Jump to content
GIGN Forum

Trust


Recommended Posts

Vēlos pievienoties Jūsu komandai un pierādīt ka esu labs admins, kā arī pilnvērtīgi pildīt savas funkcijas.

1. pieteikumu atbalsta - Holllow^Life

2. vēlos iegūt - slap, slay, kick, gag

3. laiks kad uzturos @ Gign - tā kā darba laiks ir mainigs, prakstiski, kad ir brivaks laiks, tad uzspelēju (gan pa dienu, gan vakaros un nakti)

4. GIGN serverī spēlēju +/- kkur gadu...

5. Vecums - 21

6. Nodarbošanās - darbs (starptautiskie komercpārvadājumi); macības LU EVF; sporta aktivitātes

7. Pieredze - 4id, kopideja

8. Atrašanas vieta - Rīga

9. REG nick - regots trust^

10. Stati: http://stats.gign.lv/cs/player.php?id=1327

Link to comment
Share on other sites

Spēlē jau mūžību, čīterus atšķirt spēj un labi iederēsies adminu pūlkā.

Online pietiekami pieklājīgs.

Neesmu admins, bet esmu te spelejis 100x vairak par tevi fragn un cieni mani - neraksti kirlicā. neesmu es tavs rajončiks!

Edited by ekopuika
Link to comment
Share on other sites

bet vai nav tā, ka pubā admini ir ļoti daudz un vēl daži?

+1.

Foruma aktivitate "HUEVENJKAJA". Un tas nav taadas komandas, kadas tiesham tev ahuetj ka vajadzigas. Sorrz, bet sheit ANTI. ;[

Edited by fragn
Link to comment
Share on other sites

gribeju pajautat, cik gadu ir shim adminam (Maati) ? kapec jautaju, varbut vinsh neprot lasit? es vinjam taja admin cata laikam diezgan ilgi raxtiju ka serveri ir citers (de_prodigy (19:45) #19 "TeaM LaTviA" 1298 NO_STEAM_P47 4 07:3326 0)< ja nu gadijuma nebus nobanots, savukart shis cilveks mani izlidina no servera... piedod atvaino, kam tev tas acc, lai draugiem paradit cik varens esi? adminam butu jaieit spectos un jaieceko speletaju... protams, saprotu ka ir speletaji kas bļaustas pa serveri utt, savukart es balstos uz savu admina un speletaja pieredzi.

par admina nepatiesu nomelnoshanu anti. Ko mes varam sagaidiit no tevis kad busi admins?

Link to comment
Share on other sites

+1.

Foruma aktivitate "HUEVENJKAJA". Un tas nav taadas komandas, kadas tiesham tev ahuetj ka vajadzigas. Sorrz, bet sheit ANTI. ;[

paskaties maati ;)

un vispar anti, pirmo reizi redzu, aktivitate ir nekada.

haha, epix, nav jau brinums ka neesi redzejis, skatos tu pats biezi uzturies te... pajauta varbut kadam citam kas ir biezak par tevi redzejis

> maati? ko sagaidit? pajauta kadam citam kas mani jau ilgi pazist gan ka cs speltaju, gan dzive > hl

Edited by -=trust=-
Link to comment
Share on other sites

ANTI, nepamanaaams...Shinii gadijumaaa HL rekomendacija , ir taa saucamaaa chomiskaa reakcija,kuru nebutu janjem parak nopietni veraa... Adminu tagad ir vairak nekaa gana,un tas ko vinsh prasa,nez vai ar to vispar var ko iesaakt!Uzskatu,ka sheit vnk gribas sajust kraana pagarinajumu!

Link to comment
Share on other sites

ANTI, nepamanaaams...Shinii gadijumaaa HL rekomendacija , ir taa saucamaaa chomiskaa reakcija,kuru nebutu janjem parak nopietni veraa... Adminu tagad ir vairak nekaa gana,un tas ko vinsh prasa,nez vai ar to vispar var ko iesaakt!Uzskatu,ka sheit vnk gribas sajust kraana pagarinajumu!

nepamanams? es gan esu tevi daudz reizes redzejis, tu varbut uzspied tab kad ieiej serveri tad varbut vairak redzesi ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

I te pēkšņi no debesīm nokrīt ar nūbiņa foruma aktivitāti, kam ātri jādod kautkas, pēc manas saprašanas tev nekas nepienākās.

Jūs visi sakat, admini ir daudz, tad kāpēc jūs vienmēr iedodat tiesības, kas atnāk un paraud kāds viņš labs un tā tālāk... GIGN PUB Admini ir daudz, bet pārsvarā ienāk tikai.

Dont

DeaDly

Good Man

R_

Miedzinš

Hoolow life

Matti

lmz

ManuVietuieņemregistreetais

bezbiksis

Fake

Epix

A pārējie vispār nerādās, ja ienāk tad 1 reizi mēnesī, priekš kam vispār dod adm ja lielākā daļa no viņiem nerādās PUBĀ?

Tad jau tik pat labi es varētu prasīt.

Un kas tas trust vispār ir tāds, jā spēlēt viņš māk tas arī viss, i to zem jautājuma vēl.

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

A pārējie vispār nerādās, ja ienāk tad 1 reizi mēnesī, priekš kam vispār dod adm ja lielākā daļa no viņiem nerādās PUBĀ?

Tad jau tik pat labi es varētu prasīt.

Un kas tas trust vispār ir tāds, jā spēlēt viņš māk tas arī viss, i to zem jautājuma vēl.

Ir dalja admini kam ir access uz steamid, liidz ar to tu gribot vinju nepaziisi: dady, es, paareejie jau listaa kururs tu esi pamaniijis :D

Edited by BOT^a
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...