos vadus, cerams ar parasto skoču tos vadus neizolēji, bet gan ar normālu izolācijas lentu..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...