Jump to content
GIGN Forum

Gudrisi Sarosas


Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu respektivi fuck that. Šo threadu apskata kadi 100 cilveki mos. 90% pie pakalas par to visu. 5% jau ir registrejusies un ar atlikusajiem pieciem nepietiks, lai savaktu kads 13 balsis. Taka varam beigt spamot. :)

Link to comment
Share on other sites

Manuvietuienjemregistretais, tur jautājumi visiem vienādi?

Ja jā, tad vari pateikt, kas ir ---> te?

Jautājums: search for answer here. Here iezīmēts un piespiežot uz tā aizsūta uz to linku

Edited by miikstais1
Link to comment
Share on other sites

es ar to 22 nevaru tikt galā jau cik ilgi.. nu vāks :D

kādam ir ideja, pie kā tur var pieķerties?

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

Pārtulko krāsu nosaukumus spāniski un tad ņem pirmos burtus un izveido vārdu.

...nop.

P.S.

Fak, tur tak iespējamības ir miljons un vēl bišķiņ...

<c> Nightmares^^

Edited by xyu
Link to comment
Share on other sites

Es ar' esmu iesprūdusi pie šī. Nezinu, vai kāds mēģināja, bet RGB summu 4243 neņēma, ja vien es pareizi saskaitīju. Māģināju arī "Silver", kas ir pelēkās krāsas nosaukums un "Champange", kas it kā būtu krāsas nosaukums, kas iznāk, kad izveido "vidējo" no dotajām krāsām. Lai gan vairs neesmu pārliecināta, man viss ir sajucis :D

Link to comment
Share on other sites

Es vienīgais pamanīju kad ar peles kreiso taustiņu Pavelkot 'Laimesta' Taisnstūri zem tā slēpjās mistiska kombinācija? Es kā muļķis nesaprotu piekto. :slap:

Ctrl+F "answer" man šķiet, ka bija A200B300. un tā mistiskā kombinācija būs vēlēk jāizmanto ;)

Link to comment
Share on other sites

Neesmu tos testus gājis, bet tur saistība, manuprāt ir ar burtiem. Domāju, ka atbildēs taču der arī vārdi, ne? Ja tests ir starptautisks, tad nebūs jātulko uz kādu konkrētu svešu valodu diezgan droši, jo tas dotu kādai valstij ievērojamas priekšrocības. Otrkārt krāsas ir relatīvs jēdziens, ja ņemsiet kaut kādus RGB kodus, tad jāpieņem atsevišķi standarti, jo precīza to nolase ar "pipeti" nebūs vienmēr vienāda visos izstrādes rīkos un šaubos vai visām attēlotajām krāsās ir konkrētas vērtības kā black, green, kam šie kodi ir zināmi. Mans variants ir, ka vienādas krāsas apzīmē vienādus burtus un tie vienkārši ir 2 vārdi. Protams, aizdomīgi maz līdzīgo burtu. Teksts varētu būt "darb v. + you"

no tā sanāk darbības vārds būtu -?O-O-?

Jautājuma zīmes apzīmē vienādus burtus, svītriņas hvz.

Izmantojot kādus tūļus internetā, kas meklē vārdus ar noteiktiem parametriem neko inčīgu neuzgāju, varbūt kādam ar bagātu vārdu krājumu iešaujas prātā vārds ar

7 burtiem,3. un 5. ir "O" un otrais vienāds ar pēdējo, pie tam izsaka kādu sakarīgu darbību, bet tas viss uz tik daudz pieņēmumiem, ka 1% iespējamība. Grūti spriest, ja nav redzēti iepr. jautājumi.

Link to comment
Share on other sites

Labākais variants ir iemest photoshop, pēc tam ar nolasām krāsu un iemetam googlē tās web kodu un skatāmies krāsas nosaukumu, kas visur izrādās precīzs

Tātad mans variants ir

READOSE.COM

značit tur krāsas ir

red, emerald, amber, demin, orange, silver, emerald

cyan, orrange, magenta

=readose.com

links gan tāds sūdains, bet vērts pamēģināt kādam :D Dodiet ziņu ja iet :D

neko jaunu neatklaji! es pats ari iedomajos ka tas vas ir com, protams skauma bija citas idejas... bet pie tam com viss ari apstajas, jo pirmo vardu nevareju sadomat, kaut gan meginaju loti daudz variacijas.

Vecīt es šitādus uzd pirmo reizi redzu un pašlaik to kodu laužu kādu pusstundu, tā ka nemuldies daudz.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...