Jump to content
GIGN Forum

Gudrisi Sarosas


Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

need help at this

animal.jpg

ķipa skudra, ķipa zebra, bet neviens no variantiem nederēja..

------------------------

letters1.jpg

vārdu nesaliku, mēģināju ar burtiem kas paliek pāri - nesanāca.. alfabēts nederēja

------------------------

trees.jpg

godīgi teikšu - hujviņzin.. mēģināju čekot kopīgas dzimtas,ģintis.. nekas nesanāca

-------------------------

ir varianti? :)

Link to comment
Share on other sites

Zebra + ant = Zebrant (kas arī ir atbilde)

Par tiem kokiem - paskaties, vai nevari apiet apkārt. Ja nevari, tad sameklē viņiem anglisko nosaukumu un paņem pirmos burtus.

need help at this

animal.jpg

ķipa skudra, ķipa zebra, bet neviens no variantiem nederēja..

------------------------

letters1.jpg

vārdu nesaliku, mēģināju ar burtiem kas paliek pāri - nesanāca.. alfabēts nederēja

------------------------

trees.jpg

godīgi teikšu - hujviņzin.. mēģināju čekot kopīgas dzimtas,ģintis.. nekas nesanāca

-------------------------

ir varianti? :)

Link to comment
Share on other sites

Last 3 digits of 7^9999

Divide a circle with 6 straight cuts. What is the greatest possible number of parts? ---> 22 ty Night...

EDIT --> Common mathematical symbol between 2 and 3 to get number larger than 2, but smaller than 3. Pec butibas jau tas ir komats, bet... nesanak chota !

Edited by l1nk1n
Link to comment
Share on other sites

EDIT --> Common mathematical symbol between 2 and 3 to get number larger than 2, but smaller than 3. Pec butibas jau tas ir komats, bet... nesanak chota !

punkts

-----------------------

qpxfsqmbou - ?

-----------------------

Link to comment
Share on other sites

images.jpg

any ideas?

ok, rekur ir mani varianti, bet viņi nederēja. Ieraudziju to bildi uzreiz attcerējos ka esmu viņu redzējis.. pēc 5min meklēšanas atradu kaut ko ļoti līdzīgu. http://www.dafont.com/pharaoh-glyph.font . mēģināju no tiem zīmējumiem sastādīt vārdu - nesanāca, mēģināju uzgooglēt normālu to alfabētu, arī nekas labākas nesanāca... Kāds ir atvēris šito?

Link to comment
Share on other sites

Teddy butterfly laikam

un uz visiem lidz tam sunim nav atbildes... bija pateikts, ka izmantojot alfabetu var tur kko izdarit, bet kmon - sezhu jau kuru stundu un nesaprotu, ko var ar izdarit ar tiem burtiem

Edit. Paldies, tranzistor.

Edited by remix.cc
Link to comment
Share on other sites

Aiz tām durvīm, kur zīmes ēģiptiešu, ir tupiks, tā kā variet neiespringt ;)

Man liekas, ka jāiet caur suņiem, bet atbildi nesanāk sagudrot... nav par īsti nojauta ar ko ir saistīts jautājums... varbūt ar kādu grāmatu, bet nez...

kas par zaķa vārdu?

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

es lieku uz e

Beefs

Tas ir punkts.

Esmu iesprūdis pie 3 suņiem vai zaķa vārda. Abi līdzīgi uzdevumi, var teikt - atmini vienu, atminēsi otru.

Bet pagaidām nesanāk. Ja kāds ir dzirdējis baumas kā šāda veida uzdevumus atrisināt, būšu pateicīgs.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...